Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/205/d41077c5af91433f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/206/6c0e0b2cb04f276f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/237/b85b1fc7bd2eb057.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/237/5511d0e1e0d7f114.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/237/25ffbb0909b8e2aa.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=DarkOrange][B] Reszte dam później8-)[/B][/COLOR]
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/205/bf41c70cfdf0ff7b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/205/2ab287f66e2e597b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/205/ca53266783f766d0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/237/39e4c194baa1aeb2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/206/454c4214847b4a88.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/205/bf41c70cfdf0ff7b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/205/2ab287f66e2e597b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/205/ca53266783f766d0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/237/39e4c194baa1aeb2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/206/454c4214847b4a88.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/237/8df56e9d36b9a4fd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/237/63d2e6f218c711bb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/237/731549b07b5d65bf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/205/ba44356c2953dbb6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/237/44df1953e54279f5.jpg[/IMG][/URL]
  5. [COLOR=DarkOrange][B]Iza dziekuje Ci ślicznie za fotki, i prezencik! zaraz i jak wkleje od siebie:razz:[/B][/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/237/8df56e9d36b9a4fd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/237/63d2e6f218c711bb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/237/731549b07b5d65bf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/205/ba44356c2953dbb6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/237/44df1953e54279f5.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='Vectra']Zdrowiej miła moja , noś ciepłe majty i skarpety :diabloti: No i z tą chemią weź się do roboty :mad:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Oczywiscie, juz czuje sie lepiej a chemie bede poprawiać w piątek przyszły:razz:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]Zara dam foty:diabloti:[/B][/COLOR]
  7. [COLOR=DarkOrange][B]Witam wszystkie miłe panie:diabloti: Ciebei Vectro najserdczeczniej:Rose: [/B][/COLOR]
  8. [quote name='Alicja'][B][FONT=Arial][COLOR=Red]Emi podeślę Lunkę dziewczynom z Warszawy ;) może tam ją ktoś wypatrzy ...[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzieki Alu:loveu: Dzięki dziewczyny ze podnosicie ją do góry. Wczoraj porozklejałam ogłoszenia na mieście, zobaczymy moze jakis odzew bedzie:roll: [/B][/COLOR]
  9. [COLOR=DarkOrange][B]Czesc wszystkim! Ciesze sie ze podobają wam sie fotki, ja po szkole dam od siebie fotki ze spacerku. Puki co troche wiadomosci: Jestem chora, ledwo mówie, łeb mi pęka a dzisiaj kartkówka i do szkoły isc musze. Vega znowu ma urojoną, nie dobrze, nie dobrze:shake: Wczoraj pani czytała nasze oceny - mam zagrożenie z chemii jak narazie, musze kilka ocen poprawić:shake: Masakra:roll: Vega miała mieć za tydzień sterylke i doopa nie bedzie miec bo urojonej znowu dostała i bedzie dostawać hormony bo jodyna nie pomaga. Luna jak była bez domku tak jest - chcielibysmy zeby została ale nei chcemy męczyć dwóch psów w 2 pokojowym mieszkaniu. [COLOR=Red][U][I]ALU i CLOCKOWA- czy potrzebujecie przedmiotów za bazarek? mogłabym wam wysłać kilka rzeczy paczką i wy bawiłybyście sie w wystawianie bazarków. Co wy na to?[/I][/U][/COLOR][/B][/COLOR]
  10. [quote name='Anja33'][B][COLOR=darkorchid]Głosuje na [COLOR=#ff0000]emdziolek- Vega:eviltong::eviltong::eviltong:[/COLOR] [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dziękujemy!:loveu:[/B][/COLOR]
  11. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie mogłam zagłosować na Madzie:razz::razz: to zagłosowałam na Vegulca :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Dziękuje:multi: ps. Zdjecia oglądnełam [/B][/COLOR]
  12. [quote name='emilia2280']Ale suczunia juz jest pod Poznaniem Iza. Poczytaj stronké wczesniej moich postów.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dokłądnie, mam nadzieje ze tam znajdzie szybko domek, Luna to ma pecha..:roll:[/B][/COLOR]
  13. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:no jak to nie można na CIEBIE :mad: no to :roll: głosuje na Vege emdziolka[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dziemkuje!:multi::multi:[/B][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fcale nie.... w życiu emciołkowej nie widziałam na dogo... nie znam jej, nie wiem kto to .... tak po prostu jej sucz mie sie spodobała..... zreszta jak większość tu .... można oddać głos na każdą panienke?? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Właśnie my sie z Madzikiem nie znamy:shake: :diabloti:[/B][/COLOR]
  14. [COLOR=DarkOrange][B]PRzyszłam jeszcze powiedzieć iż zauważyłam ze zagłosowałaś więc: DZIĘKUJE:Rose:[/B][/COLOR]
  15. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jako że nie moge głosować na siebie :roll: bo bezsprzecznie wymiatam w konkurencji MISS :diabloti: głosuje na [SIZE=4]EMDZIOŁKOWĄ [SIZE=6]VEGE[/SIZE]!!!! [/SIZE] oświadczam iż moja decyzja jest[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] świadoma[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] i[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] przemyślana.... oraz absolutnie nie pod presją :evil_lol::evil_lol::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ciiiii Madzia nie krzycz bo sie wyda:evil_lol: Dziękujemy:multi: [/B][/COLOR]
