-
Posts
17036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ada-jeje
-
Koffi ma dom, ktos ja pokochal taka jaka jest :)
Ada-jeje replied to justine.'s topic in Już w nowym domu
My tu a ty tam robisz kawal dobrej roboty, najwazniejsze ze psy maja nowe domki, jak by nie bylo to sa zawsze najszczesliwsze chwile dla nas wsztystkich a kazdy z nas w tym swoje palce macza.:loveu::lol: -
Koffi ma dom, ktos ja pokochal taka jaka jest :)
Ada-jeje replied to justine.'s topic in Już w nowym domu
To ze fotograf ze mnie zaden to ja wiem, tylko ze tam tez nie bylo sie nawet gdzie obrocic bo pokoik taki malutki ze ledwo Koffi sie w nim miescila a co dopiero do pozowania ja ustawic ale to dlatego ze na dole byli goscie to musielismy sie tym pokoikiem zadowolic.:evil_lol: -
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
No to zyjemy nadzieja ze naszej shirce szykuje sie wspanialy domek, bo od kilku minut bidula siedzi u mnie w garazu, :-( sama :placz: Ale jeszcze dzis Ulka zabierze ja do swojej trzody zeby jutro znow przed poludniem wyladowala u mnie w garazu. :-( Tak to jest jak w domu jest kilka zywych stworzen ktore nie zawsze za soba przepadaja.:shake: -
Koffi ma dom, ktos ja pokochal taka jaka jest :)
Ada-jeje replied to justine.'s topic in Już w nowym domu
Jak widac fotograf ze mnie kiepski, ale choc troche macie radochy ogladania Koffi w nowym domku, jak przymila sie do pana ktorego tez kawalek widac a pozniej wpadla wnusia i jak to Koffi do kazdego sie mizdrzyc musi, a poslanko w postaci kolderki dla pieknech kropek znajduje sie obok wersalki. Jak weszlam do mieszkania to wlasnie na tej kolderce Koffi sie wygodnie wylegiwala ale zaraz i mnie przywitac musiala. Ogladajcie dlugo i szczegolowo kazda fotke naszej szczesliwej dziewczynki Koffi bo nastepnych szybko nie bedzie. :lol::lol: -
Potrzebujemy w sumie okolo 600 zl. 200 zl. na siatke, 200 zl. na bude i 200 na klatke (kenel) ktory jest w naszej sytuacji jako fundacja niezbedny. Napewno nie jest to ostatni przypadek taki jak z astka ktora poniszczyla juz Ulce sporo rzeczy. Nie mozemy sobie pozwolic na ratowanie psow bez klatki, bo musialybysmy ratowac psy tylko wybiorczo.
-
A na bude to szkoda bylo pieniedzy na benzyna wydawac ta buda sie nawet do spalenia nie nadaje. Tyle trudu zadal sobie TZ pani Beaty z synem wypozyczyli przyczepke przewizli a jak dzis z Ulka pojechalysmy zobaczyc to bylysmy oburzeni ze ktos moze cos takiego zaproponowac, chyba chcieli sobie podworko naszym kosztem wyczyscic. Tak ze trzeba robic bazarek na bude jak rowniez siatke wokol kojca. Zreszta Ulka wstawi fotki zarowno sprochnialej budy jak i miejsce juz przygotowane pod kojec.
-
Bardzo prosze o wiecej info na temat psa czy juz ktos z was ma dla niego domek. Przepraszam nie mam czasu przesledzic calego watku, domek ktory mial byc dla Beja ciagle jest wolny a pani wlasnie chce przygarnac jedna z bid ktora nie ma szans na normalana adopcje. Jutro dostane odpowiedz od pani bo juz tez proponowalismy ten dom dla kulawego psa tylko ze do dnia dzisiejszego wetka go tam nie dowiozla.
-
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Pomimo wspanialomyslnosci DT musimy dzis zabrac Shire bo pani Beta z synem dostali uczulenia ale jezeli nic jej nie znajdziemy to na noc moze znow tam wrocic ale niestety do piwnicy, tylko ze piwnica W DT to jest tez pomieszczenie ogrzewane i mieszkalne zadana piwnica w doslownym tego slowa znaczeniu. Teraz jest z Iryskiem na dworze. A i oczywiscie Shira napaskudzila w DT czyli zrobila i koope dwa razy i siku tez pomimo ze TZ pani Beaty wyprowadzil Shire o 4.00 nad ranem bo skuczala. -
AMSTAFKA porzucona w lesie.... WRESZCIE W SWOIM WYMARZONYM DOMKU!!!!!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Dalam ten pierwszy aparat do aukcji obserwuje, bo to jest licytacja ktora trwa jeszcze piec dni. -
AMSTAFKA porzucona w lesie.... WRESZCIE W SWOIM WYMARZONYM DOMKU!!!!!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
A Adi jedzie jutro do Niemiec to kaze mu popatrzec bo tam chyba nowy kupi za tansze pieniadze lub popatrzy na eBay. -
AMSTAFKA porzucona w lesie.... WRESZCIE W SWOIM WYMARZONYM DOMKU!!!!!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Popatrz na Allegro w jakiej sa cenie i tak zamierzalam kupic juz wczesniej z mysla o Megi ale ja bardziej chcialam Megi tam zamykac przed kotem. A to co piszesz o Ginie przypomina mi Jeje jak byl szczeniakiem, niszczyl za plecami identycznie pamietam jak synowi nowa komorke za 1000 DM zniszczyl. -
AMSTAFKA porzucona w lesie.... WRESZCIE W SWOIM WYMARZONYM DOMKU!!!!!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
A by to szlag,:-( a swoja droga to chyba Ulka slabo pilnujesz rzeczy ze ona tak latwo je siega. :placz: -
Koffi ma dom, ktos ja pokochal taka jaka jest :)
Ada-jeje replied to justine.'s topic in Już w nowym domu
Cioteczki joge potrenowac musza dla zlapania rownego oddechu i dla uspokojenia duszy. :eviltong: -
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ulka zauwazylas ten post wyzej :loveu: ale mamy wsparcie :multi: -
Koffi ma dom, ktos ja pokochal taka jaka jest :)
Ada-jeje replied to justine.'s topic in Już w nowym domu
A gdzie fotki :mad::crazyeye: -
Koffi ma dom, ktos ja pokochal taka jaka jest :)
Ada-jeje replied to justine.'s topic in Już w nowym domu
Chyba tak,:cool3: ale juz jej niema :angryy: -
Koffi ma dom, ktos ja pokochal taka jaka jest :)
Ada-jeje replied to justine.'s topic in Już w nowym domu
No tak. :lol: Ale kiedy to bylo :crazyeye::crazyeye: -
Koffi ma dom, ktos ja pokochal taka jaka jest :)
Ada-jeje replied to justine.'s topic in Już w nowym domu
Ja tez jakos Ulki na dogo nie widze. :lol::lol: -
A ja tez poprosze Ulke zeby cos wystawila od nas na bazarek dla Abi.
-
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
I znow udalo sie nam fuksem dzisiejsza noc Shirce zafundowac w luksusowych warunkach a to dzieki naszej nowej wspoltowrzyszce pani Beacie ktora z checia zgodzila sie przygarnac na kilka dni Shirke. Zabawom Shirki z Colie panie Beaty nie bylo konca.