Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. Jutro jest okazja zobaczyc dziewczynke Misie bo jedziemy z nia na nastepna kontrole a przy okazji jak bedzie to mozliwe zabierzemy nastepna kotke i jednego kocurka na zabieg ktory zakonczy ich dalsze rozmnazanie.
  2. Termin kastracji Tofika zostal przesuniety z 08.11 na dzis i tak o godzinie 12.30 Tofik stracil klejnity bezpowrotnie.
  3. diana bardzo dziekujemy w imienie Kostusia, o dalszych jego losach bedzie nas informowac Dominika ktora ma najblizej do Kostka i napewno w ktorys dzien umowi sie z wetka na sesje zdjeciowa.
  4. Nie dodzwonilam sie do pani Romy chyba nie zastalam jej w domu, bede jeszcze probowac pozniej.
  5. Tengusia ja nie mam nic przeciwko wplacaniu pieniazkow na konto fundacji, tylko ze nie zawsze jest to wygodne przy np. platnym DT ktory nie moze wystawic faktury zanizone koszty leczenia u wetow tez w takim przypadku bedzie niechec do wystawienia faktury przez weta lub trzeba zaplacic wiecej bo dojdzie vat. Jestem zdania zeby lepiej przed zalozeniem Abi skarpety w fundacji Ast skonsultowac to najpierw z doddy lub z osoba ktora zajmuje sie prowadzeniem ksiegowosci.
  6. Mefi jest przez lecznice do nas wydany ksiazeczka ze szczepieniami jest u pani Beaty czyli w ostatnim DT.
  7. Zadzwonie do ciebie w sprawie kotki nie chce o tym pisac na forum.
  8. margotka wczoraj wyslalam ci PW odnosnie kastracji terminu Maxa, prosze skontaktuj sie z pania Beata z Metalowcow i dogracie termin. Natomiast na 15.11. na godzine 8.00 jest ustalony termin kotki do sterylki.
  9. dziewczyno czy ty musisz isc jutro do pracy nie moglabys go zamienic na inny to bysmy jutro pojezdzily z Szirka i cos by sie znalazlo, mysle ze nawet w Luszowicach bylo by dla niej lepiej anizeli tu gdzie jest.
  10. Ulka wszystko mozna ale napewno nie wieczorem, wiem ze cos grosza zarobic musisz ale w tym momencie troche czasu odpada a jeszcze do tego juz o 17.00 ciemno jak w .....
  11. To chyba oznacza ze Beryl znaczy swoje miejsce bo nie jestem jedynym czworonoznym domownikem, ale napewno nie bedzie tego robil zawsze, czuje sie juz u siebie i w ten sposob to pokazal.
  12. Wysle jeszcze raz PW do Ewy bo ona dzis zapomniala zabrac telefonu do pracy a ona miszka w Libiazu i moglaby jutro pieska zabrac ze soba po drodze.
  13. Sprobuje tam dzis lub najdalej jutro podejsc i zobaczyc, bo tyle panstwo zgodzili sie przytrzymac psa, z wstepnej rozmowy jest to szczenie 2-miesieczne kudlate bialo czarne.
  14. Moze jutro bedzie wiecej info po rozmowie z doktorem ktory go operowal.
  15. Tylko szybko niech sie pani zastanawia bo Konstancja w srode ukarze sie w przelomie a na dodtek drugi szczeniak juz tez w kolejce czeka na DT, teraz wlasnie mialam telefon w sprawie podrzuconego szczeniaczka na 29 Lisopada w Chrzanowie.
  16. W razie czego mowilas ze jeszcze jest poddasze do rozbudowy, to chyba jakos dasz rade tym bardziej ze Mefisto nie jest taki klopotliwy.
  17. hej, czytalas kilka postow wczesniej ze jeszcze dzis jest mi potrzebny aparat. Ciocia Ulka jest teraz w pracy i choc juz jest jutro to do wieczora jeszcze daleko.
  18. Ewciu zdaj nam tu relacje o Shirce, jak tam sytuacja wyglada po minionej nocy. Czy Byla spokojna u Beaty.
  19. Nie nadazamy z wizytami, ale napewno wszysko w porzadku skoro taka cisza na watku sie zrobila.
  20. to go zabawiaj i nie bedzie sie nudzil.
  21. Daria pomimo ze ma towarzystwo to kombinuje co moze zniszczyc? A ile latek ona juz sobie liczy.
  22. Z wielka ulga przyjelysmy do wiadomosci ze dwie osoby nam do pomocy przybyly. Trikolorka jest u nich na DT i juz wczoraj pierwsze fotki byly. Nawet nie macie pojecia jaka ulga dla nas a zwlaszcza dla Ulki, bo juz nie tylko ona fotki wstawiac bedzie ale nasze dwie pomocne sily tez, Uff.
  23. Co wy za niewychowane psiury macie, moj to tylko niszczyl jak byl szczeniakiem. Dzis moge go zostawic na kilka godzin i jest najgrzeczniejszym psem pod sloncem, nic nie niszczy,
  24. dobrze cioteczko ze Szczecina ze tez czekasz cierpliwie, obecuje ze juz jutro aparat do Ulki dotrze bo jutro ja go jeszcze potrzebuje.
  25. Madziu i Zenus :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...