-
Posts
17036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ada-jeje
-
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
U Ulki jest w tej chwili astka, oprocz jej suczek i jeszcze ma gosci ktorzy tez przywiezli ze soba dwa psy. Tak ze dorixx nie radzilabym zlozyc Ulce teraz wizyte. -
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Shira chyba jedzie prosto na DT do Libiaza bo u Ulki tlok nie do pozazdroszczenia. Mam na mysli oczywiscie psy. -
Z Ewa dzis robilysmy objazdowke i oczywiscie kontrole poadopcyjna u Tosi. Panstwo bardzo mili i wyrozumiali bardzo zachwycaja sie Tosia opowiadaniu o niej nie bylo konca, jednak prosili Ewe zeby sie suni nie pokazywala bo w dniu przyjazdu i w nastepnym dniu przy wyjsciu na spacer Tosia jednak podchodzila do samochodow i szukala czegos lub kogos. Ogrod jest naprawde duzy tylko panstwo sa troche zmartwieni bo sunia ciagle chce przebywac na dworze, trudno ja wprosic do domu. Ewcia musiala sie zadowolic ogladaniem Tosi przez szybe samochodu, za to ja wyglaskalam sunke i zrobilam fotki o wstawienie ktorych poprosimy Ulke ale napewno juz nie dzisiaj bo aparat z fotkami u mnie a Ulka do Jaworzna dzis nam nie towarzyszyla.
-
Koffi ma dom, ktos ja pokochal taka jaka jest :)
Ada-jeje replied to justine.'s topic in Już w nowym domu
No to tak krociutko, bylysmy dzis z Ewa na kontroli poadopcyjnej, nietety ale Ewcia musiala siedziec w samochodzie w obawie ze okres rozstania jest za krotki i nie chcialysmy zeby sunia przezyla spotkanie z Ewa. Panstwo bardzo mili sunia byla z panem na pietrze bo w odwiedziny przyjechala corka z boksiem a panstwo nie wiedzieli ze Koffi jest wysterelizowana i obawiali sie spotkania suki z psem. Fotki tez zobilam ale musimy poczekac jak Ulka znajdzie wolna chwile i wstawi nam je na watek, bo aparat i tak narazie u mnie a ja fotek nie potrafie wstawiac. -
AMSTAFKA porzucona w lesie.... WRESZCIE W SWOIM WYMARZONYM DOMKU!!!!!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Termin sterylki amstaffki Giny jest ustalony na 09.11.07 godzina 8.00 rano. Podaje termin na watku bo dzis u weta zrobilysmy kilka terminow i zeby nie zapomniec kazdy termin zostanie podany na watku danego psa. -
Bylysmy dzis z Ewa u wetki i pytalysmy o zdrowie Kostka, pani wet twierdzi ze jest coraz lepiej, to znaczy ze chlopak chodzi o wlasnych silach oczywiscie tyl jest duzo nizej, na jednej tylnej lapce radzi sobie dosc dobrze zas druga mial wykrecona i dlatego wetka zrobila mu bucik zeby sobie nie zranil tej lapki. Wetka nie potrafi nam odpowiedziec czy pies utrzymuje mocz bo nie jest trzymany w domu tylko w przybudowce ktora oczywiscie w dzien jest otwarta na stercie slomy. Pomimo swej choroby i niepelnosprawnosci calkniem dobrze idzie mu pogon za kotami ktorych u wetki nie brakuje. Pani wet dziekuje wszystkim ktorzy pomagaja finansowo i wspieraja leczenie Kostka.
-
Ciesze sie dziewczyny ze wszystko na dobrej drodze. Trzymamy kciuki za wyciagniecie malej.
-
FAJNY SZCZENIOR 4 m-ce. Duży, rasy nieokreślonej ;) ma dom!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Podaje ci link do Filipa mozesz go umiescic na stronie. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74969[/URL] -
FAJNY SZCZENIOR 4 m-ce. Duży, rasy nieokreślonej ;) ma dom!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Na wizycie u Filipa i margotki poropsimy ich zeby rowniez wchodzili na watki innych psiakow a nie tylko swoich. -
FAJNY SZCZENIOR 4 m-ce. Duży, rasy nieokreślonej ;) ma dom!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
To moze sie zdarzy zrobic foty bernardynowi z Libiaza i jego by mozna wyslac, zeby bylo tradycyjnie trzy psy. -
FAJNY SZCZENIOR 4 m-ce. Duży, rasy nieokreślonej ;) ma dom!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Zdecydowanie moza wyslac szczeniora jeszcze raz i trikolorke tez jak rowniez amstaffke, bo przez to swieto byly telefony ale do spotkan nie doszlo. -
AMSTAFKA porzucona w lesie.... WRESZCIE W SWOIM WYMARZONYM DOMKU!!!!!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Wiem ze Ewcia wybiera sie do wetki w Libiazu to moglaby wziasc ksizeczke dla niej lub od weta u ktorego ma byc sterylka. -
AMSTAFKA porzucona w lesie.... WRESZCIE W SWOIM WYMARZONYM DOMKU!!!!!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Zauwazyl TZ pani Beaty jak ja wyprowadzal i zrobila koope. Jesli chodzi o lizanie lap to ja podaje Jeje jak wiesz wapno nieregularnie ale podaje. Wiem na pewno ze nie podawanie mu wapna przez okres miesaca, Jeje zaczyna kulec i sie podlizywac. Podobno ta rasa ma slabe stawy, taka informacja dotarla do mnie. -
AMSTAFKA porzucona w lesie.... WRESZCIE W SWOIM WYMARZONYM DOMKU!!!!!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ulka jak ci ja przywiozlam dalam ci trzy tabletki na odrobaczenie dla niej bo u pani Beaty nie byly odrobaczana, chcialam tez zrobic dla niej termin sterylki. -
AMSTAFKA porzucona w lesie.... WRESZCIE W SWOIM WYMARZONYM DOMKU!!!!!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ulka moze trzeba ja pokazac u weta naprzeciwko bylego pogotowia ratunkowego, jezeli dysponujesz czasem to moge tam z toba podjechac przed 12.00 bo pozniej ma przerwe do 15.00.