Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/262/be02857ae8466740.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/262/d74dc4c1604ef8e6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/217/51711c7d551bd64d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/217/9139b9c54eda655a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/262/346a1b8986cbe097.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/218/7581ad542117eae0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/262/830dd4826d514439.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/218/a8b18d07ae19b8d0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/218/944180ee0560407e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/262/6093d197a5ce6b19.jpg[/IMG][/URL]
  3. [COLOR=DarkOrange][B]Izaaa!:multi: Witaj u nas!:multi: Na szczęście Lunka jej tam mocno nei uszkodziła, poprostu jedna zyłka jej pękła, dostała kropelki i juz ani śladu, za to jaka zmęczona:crazyeye: SZOK:evil_lol: A wiesz jak ona za Luną jęczała jak zobaczyla ze ona juz sobie idzie?:cool1::eviltong: Miło mi było Cię poznać:loveu: Teraz eleborat: Jak juz wiadomo pojechałyśmyt z Izą i Eweliną na spacerek z Agatką i Izą:loveu: Na początku miałysmy neizły ubaw u nas na stacji bo stali ci "straznicy" co Ize spisali to sie z nich pośmiałysmy:evil_lol: Droga do Agaty: Było super, na początku Vega troche nei wiedziała co sie dzieje i co to za dziwny pojazd ale później sobie leżała. Był super pan konduktor co pozwolił jej siedziec bez kagańca i czule do niej mówił i ja głaskał i sie z naś śmiał jak my o psach gadaliśmy:evil_lol: U AGATKI: Na początku Vega pokazywała różki na Sare. Agacia myślała że Vega chyba Sarcie zje. PRzyjechała Iza i Vega na Lune nawet nei zwracała uwagi. Jak już je spuściliśmy nastała miłość między Sarą a Vegą. Mówie wam - takich wariatek jeszcze nei widziałam:evil_lol: Darły razem przez te łąki , ledwo na zakrętach wyrabiały. Później przyłaczyła sie Luna i nawet Bobiś sie bawił:cool3::cool3: Po ok godzinie Vega próbowała zdominować Lune ale jej sie to nie udało bo Luna ją przygniotła do ziemi i zrobiła jej małe kuku na oczku ale już ni widu ni słychu:cool1: Następnym razem Vega bedzie wiedziała zeby z większymi psami nei zadzierać:diabloti: Spacer był super, psy sie wybiegały za wszystkie czasy, Vega cały czas śpi, jak doszła do domu to na klatce juz mi sie położyć chciała:evil_lol: Droga powrotna była super, poznałam drugie oblicze Izy ale Ciiiii nic nie mówie:evil_lol::evil_lol: JESZCZE RAZ DZIEKI WIELKIE ZA SUPER SPACER!:loveu: Kochanie miło mi było i Cię poznać:loveu: Zara dom foty:razz:[/B] [/COLOR]
  4. [COLOR=DarkOrange][B]KOCHANIE!! Dziękuje za superowy spacerek!:multi:Jak super że Sara z Vega sie polubiły:loveu:Dwie wariatki:evil_lol: Zaraz da, foty:razz:[/B][/COLOR]
  5. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]powiadasz :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]To kiedy idziemy na te lody??:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='justysiek']Czesc chorowitku:loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć chorowitku:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Selket']Cześć emdziolkowa ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Selkeciku, piękny kam avatarek:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Do jutra Kochanie :multi:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześc dzisiaj Agatko mła!:multi:[/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.']Cześć koteczku, dzięki za super spacerek[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Iza aniołku:loveu::diabloti: To my dziękujemy WAM WSZYSTKIM:multi: Zara napisze eleborata:diabloti: [/B][/COLOR]
  6. Agatko do zobaczenia jutro na spacerku!:multi: Biore Vegusławe:evil_lol:
  7. Woow jaka piękna:loveu::loveu: Skąd sunia jest?
  8. Wcieło mi ten wątek z subskrybcji... Dżeki został uśpiony dwa miesiace temu. Pani maria musiała sie przeprowadzić i n ie miała co z nim zrobić... Dla Ciebie Dżeki...
