Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Wydaje mi się, że Misio juz miał robione ogłoszenia.
  2. Misiaczku! W tym nowym roku, życzę Ci wspaniałego domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  3. [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/9793/p1010340.jpg[/IMG] dbamy o linię!
  4. Oby ten Nowy Rok, przyniósł Ci dom piesku!
  5. Moje ukłony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cool2:
  6. No to niedobrze:shake:.Malizna biedaczko.
  7. Dzień dobry maluchy!Życzę wam wspaniałych domków w nadchodzącym roku. Tak szybciutko!
  8. Tak mi strasznie przykro:-(. Piesku, co oni ci zrobili....... . Aga ,biedna trzymaj się.
  9. Jesteś ciociu elmiro:lol:. No pewnie ,że nie można.. Miś jest super!
  10. Podnosze malizny. Śliczniutkie biedactwa.
  11. musi być dobrze! U mnie na tymczasie taka kruszynka siedziała tylko tydzień . Miała chyba 5 lat.
  12. Ciotki się pogniewały na Misia?
  13. Mały cały czas u mnie. Dziąsła nie są najlepsze. Musimy iść do lekarza. Telefonu żadnego. Ciekawe czy ma jeszcze ogłoszenia?
  14. Ma piękne, mądre oczy. Szkoda sunieczki.
×
×
  • Create New...