-
Posts
17036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ada-jeje
-
Ulka siedz na tylku w Chrzanowie bo z kim ja pojde cos zalatwic. Ewka a ty na ten swoj rozmach uwazaj bo gdzie ciebie wtedy nosic bedzie. Na mojej malej uliczce juz kilka lat temu powiedzieli ze najpierw wszystkie koty i psa wykastruje a potem sie za chlopow wezme. No i nareszcie sie doczekalam chociaz na psy i na koty, jak leci.
-
Misiek po przejściach. Znów ma stracić dom u dogomaniaczki? :( ma dom
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
jakze moglo by byc inaczej ciociu Ewciu twoje dzieci sa naj :diabloti: -
Misiek po przejściach. Znów ma stracić dom u dogomaniaczki? :( ma dom
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
wiem, wiem zanim syn skonczy szkole to i ty sie doksztalcisz, a ja biedna juz z nikim nie musze odrabiec lekcji i coraz gorzej z moim mozgiem.:placz: -
Ktora z was potrafi na watku transportowym rzucic slowem o transport moze byc do Katowic lub Krakowa a tu juz sobie poradzimy, widzisz bea ciebie do szkoly posylam a samej by sie przydalo isc bo jak wejsc na watek transportowy i do tego jeszcze link dorzucic to juz ja za tepa.
-
Ciesze sie ze wszystkim nam jeno w glowie sterylki i kastracje, ja juz jakiejs obsesji na tym punkcie dostaje, po nocach mi sie sni.
-
Misiek po przejściach. Znów ma stracić dom u dogomaniaczki? :( ma dom
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
bea do szkoly maszeruj to cie doksztalca :lol: -
Ewa i co jaka podjelas decyzje, pies ma trudny charakterek, tak czy owak szkoda go do rozrmazania wydac. bea a moze by tak najpierw go wykastrowac i wtedy juz mniejszy problem z jego wydaniem.
-
bea jestes nastepna osoba w kolejce ktora sie naraza naszej cioci Ewci a wiec radze ci dobrze :angryy: Uwazaj bo to sie zle dla ciebie moze skonczyc. :placz:
-
Batmanka tez juz odwiedzilo od wczoraj 75 osob i napewno komus sie spodoba bo przeciez to taki slodki maluszek.
-
Koffi ma dom, ktos ja pokochal taka jaka jest :)
Ada-jeje replied to justine.'s topic in Już w nowym domu
Od wczoraj jest 65 wyswietlen ale na razie nie ma zadnego obserwatora na Allegro, tylko nie minela nawet doba od ukazania sie Koffi na Allegro. Zostalo jeszcze sporo czasu i wierzymy ze sunia doczeka sie swojego nowego pana/ panicie. -
Misiek po przejściach. Znów ma stracić dom u dogomaniaczki? :( ma dom
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Brwo, jesli takie uklady panuja w DT to nic tylko marzyc zeby tak bylo zawsze. Zgoda pomiedzy psami no i kotami a to jak wiecie w naszych przypadkach najwazniejsze. Bede musiala Ewciu do ciebie na jakis czas swoja Megi podeslac na przeszkolenie przez twoje koty. -
Ewcia wiem ze w kwesti kapania mozesz liczyc na pomoc Ulki, przeciez ona prawie zawsze kapie psy nawet te przywiezione ze schroniska. A wiec psy ktore siegaja powyzej kolan jak je nazywalas "BESTIA" okazuja sie byc przytulankami? :lol: Nie zdziwilabym sie gdybys zmienila swoje upodobania co do rasy psow. Najpierw ksieznicka schitzu, pozniej nieco wiekszy Dino, teraz jeszcze wieksza sunia narazie u ciebie na DT. Miejmy nadzieje ze tylko na DT.:crazyeye:
-
Koffi ma dom, ktos ja pokochal taka jaka jest :)
Ada-jeje replied to justine.'s topic in Już w nowym domu
Choc wagowo nie widac ze Koffi schudla to jednak przez jej regularne spacery i ruch mnej widac jej sadelka za to staje sie bardziej umiesniona, a tym samym chudsza. -
Szczeniak ok 3m-ce sunia - PODRZUCONA DO LECZNICY, JUŻ W NOWYM DOMU!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
O piekna trzymiesieczna dziewczyne mozemy byc spokojni. Za to dla drugiej ciut ciut wiekszej i starszej bo juz ma roczek szukamy takiego samego domku jaki znalazl sie dla Amisi. -
Wilczurowy Baffi - pies zaginał! pilnie trzeba sprawdzić dom!!