  9. [B][COLOR=darkorange]Cześć siostrzyczko mła!:multi:[/COLOR][/B]
  10. [B][COLOR=darkorange]Witanko Selkeciku z gonzikiem:loveu::multi:[/COLOR][/B]
  11. [B][COLOR=darkorange]Mati a ja myślałam ze ty masz psa a nie zająca:evil_lol:[/COLOR][/B] [URL="http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_1591.jpg"][B][COLOR=darkorange]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_1591.jpg[/COLOR][/B][/URL] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]Witaski:multi:[/COLOR][/B]
  12. [B][COLOR=darkorange].................. Ja tu byłam:razz:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]Beatko:diabloti:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][COLOR=#ff8c00]I...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00]......[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00]........[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00]...........[/COLOR][/B] [B][/B] [B][/B] [B][COLOR=#ff8c00]Jeszcze tu wróce:diabloti::razz:[/COLOR][/B]
  13. [B][COLOR=darkorange]Witańsko!:multi:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]Ale piękny sznupek!:loveu:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]Buziaki i zapraszamy do nas:multi:[/COLOR][/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=65766[/URL]
  14. bazarek na fundacje Emir http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10183261#post10183261
  15. :crazyeye::crazyeye: Masakra! Oczywiscie jak najbardziej trzeba dać sprawe do prokuratury. Postaram sie pomóc finansowo, zaraz zrobie jakis bazarek, wystawie portreciki:razz:
  16. :oops::oops::oops: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img187.imageshack.us/img187/57/sl276820awk4.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=DarkOrange][B] Jak..?:oops:[/B][/COLOR]
  17. [COLOR=DarkOrange][B]jeeeeeeeeeejku jakie bialutkie cudo, on wygląda jak moja tymczasowa Lunka:loveu:[/B][/COLOR]
  18. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]dzień dobry :loveu::multi: kuruj się maleńka :) bo idziemy na lody wkrótce :) :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Na lody powiadasz?:diabloti:[/B][/COLOR]
  19. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]......................witka chorowitka:razz::razz::razz: a z tymi kleszczorami to sie nie boj............swego czasu dawno dawno temu wyjęłam z siebie 26 kleszczy i żyję:multi:....................jeszcze:diabloti: byłam wtedy tylko na jagodach:eviltong: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witka zdrowitka!:multi:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]Ja juz w tym roku z 10 miałam:evil_lol: Czyli Cie nei pobije:eviltong: i zyje!:multi::multi: tylko grypa ta mnie dobija:mad:[/B][/COLOR]
  20. [quote name='justysiek']oj biedo, zam ten bol:shake:ale dorze bedzie zobaczysz:loveu::loveu::loveu:buzkiii[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzieki kochanie:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.']Zdrówka zyczę;) Daj fotaski:cool3:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzięki Iza:razz: Dam foty troche później:razz: [/B][/COLOR] [quote name='Selket']Cześć zagrypiona :calus:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześc mły Selkeciku:loveu: Doszła kasa wczoraj wieczorkiem, wysle w poniedziałek słoniki;);)[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Zdrówka kochanie!!!!! :calus: [COLOR=DarkOrange][B]Dzięki skarbie:loveu::loveu:[/B][/COLOR] Czytałam elaborat- ale sie uśmiałam :lol: [URL]http://images34.fotosik.pl/256/e9bd99b38d910d03.jpg[/URL] jakie słodziuteńkie :loveu::diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]To takie słodziutkie to ma niezłe szpilki i mam ręce pocharatane:diabloti:[/B][/COLOR]
  21. [quote name='pinczerka_i_Gizmo'] Emdziolku, widziałam Twoje pw i nawet na nie odpisałam. Tłumaczyłam się w niej dlaczego takie opóźnienie. Przesyłka została wysłana pod koniec zeszłego tygodnia.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Nie dostałam Twojego PW a skrzynki nie mam zapełnionej:roll: No dobrze poczekam jeszcze do poniedziałku....:roll:[/B][/COLOR]
  22. [COLOR=DarkOrange][B]Ludzie sie rozmyślili:roll: Sytuacja jest nie ciekawa, musze gdzies oddać lune, gdziekolwiek bo wyląduje w schronisku, pomóżcie!!!!!:placz::placz:[/B][/COLOR]
  23. [B]Zobaczcie jak Rubi jest podobna do Cleo -----IDENTYCZNA:loveu:---------[/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=39044[/url]
×
×
  • Create New...