dZIEŃ DOBRY mISIU. Pani dr Mówiła, że Misio tak będzie chodził za człowiekiem. To zwiększa jego poczucie bezpieczeństwa. Pan Andrzej jest jego przewodnikiem.
Tak pamiętam, że dzwoniłaś i mówiłas, że nie ma nikogo. Rozważałyśmy co zrobić. Wicewójt miał byc następnego dnia. To co się dzieje w tej gminie, to skandal.
Widzę, ze nie odpuściłas.! Brawo! Mam pytanie do Pana wójta. Co on chciał fotografować. Zamarznięte trupki? Pewnie pod warstwą śniegu tego pudła już by nie było widać. Facet miałby czyste sumienie!. Baraczek jest piękny!