Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. podnoszę sunieczkę!!!!!!!!!!
  2. Takie ładne sunieczki!!!!!!!!!!!!!!
  3. Jak mała dzisiaj?
  4. Skazana na samotność? Kilka lat temu znaleziona w lesie przez miejscowego grzybiarza, długo nabierała zaufania zanim odważyła się pójść za nim do domu. Od tego dnia Łania, stała się jego najwierniejszą przyjaciółką. Ponieważ człowiek był alkoholikiem i nie potrafił zapewnić jej należytej opieki, sunia nie dojadała,dwa razy w roku rodziła ale miała swój dom i pana, którego kochała nad życie. 1 listopada2008r. człowiek nagle umarł i w tym dniu rozpoczął się kolejny etap tragedii Łani. W jej domu pojawili się nowi ludzie. Sunia straciła poczucie bezpieczeństwa. Zostało miejsce ale nie było człowieka. Krążyła wokół rozpaczliwie szukając swojego pana. Wywieziona, po kilku miesiącach wróciła. Ostrożnie wchodziła na podwórka, które kiedyś odwiedzała ze swoim panem. Ludzie litując się nad tą nieśmiałą, łagodną suczką rzucali jej resztki jedzenia ale jej domem stały się rosnące w polu krzaki. Za suką do wsi ściągnęły psy. Wygłodniałe, coraz natarczywiej upominały się o pokarm, budząc strach. Ktoś próbował psy otruć. W tej chwili Łania znajduje się pod opieką Fundacji Viva. Ma około 10 lat. Została wysterylizowana. Jest niezwykle nieśmiałą, sympatyczną i łagodną starszą sunią. Nie reaguje na koty i kury. Świetnie dogaduje się z innymi psami. Będzie doskonałym drugim psem do towarzystwa. Za odrobinę uwagi, ciepłą budę i kawałek ogrodu, pokocha całym psim sercem. Kto da jej szansę? Kontakt 609677067 [email][email protected][/email]
  5. Dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!:lol: Tekst wymyśliłam. Zaraz tu wstawię. Jeśli trzeba coś poprawić to piszcie.
  6. podnoszę sunię!!!!!!
  7. podnoszę małą!
  8. Nikt do Łani nie zagląda. Oj nie ładnie :mad:. Sunia prosi o pomoc. Mam problemy z internetem.
  9. Znajdzie swojego człowieka :lol:
  10. Podnoszę małą!!!!!!!! Dobra sesja zdjęciowa i trzeba wołać ciotki od ogłoszeń. Czy byłyście z nią u weta?
  11. Podnoszę!!!!!!!!!!!
  12. dobrze, że jest lepiej!
  13. Dobrze ciotka,że tu weszłaś!:lol:
  14. Biedna mała sunieczka:shake:. Kto może pomóc? Wszędzie jest dużo psich nieszczęść ale trzeba sobie pomagać.
  15. Ciocia Fela miała dziś byc u małej ale nie wiem czy sie wyrobiła. Za dużo psich nieszczęść i umierające szczeniaki:shake:
  16. Napisz w tytule,że to okolice Zamościa. Są dogomaniacy z tych okolic. Jeśli nie wiesz jak zmienić tytuł, napisz. Przy zdjęciach nie pomogę bo internet mi kiepsko chodzi.
  17. czesio tak szybko znalazł dom. moze i jemu się poszczęści?
  18. Cisza na wątku......................
×
×
  • Create New...