Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]KLOC też był [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/cheeky/img/010.gif[/IMG] ino ONE zagadały [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-383.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Madziu ide juz szukać Kloca:evil_lol: Nie płakusiaj:loveu:[/B][/COLOR]
  2. [COLOR=DarkOrange][B]Cze Beatko!:multi: Woow jak mnie tu dawno nei było:crazyeye: Fotki oglądniete, wpadne jutro!:loveu:[/B][/COLOR]
  3. [COLOR=DarkOrange][B]Cześc Moja kofffffciana siostro!:loveu::multi:[/B][/COLOR]
  4. [SIZE=4][COLOR=DarkOrange][B]Dzieeeeeem:loveu: [/B][/COLOR][/SIZE][CENTER][SIZE=4][COLOR=DarkOrange][B]DOOOO:loveu: [/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [SIZE=4][/SIZE][RIGHT][SIZE=4][COLOR=DarkOrange][B]BRYYYYY:multi:[/B][/COLOR][/SIZE] [/RIGHT]
  5. [quote name='agaciaaa']Cześć Emi :multi::multi: Doszła, dziękuje :loveu: śliczna jest :) [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No myslałam ze nei doszła:roll: Ale Sarcia ma wielu psich kumpli, i te foczeczki - Ohh Ahh:loveu:[/B][/COLOR]
  6. [COLOR=DarkOrange][B]Witanko Alu jedyna w swoim rodzaju!:multi::loveu:[/B][/COLOR]
  7. [COLOR=DarkOrange][B]HURRA widziałam smoczunia!:multi: [url]http://images6.fotosik.pl/192/a90563c037b9edb6.jpg[/url] Cześć Madzialeno z resztą ferajny:loveu::razz:[/B][/COLOR]
  8. [COLOR=DarkOrange][B]Uchiiii:loveu: [url]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_1654.jpg[/url] Cześć Mati!:multi:[/B][/COLOR]
  9. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Selkeciku z pięknym Gonzikiem!:multi::loveu:[/B][/COLOR]
  10. :evil_lol:[COLOR=DarkOrange][B][url]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz209.jpg[/url] jaki brudasek:evil_lol: Witaj kochanie!:multi: Ty mi nawet nei napisałaś czy smyczka doszła do Cię:razz:[/B][/COLOR]
  11. 43 kleszcze?:crazyeye: 6kg dredów?:roll::crazyeye: NAprawde dziwie sie ze ten pies jeszcze zyje, EMIR uratowałaś temu psu życie, stokrotne Ci za to dzięki, i dozgonna wdzieczność:modla:
  12. [COLOR=DarkOrange][B]tak wiec jeszcze Buldog angielski(?) czy bokser, sama nei wiem co to takiego:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img115.imageshack.us/img115/4102/boksioqx6.jpg[/IMG][/URL] i pierwszy etap asta:razz:[/B] [/COLOR] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img117.imageshack.us/img117/2503/sl276678om5.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='Izabela124.']Ale śliczne rysuneczki:loveu::loveu::loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzięki Iza!:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]śliczne rysunki :) a kićki są super :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzieki Siostra!:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Selket']Cześć! To ja ;) śliczne rysuneczki i maluneczki :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]CZesć Selkeciku kochany:loveu: Cieszkam ze i Tobie sie podobają:multi:[/B][/COLOR]
  14. [B][COLOR=DarkOrange]Justysiu! Daj foteczki!:loveu:[/COLOR][/B]
  15. [quote name='justysiek'][URL]http://images23.fotosik.pl/212/24e93d58421ad3f0.jpg[/URL] jaka ona słodka:loveu:ja ja chetnie wezme:loveu::loveu::loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Justynko to juz do Ciebie jade z Luną:evil_lol:[/B][/COLOR]
  16. i tak przy okazji moje dwa rysunki: [COLOR=DarkOrange][B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/253/f130702bda7aac3f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/253/fe5767b18ecb3764.jpg[/IMG][/URL] i dwa "malunki" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/209/42a38a331b16b8b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/6555/vegabh8fg4.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
  17. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]wczesniej jakos nie widziałam tych fotek z ta "żółtą" suka:razz::razz::razz: fajnie że Vega taka tolerancyjna do suczek jest:multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Vega ogólnie do wsich tolerancyjna ale jak jej jakis pies nei podpasi to upie pokazać kły:evil_lol: Witanko Beatko!:multi: [/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.']Hej emi:multi::multi::multi: Widac fajny spacerek mieliście. A Lunka ma taka koste jak Bobiś;) A ten staffik to Argo?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Iza! Tak, ten amstaff to Argus:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć siostrzyczka :multi::multi::loveu::loveu: [URL]http://images23.fotosik.pl/212/24e93d58421ad3f0.jpg[/URL] jaka ona jest rozkoszna :loveu: [URL]http://images34.fotosik.pl/253/58736a4b1b3f98f1.jpg[/URL] dwie bestie na wybiegu ;) to to co lubię :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hihihi i jeszcze jakieś baby szły i do nas" ze takie psy to dzieci zjadają":diabloti: I ze to besie itp:eviltong: Cze siostrzyczko:loveu::multi:[/B][/COLOR]
  18. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]małe cudeńko :loveu: [URL]http://images27.fotosik.pl/212/4e5213a9d6833a63.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Małe cudeńko którego nikt nie chce:-([/B][/COLOR]
  19. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/253/2b5f9fb259fc8fdd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/253/58736a4b1b3f98f1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/252/7f0c0b9be1e6b60b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images23.fotosik.pl/212/648b7f01661bf0ca.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/212/4e5213a9d6833a63.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/212/24e93d58421ad3f0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/213/5ca44ac34b3ccb5a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/214/f88b8190a35b2c3d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/252/aaf171a4bc5bae38.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/213/69e7c2f5b908824b.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='Izabela124.']Chyba powinnam zostac wróżką:roll::evil_lol: JUz jestes:evil_lol:
  22. [quote name='Izabela124.']Już zmieniłam;) Ok, super, przeczytaj to co napisałam na poprzedniej stronie:roll:
  23. [quote name='Izabela124.']Przecież zmieniłam jest taki: Oskar- pies, który nigdy nie zaznał miłości. Całe życie spędził w kojcu Zmień na taki: OSKAR-zaniedbywany przez właścicieli.Już bezpieczny dzięki EMIROWI!
  24. Aha i zapomniałam napisać - tak jak byłam umówiona z tą babeczką tak wiec do niej poszłam. po drodze miałam jakieś głupie przeczucie, jakas nie pewna byłam. ZAchodzimy do niej (ja z kolegą) a ona do nas z krzykiem, ze ona zasiegnęła porady i ze pies był od niej zabrany bezprawnie, ze wszystko odbywało sie przy dziecku, ze pies nei był zaniebany, nei miał złych warunków a my im psa zabraliśmy, wyzwała naszą droga EMIR, wybaczcie ale nie chce powtarzać tych wyzwisk jakie leciały w Jej jak zarówno i w moim kierunku, powiedziała ze "bedziemy mieć koło doopy i że Emir stracie tę swoją posadke" a mi " że gówniarze w szkole narobi tak ze mnei z niej wyrzucą" Jak dla mnie ona jest śmieszna , tymi obelgami niech se rzuca w swego mężulka a nie w ludzi którzy starali sie pomóc i pomogli! Tak więc psa od nas nie dostanie:roll:
×
×
  • Create New...