Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. podnoszę malutką!
  2. Podnosę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  3. Co słychac u Misia?
  4. Dzięki, że zajrzałaś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  5. Ostatnio wszystko mi sie wali. Powiem szczerze, że nie miałam głowy do dzle dziękuję za pamięć w razie konkretnego telefonu daj znać.:lol:
  6. Ostatnio wszystko mi sie wali. Powiem szczerze, że nie miałam głowy do dzle dziękuję za pamięć w razie konkretnego telefonu daj znać.
  7. dobry wieczór Misiu!
  8. Matyldka to już pewnie przewraca się na drugi boczek?:lol:
  9. dziękuję. Znowu dieta płynna. Znowu schudnie:shake:
  10. dziękuję. Znowu dieta płynna. Znowu schudnie
  11. Dominika dzis była na kontroli u lekarza, niestety ten wypadek spowodował uszkodzenie szczeki:-(
  12. nie wiem skąd jest ta osoba. Dziś miałam urwanie głowy i nie mogłam sie przygotowac psychicznie na telefon.
  13. Bambo zmienia zęby i ma stan zapalny dziąseł. Wyglądają fatalnie i brzydko pachną. Mam obserwować. Niestety pani dr. mnie nie pocieszyła. Wszystkie kociaki z tego miotu sa słabe. Oby to nie było nic poważnego.np. brak odporności lub białaczka. Kotki obciążają genetycznie maluchy. Nie powinny dalej rodzić ale jak to wytłumaczyć właścicielce?
  14. Maksio jest sam. Dni coraz krótsze. Ludzi coraz mniej. Co z nim będzie?
  15. podnoszę!sytuacja tragiczna......................
  16. biedna sunieczka. Czy misiowi wygoiła się rana?
  17. Jeśli znów nie będę chora, odpowiada. Poprosze męza,zeby mi bańki postawił. Nie chcę brać kolejnego antybiotyku.
×
×
  • Create New...