-
Posts
17036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ada-jeje
-
Tengusia ja nie mam nic przeciwko wplacaniu pieniazkow na konto fundacji, tylko ze nie zawsze jest to wygodne przy np. platnym DT ktory nie moze wystawic faktury zanizone koszty leczenia u wetow tez w takim przypadku bedzie niechec do wystawienia faktury przez weta lub trzeba zaplacic wiecej bo dojdzie vat. Jestem zdania zeby lepiej przed zalozeniem Abi skarpety w fundacji Ast skonsultowac to najpierw z doddy lub z osoba ktora zajmuje sie prowadzeniem ksiegowosci.
-
FAJNY SZCZENIOR 4 m-ce. Duży, rasy nieokreślonej ;) ma dom!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Mefi jest przez lecznice do nas wydany ksiazeczka ze szczepieniami jest u pani Beaty czyli w ostatnim DT. -
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
dziewczyno czy ty musisz isc jutro do pracy nie moglabys go zamienic na inny to bysmy jutro pojezdzily z Szirka i cos by sie znalazlo, mysle ze nawet w Luszowicach bylo by dla niej lepiej anizeli tu gdzie jest. -
FAJNY SZCZENIOR 4 m-ce. Duży, rasy nieokreślonej ;) ma dom!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
W razie czego mowilas ze jeszcze jest poddasze do rozbudowy, to chyba jakos dasz rade tym bardziej ze Mefisto nie jest taki klopotliwy. -
Koffi ma dom, ktos ja pokochal taka jaka jest :)
Ada-jeje replied to justine.'s topic in Już w nowym domu
hej, czytalas kilka postow wczesniej ze jeszcze dzis jest mi potrzebny aparat. Ciocia Ulka jest teraz w pracy i choc juz jest jutro to do wieczora jeszcze daleko. -
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ewciu zdaj nam tu relacje o Shirce, jak tam sytuacja wyglada po minionej nocy. Czy Byla spokojna u Beaty. -
AMSTAFKA porzucona w lesie.... WRESZCIE W SWOIM WYMARZONYM DOMKU!!!!!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
to go zabawiaj i nie bedzie sie nudzil. -
AMSTAFKA porzucona w lesie.... WRESZCIE W SWOIM WYMARZONYM DOMKU!!!!!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Daria pomimo ze ma towarzystwo to kombinuje co moze zniszczyc? A ile latek ona juz sobie liczy. -
AMSTAFKA porzucona w lesie.... WRESZCIE W SWOIM WYMARZONYM DOMKU!!!!!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Co wy za niewychowane psiury macie, moj to tylko niszczyl jak byl szczeniakiem. Dzis moge go zostawic na kilka godzin i jest najgrzeczniejszym psem pod sloncem, nic nie niszczy, -
Koffi ma dom, ktos ja pokochal taka jaka jest :)
Ada-jeje replied to justine.'s topic in Już w nowym domu
dobrze cioteczko ze Szczecina ze tez czekasz cierpliwie, obecuje ze juz jutro aparat do Ulki dotrze bo jutro ja go jeszcze potrzebuje.