Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Biedactwa. Ten szczeniaczek wygląda na trochę większego docelowo. Dobrze, że juz bezpieczne.
  2. oj jaka pięknota. To nie jest braciszek małej u Bianki?
  3. zapisuję sobie. Na pewno ciotki pomogą! Ona wygląda strasznie na tych zdjęciach:shake:
  4. zaglądam do dzieciaków. Niestety mogę tylko podnieść. One sa mocnej budowy, czy tylko sie takie na zdjęciach wydają?
  5. wchodzę tu, żeby oglądać maleńką. Jest śliczna i bardzo jej kibicuję.
  6. śliczna sunieczka. dobrze, że nie trafiła do schroniska. Myślę, ze szybko znajdzie domek.
  7. Jaki ładny chłopak!
  8. Czy mogę zmieniać tytuł?
  9. oj jak sie cieszę. Dzięki, dzięki, dzięki:Rose:. Misiu, bądź grzeczny!
  10. Czy ci państwo mieli wcześniej psa w typie Miśka?
  11. Ciociu Malibo, nie dziw sie moim emocjom. Przez kilka miesięcy sytuacja Miśka spędzała mi sen z powiek.. To co tu było napisane na początku wątku to tylko wierzchołek góry lodowej. Moja bezradnosc w jego sprawie była straszna. Bardzo mi zależy na tym aby jego tułaczka znalazła wreszcie szczęśliwy koniec. A wykrzyknik "to mały Pikuś";)
  12. oj, kamień z serca. Opatrzność czuwała nad małą rozrabiarą. Przynajmniej teraz dom stały nie powie, że dostał" Kota w worku":evil_lol:. Czułam, że tak będzie. Ciotki z domu stałego, :Rose:
  13. Tak mi szkoda tego maleństwa. Trzymam za ciebie kciuki malutka...
  14. ciotki, cały czas czekam na informacje!
  15. ciotki,Piszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  16. Sliczne te maluszki. Jakie będą docelowo?
×
×
  • Create New...