Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. wtedy, kiedy ludzie tak pokochają obsikańca , że już go nie będa chcieli oddać:razz:
  2. sierść ma misiowatą ale chudy też chyba nie jest.Z głodu nie cierpiał :razz: Na tym zdjęciu gdzie jest rana widać jaką ma sierść.
  3. On ma chyba jeszcze mniej niż 10 mc. jeszcze mu kły nie wyrosły.
  4. [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/8781/p1010573m.jpg[/IMG] ciekawe co z tym wzrokiem?
  5. [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/259/p1010571q.jpg[/IMG] czy on ma gigantycznego zeza?
  6. On cały czas jest taki zrezygnowany. Dobrze że jest bezpieczny. Tam na wsi nawet nie zauważyli, że on ma ranę na łopatce.
  7. Dzieci szybko dorastają!:lol: wydaje mi się, że emdziołek niejednego szczeniaka uratowała.
  8. oj to prawda!!!!!!!:shake: Jej partner też zabrany z tej wsi. Wczoraj pojechał do przytuliska. Zajrzyjcie ciotki.
  9. Jak zwykle ujdzie mu to płazem :angryy::angryy::angryy:
  10. Łanieczko, na spacer! Czy ona ma aktualne ogłoszenia?
  11. Jest prześliczna. Jeśli będzie miała ogłoszenia szybko znajdzie dom! Czy nie masz za dużych zdjęć?
  12. [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/15/p1010558z.jpg[/IMG] Misiek w samochodzie był bardzo grzeczny. Nie mogę wstawic więcej zdjęć.
  13. Jestem. Dopiero udało mi się wejść na dogo i znalazłam wątek. Wydzwaniam gdzie mogę ale na razie nic nie udało mi się znaleźć. Straciłam jeden tymczas bo trafił tam szczeniak z Adhd i zdemolował mieszkanie. Jutro szukam dalej. Szczylki ładne:razz: Dziękuję Marlenko, dałaś im szansę.
  14. nIESTETY NIE ODEZWAŁA SIĘ:shake:
  15. Jestem bardzo ciekawa jak on sie czuje i jak zachowuje.
  16. dojechałyśmy całe i zdrowe. Pies juz w swojej budzie. Był bardzo grzeczny, choć bardzo przestraszony. Zero agresji. Ma dużą ciętą ranę na prawej łopatce. On długo by tam nie wytrzymał. Zdjęcia i obszerna relacja o podróżach dwóch blondynek jutro;) Padam Ps. ciocia elmira jest wspaniała!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  17. Ja też się boję:cool3:
  18. ciocia elmira mówiła,że w Konstancinie.:lol:
  19. Cisza! Biedak już prawdopodobnie jutro zostanie sam:shake:
×
×
  • Create New...