  16. [COLOR=DarkOrange][B]Czeeść! Przyszłam prosić o głosy na mojego Vegulca:multi: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109277[/URL] Trzeba wziaśc -->ODPISZ i napisać " głosuje na Vege emdziolka":razz: Baarrdzoo prosze o głosy:loveu: Z góry dziękuje:razz:[/B][/COLOR]
  17. [quote name='deer_1987'][COLOR=DarkOrange]głosuje na Vege emdziolka[/COLOR][/quote] [B]Aaa dziękuje:loveu::multi:[/B]
  18. A na Vege to nikt nei głosuje:-(
  19. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]bardzo chętnie ... tylko czemu ja nie mam bliżej do Was :roll::roll::roll: aśśś do dupy! :mad: [COLOR=DarkOrange]Nie wiem czemu ty tak daleko mieszkasz, przeprowadź sie do mnie:evil_lol:[/COLOR] widzę że Iza od rana ciężko operuje zdjęciami :) :evil_lol: ale super bo mam co oglądać z rana :multi::multi::multi::loveu: [URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/Obraz2758.jpg[/URL] urocze zdjęcie dziewczynki :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dziemkujemy:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Selket']Konisie :multi: :multi: :loveu: :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A no były konisie ale jakie zaniedbane:shake:[/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.']Hejka Ale dzis byl super sapcerek, oby weicej takich fajnych A i Lunka znow szuka domku.....[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A no dzisiaj spacer był SUUUUPERANCKI!!:multi: właśnie, Luna właśnie wróciła i znowu szuka domku:roll: [/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]jakie fajne konisie :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Alu! Żebys Ty widziała jak one nas sie bały, jakie one były brudne... masakra:shake: Później dam fotki:razz: [/B][/COLOR]
  20. [COLOR=DarkOrange][B]Napisze krótko - mam dość już tego wszystkiego. Po raz 4 Luna wraca z nieudanej adopcji, moja mama jest tak wkurzona ze zeby mogła to by mnei z domu wywaliła:roll: Mój brat Lunki nie znosi , mame zżera złość musze jej znaleźć nowy tymczas, u mnie zostać nie moze, mama mówi ze bedzie trzeba oddać do schroniska... wyobraźcie sobie Lune w schronisku z wielkimi psami w zimnej budzie, wywalona z posłania, z kocyków , zabawek i dobrego jedzenia do małego, ciasnego kojca... Ludzie zlitujcie sie, czy na dogo nie ma ani jednej osoby która wziełaby ,małą na tymczas?:roll: U nas naprawde nie moze zostać, moze to ja jej przynosze takiego pecha..:roll:[/B][/COLOR]
  21. [COLOR=DarkOrange][B]Izy allegro jest magiczne bo ściągnęło do mnei do domu wspaniałych ludzi którzy wzieli Lunke, wiecej u niej na wątku i u mnie w galerii moich psiaków, chyba ze chcecie poczekać to napisze po szkole lub na informatyce:evil_lol:[/B][/COLOR]
  22. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Iza!:multi: O Matko ile tych fotek wyszło!:multi: Wszystkie są świetne!:loveu: Dziekujemy za spacerek i ze wkleiłaś foteczki do nas:loveu: Buziaki i miłego dnia:razz:[/B][/COLOR]
  23. [quote name='agaciaaa']Cześć :multi: widziałam foteczki z działeczki ;) :lol: [URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/Obraz2630.jpg[/URL] śliczna :loveu::loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]CZeść Agnesiku!:multi:[/B][/COLOR] [quote name='Selket']Foteczki, ile foteczków :evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Duuuuzio foteczków:razz:[/B][/COLOR] [quote name='Vectra']Byłam , widziałam , złego amstaffa i małe biedne pieski :diabloti: i mówię śliczne cześć[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Chyba małego biednego asta i dwie małe bestie:evil_lol: CZeść Vectro co nam ślicznie mówi cześć:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]oglądnęłam :multi::multi: długo się ładowały ale w końcu mam i podziwiam :) zazdraszczam spacerku :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witaj Siostro:multi: Wpadaj do nas zorganizujemy wspólny spacerros:razz:[/B][/COLOR] [quote name='Selket']Dzień dobry :loveu: Wizytka zaliczona, foteczki oglądnięte :multi:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzieńdoberek Selkeciku:loveu: UWAGA: LUNA W NOWYM DOMKU:multi: Ja z wiekszym entuzjazmem sie powstrzymuje bo zobaczymy czy nie oddadzą chociaz są nią zachwyceni i zarzekają sie że nie oddadzą a było tak: -(...) Ona już 3 razy była oddana do adopcji i 3 razy mi ją zwrócili - JA - Uu no to bedziesz miała problem...-NOWY PAN - Jak to:crazyeye:? - Ja - Bo teraz juz Ci jej nikt nie odda:loveu: Fajni są, mają ok 25 lat, nie maja dzieci wiec wszystko jest ok, psa króey by wrócił tez nie mają bo wcześniejsza sunia wpadła pod samochód a była wzieta ze schronu w białymstoku:-( Rodzinki coby sie strzeciwiała tez nei mają bo mieszkają sami razem:razz: Tak wiec bedzie dobrze moim zdaniem :razz: [/B][/COLOR]
  24. Lunka wczoraj pojechała do Białegostoku do małżeństwa, ludzie bardzo młodzi ok 25 lat, wypatrzyli Lunke 3 dni temu na ogłoszeniach Białostockich i wczoraj jeszcze widzieli nowe zdjecia na allegro Izy, myśleli nad nia 3 dni no i wkońcu sie zdecydowali. Narazie powstrzymuje sie z entuzjazmem, aczkolwiek ciesze sie ze ma swój dom. Wiecej info napisze po szkole:lol: LUNA W NOWYM DOMKU!:multi:
  25. [quote name='Lolan']emodziolek zdjecie super:razz: [/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Dziemki!;)[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...