Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Podnoszę! Na swoje szczęście jest cała, więc nikt tu nie zagląda.:razz:
  2. Milka zaczyna kłócić się z Fredem o miskę. On ma swoją a ona swoją ale oczywiście musi stać przy jego. On się wścieka a ona szczeka. Tylko Atosowi wszystko wolno;)
  3. Bezradność! Koteczka przyszła. Nakarmiłam ją. To jeszcze kocie dziecko. Przychodzi blisko. Siada prawie pod nogami ale nie daje się pogłaskać.
  4. Dziś widziałam psiaka ok.100 m od szosy. Samochody pędzą jeden za drugim. Koteczka dziś się nie pokazała.
  5. Znowu cisza.....................
  6. Jestem bezradna. Nie wchodzę tu bo się coraz bardziej dobijam:shake:
  7. jacyś idioci zostawili psa na działce i wyjechali. Nie ma ich juz dwa tygodnie. Dwie osoby go dokarmiają ale co będzie dalej? Psiak młodziutki,radosny. Biegnie do każdego z radosnym machaniem ogona. wielkości poniżej kolana. ok.300m. trasa Warszawa- Kozienice. Ręce opadają. Będę tam do środy ale jestem bezradna:shake:
  8. Ja odpoczywam pod Kozienicami a mój zwierzyniec został w Warszawie. Tu na działkach dwa biegające psiaki. Jeden ze śladem po obroży na szyi, bardzo przyjazny. Drugi trochę większy, mniej odważny ewidentnie zagubiony. Plus młoda, prawie dziecko koteczka. Widać,że karmi. Dostała jeść i pobiegła do dzieci
  9. kurcze! co z tymi ucieczkami ostatnio!!! plaga jakaś:shake:
  10. Milka z meliny od neigh. Było nawet kilka ofert ale ludzie nieodpowiedzialni. Przeszedł nam koło nosa jeden dobry dom. I Milka czeka.
  11. to tylko miłość;). Pani odpisała. Wczoraj dostała pieska. No cóż, kochamy się dalej. Ciekawa jestem gdzie ten domek.
  12. mały w górę! Kto pomoże?
  13. Atos grubas chyba ze 3kg. a Fred chyba z 8 . Jest dużo większy od Atosa ale Atos ma silniejszą osobowość.:lol:[IMG]http://img7.imageshack.us/img7/8158/p5290181.jpg[/IMG] cała trójka
  14. Czy ciotki zauważyły jakie ona ma długie łapy!?
  15. Jest wspaniała!.................:loveu:
  16. [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/8126/p6050478.jpg[/IMG] Dobranoc!;)
  17. no co? no co?....................:cool3:
  18. tu zdjęcia przez fotosik lub imageshack. [url=http://imageshack.us/]ImageShack® - Image Hosting[/url]
  19. podnoszę! Nikt małej nie lubi? :razz:[IMG]http://img190.imageshack.us/img190/6033/p6050479.jpg[/IMG] mordowanie kota:mad: [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/8126/p6050478.jpg[/IMG]Zuzia przeżyła:lol:
  20. Napisałam do pani. Czekam na odpowiedź.
  21. Podnosimy!!!!
  22. U mnie cały czas jest Milka. Mała nie ma szczęścia do odpowiedzialnych ludzi.
  23. Ciekawe jak ona to robiła. Kiedy mam mokre dłonie mi nie jest łatwo przekręcić tą gałkę. Nie biorę na tymczas psów większych od moich własnych.
×
×
  • Create New...