Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Gdybym miała dużo kasy!!!!!!!!!:lol:
  2. Niedobrze, jest coraz starszy...........
  3. Aż dziwne, ze taki młody i ładny psiak tak długo nie może znaleźć domu.
  4. Od 2007 roku były u mnie na tymczasie: Lady [*], Niunio, Maja, Bolek, Lolek, Klapek, Rumcajs, Milka, Sznurek, Tytus, Czester, Pixi, Foksia, Kropka, Kika, Pepsi, Ricco, Nefri, Misiek, Fifi, Czika, Malwinka, Balbinka, Czesio, Kamyk [*]. Chyba wszystkie, nie liczę kotów. Wszystkie kochałam. Jedne mniej, drugie bardziej. Najtrudniej było mi oddać Kropkę i Kikę. Kika wpadła w depresję po oddaniu do nowego domu. Teraz jest najukochańszym pieskiem swojej pani. Balbinka całą drogę bardzo płakała. ADHD miały Maja i Pixi ale też mi było smutno kiedy je oddawałam. Tytusa wiozłam aż za Grójec. Ja byłam jego panią i bronił mnie nawet przed domownikami. Gdyby choc jeden z tych psiaków został nie wzięłabym następnego.:lol: Ktoś może powiedzieć, że 26 psów przez ok. 5 lat to niewiele ale niektóre były u mnie przez kilka miesięcy i wszystkie na prawach domowników. Lubisię oddam do najlepszego domu pod słońcem:lol:
  5. cisza, nic się u Misia nie zmieniło?
  6. Bardzo szybka akcja .............
  7. Forum, to w wiekszości wypadków wierzchołek góry lodowej. Dużo rzeczy dzieje się poza dogo. Musisz wchodzić na inne wątki, pisać. Umieść go w podpisie, wtedy więcej osób zajrzy. Tu jest tyle nieszczęścia, że dużo osób nie wchodzi na nowe wątki, dopóki nie znajdzie domu pies, którym się zajmują. Prześlij mi zdjęcia na maila to wstawię [email][email protected][/email]
  8. Tak, wyjątkowo długo milczała. Dziś sie przytulaliśmy. Fredzio leżał w nogach, to jego ulubione miejsce. A Lubisia obok mnie. Dobrze nam było, nawet trochę przysnęłam, bo byłam wykończona po pracy.:lol:
  9. Mała od wczoraj zaczęła szczekać. Kerian, może sie zdziwisz ale nie ustępuje Atosowi:evil_lol:
  10. Śliczny! Nadzieja w ogłoszeniach. Na pewno szybko znajdzie dom. Sprawdx na bazarku czy nie można kupić ogłoszeń.
  11. [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/308/p1010146z.jpg[/IMG] To mnie powala.............. [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/5572/p1010148lv.jpg[/IMG]
  12. WŁASNIE LUBISIA ŚCIĘŁA SIE Z FREDEM. :cool3: umówiłam się z kolegą weterynarzem, że zaszczepi ją skompensowaną szczepionką na wściekliznę i wirusówki jednocześnie za 60 zł. [B]Dziękuję jostel5 za wsparcie- 30zł. i kerian za karmę.[/B] Miło było Was poznac osobiście. TZ kerian już wcześniej włączył sie w pomoc w opłaceniu hotelu dla Tolusia. Oby więcej takich osób!:lol:
  13. Co u psów? Całe?
  14. Mam takich więcej..............
  15. Dzis Lubisia miała gości. Przyjechała ciocia Kerian z TZ i przywieźli karmę dla małej. :lol: Moje towarzystwo powitało ich po swojemu:Atos jak zwykle chciał wszystkich zjeść. Fredzio się łasił a Lubisia była przestraszona i szurała brzuchem po ziemi. Potem było lepiej. Może Kerian coś napisze. [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/2231/p1010150jf.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/7867/p1010152ky.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/4113/p1010146uu.jpg[/IMG] z moimi psiakami. [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/8902/p1010147jg.jpg[/IMG] mordowanie lwa! [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/6303/p1010149ym.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/2883/p1010156ue.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/4480/p1010143ty.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/3264/p1010144q.jpg[/IMG] Pierwsze zabawy zabawkami
  18. Cisza. Mozesz podać linki, na których portalach ją ogłosiłaś?
  19. Dziękujemy. Dziś jest ok.
  20. Ot, tak! Wszystko w porządku.
  21. Dlaczego nikt nas nie odwiedził? :shake: Wczoraj mała przyprawiła mnie o zawał serca. Leżała na fotelu z otwartymi oczami. Podeszłam do niej a ona nie zareagowała. Dotknęłam ją a ona nic, oczy niewidzące i prawie nie oddycha. Zaczęłam nią potrząsać a ona się obudziła. Spała z otwartymi oczami. Potem było wszystko w porządku. Kiedyś miałam ukochanego kota Kubusia, on kilka razy zrobił mi taki numer. Nie pomagało nawet potrząsanie, kot zapadał w spiączkę.
  22. Jakoś bardzo pod górkę ma ta malutka.
  23. co nowego u Felusia? Jak się czuje?
×
×
  • Create New...