Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. bea po tak dlugim czasie nie zapeszajac jedno DT przybylo i moze troche w pracach w necie nasza Ulke odciazy.:multi:
  2. Chyba takiego ktory lubi shitzaki tylko i wylacznie. :lol::lol::lol:
  3. Ewka daj twojemu TZowi jeszcze jedna szanse, bo na kim pozniej bedziesz wyladowywac swoje nerwy. Zastanow sie.:angryy:
  4. Ewciu jak wszystkie asty, mordki zawsze usmiechniete od uchola do uchola.
  5. Nasz diabelek od dzis na DT u Ewci, a jak sie zaklimatyzuje i jak bedzie sie dogadywal z Dino poczekajmy na raport Ewci.
  6. Termin sterylki dla jasnej ustalony, tylko DT jeszcze nie ma a wiadomo po zabiegu sunia nie moze juz trafic spowrotem do budy.
  7. Trikolorka wrocila, plakaty okazaly sie zbedne, tylko zrobilysmy male przetasowanie bo Dino od Ewy nie tolerowal jej. Wiec u Ewy zostal czarny szczenior z lecznicy ktory byl potracony i do dzis byl na DT u pani Beaty, a trikolorka poszla do nowego DT z ktorego napewno beda plynac wiadomosci wprost na watek.
  8. Ewcia znalazla blyskawicznie DT a DT jeszcze szybciej dom docelowy ale reszcte napisze juz Ulka.
  9. Chcialysmy dzis zaszczepic malutka ale niestety okazalo sie ze gdzies zlapala pchelke i trzeba bylo najpierw odpchlic a w szczepienie odlozyc na przyszly tydzien.
  10. No to sobie poczekacie bo Ulki niet. :evil_lol:
  11. Juz nie taka biedna, po pierwszym odrobaczeniu wyglada zupelnie inaczej. Widzialam ja dzis i ten ogromny brzuch jaki miala zmniejszyl sie a co za tym idzie figurka tez zrobila sie ladniejsza.
  12. I my myslimy nad DT ale tez platnym bo te bezplatne zapchane, bede nadal obserwowac losy Abi a wy dziewczyna myslcie jaka kwota bylaby mozliwa do zaplacenia za platny DT.
  13. Obawiam sie bea ze na ostatni twoj post Ulka nie zareaguje bo juz ja wiem co sobie pomysli, po jego przeczytaniu.
  14. My jestesmy za dokladka w postaci psa, tylko co na to wlasciele tego jeszcze nie wiemy, ale sprobujemy ich namowic.
  15. A ja i tak wykonam jeszcze telefon zeby dograc spotkanie i odebranie psow jak i kotki w Plazie u babci jezeli oczywiscie bedzie to mozliwe.
  16. DT odezwij sie, jestesmy ciekawe twojej psiarni, i co tam u astki, czy po pierwszym odrobaczeniu jej koopa juz jest czysta.
  17. Zapytalam tez wetke o wozek czy bylby potrzebny, jednak wetka zdecydownie powiedziala ze nie ma takiej potrzeby. ONek naprawde radzi sobie z dnia na dzien coraz lepiej.
  18. Wiem o tym Ulka, ale tez chcialam bea troche podenerwowac tak jak ona robi to mnie chociaz wiem ze sa to zarty w dwie strony.
  19. bea a gdzie ty w moim poscie doczytalas sie ze Koffi jest niekochana, niemiziana, nie chodzi na spacery i ze dzieje jej sie krzywda. :angryy::lol:
  20. Te kropki to chyba sie nabawila jak byla na tym weglu jedna dobe.
  21. Ja ja pierwszy raz zobaczylam w kwietniu na watku i od razu chcialam zeby ja wyciagnac chocby na hotel i moglam wtedy jeszcze duzo pomoc finansowo, ale przez tak dlugi okres czasu wszystko sie zmienilo. Wtedy zadna opcja nie wchodzila w gre. NIE DO ADOPCJI tak brzmial wyrok.
×
×
  • Create New...