Ada-jeje replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
To dobrze ze ktos pomogl jednej z najmlodszych dogomanienek o tak czulym sercu. Ale jak bedziemy teraz wiedziec co sie dzieje z Bafim jezeli baffi 2 nie bedzie mogla nas o tym informowac. Miejmy nadzieje ze chociaz met od czasu do czasu napisze nam na jego watku jak sie sprawy maja. Osoba ktora zbanowalo na rok to 12 letnie dziecko, ktore tak prosilo o pomoc zamiast jej udzielic pomocy to ja zbanowala? bo miala za duzy podpis. Piekny przyklad nie ma co. Wstydz sie. :oops: :oops: :oops: A moze ona potrzbowala pmocy rowniez w tym zeby mogla zmniejszyc swoj podpis. Nie mozna bylo najpierw sie z nia skontaktowac i jej wytlumaczyc jak dziecku? Bo przeciez to jeszce dziecko. -
A wiec wiecie juz wszystko nie bede sie powtarzac za Ulka, jutro czekamy na relacje Ewy jak bedzie sie zachowywac w nocy, gdzie i z kim bedzie spala, ile zjadla i czego i jaka koope zrobila. Interesuje nas wszystko. Z niecierpliwoscia tez czekamy na fotki zrobione przez ciocie Ulke i te ze Slaska jak rowniez te z nowego DT. Po dlugich perypetiach jakie sunia przeszla nareszcie dzis mogla sie wyszalec z Dinem w nowym DT. pewnie bedzie spala jak kamien. A teraz podziekowania dla wszystkich dobrych duszek ktorzy przyczynili sie do uratowania suni, jak rowniez do zasponsorowania jej pomocy w postaci karmy i sterylki. I choc usilnie szukamy domku dla pieknej dziewczyny to przed sterylka ja nie wydamy a domek musi byc sprawdzony przed adopcja. Dosc juz to malenstwo w swoim tak krotkim zyciu przeszlo, przyszedl czas na opiekuna ktory potrafi dac suni to czego taki pies jak ona potrzebuje.
-
Wilczurowy Baffi - pies zaginał! pilnie trzeba sprawdzić dom!!
Ada-jeje replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
sek w tym ze baffi 2 jest zbanowana i jaka teraz moze otrzymac pomoc dla psa ktory jest w potrzebie, czy ma ktos z nia jakis kontakt poza dogo. -
Wilczurowy Baffi - pies zaginał! pilnie trzeba sprawdzić dom!!
Ada-jeje replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Ale przeciez nikt nie napada na baffi 2 wrecz odwrotnie chcemy przeciez jej pomoc, tylko niejednokrotnie pomoc na odleglosc to wlasnie tylko pisanie postow, wiec dlaczego nikz z osob mieszkajacych w poblizu jej nie pomoze. To jest rozumieale ze ona sama nie da rady, ale rowniez trzeba zrozumiec met ze ona nie jest w stanie sama utrzymywac psow ktore sa w potrzebie. -
Szczeniak ok 3m-ce sunia - PODRZUCONA DO LECZNICY, JUŻ W NOWYM DOMU!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Zarozumiala mama EWA, co powiesz jak wyrosnie z niej lobuz i jak bedziemy dostawac wiadomosci o demolkach.? :evil_lol: Ciekawe czy wtedy przyznasz sie do swego wychowania? :lol: -
Wilczurowy Baffi - pies zaginał! pilnie trzeba sprawdzić dom!!
Ada-jeje replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Zawsze najlepiej jest pisac prawde od samego poczatku. Przeciz mogla wlasnie to napisac ze jest osoba mloda niepracujaca i jaka dysponuje kwota. Wlasnie od tego jest dogomania zeby pomoc szukac transportu za darmo tym bardziej ze watek jest zalozony w maju to i teraz by sie nic nie stalo gdyby jeszcze Bafi poczekal troche na transport. O ile dobrze pamietam przy kwocie 100 pln starczylo by jej na 6 miesiecy oplacenia DT u met. a 6 miesiecy to jest dosc dlugi okres czasu na szukanie psu domku. Mozna by bylo jeszcze zrobic bazarki dla Bafiego nie zostala by tak do konca sama i naprawde szkoda ze Bafi nie moze trafic do met bo jest to najtanszy DT. Czy dlatego ze jest mloda osoba to zostala zbanowana? -
Tak Batmanka zaszczepila Ela jak bylysmy w niedziele, jest tez juz odrobaczony jak wiesz i ma aktualna ksiazeczke bez wpisu imienia i wlasciela jak na razie.