Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. suczki jeszcze nie ma. Wolałabym, zeby przyjechała jutro. Bo o szóstej rano wychodzę do pracy. Mała nie zdąży się zaaklimatyzować a będę musiała ją zamknąć. Nie zostawię jej samej z moimi psami.
  2. Jutro prawdopodobnie przyjeżdża do mnie. Wtedy będzie więcej informacji.
  3. Wspaniała wiadomosć! Chyba o nich wspominałaś. Nie jest Ci trochę smutno?
  4. Ona ma w sobie to "Coś"
  5. Oj pokazcie się!!!!!!!!!!
  6. To jest jak oddawanie krwi.
  7. Ciotki zapomniały o sunieczce!
  8. Oj cisza się zrobiła................ Choć podniosę!
  9. wszystko idzie ku dobremu! Czy doszła umowa?
  10. pokazcie się małe!
  11. Z trusi wiejska panna wychodzi..........
  12. Prawdopodobnie została pokryta. Na posesji są dwa psy i ona była zbędna. Konkretnie? może zupa była zasłona?:angryy:
  13. Trzeba rozpowszechnic wątek. Szkoda, ze nie ma banerka. Wstawię je do podpisu.
  14. Na zdjęciu przy furtce widać jej wielkosć w porównaniu do wysokosci klamki .
  15. Kerian, jak trafi do mnie. Wtedy się zorientuję. Potrzebne będa szczepienia. Karma też się przyda.Myślę, że w drugiej połowie tygodnia, ktoś ją do mnie przywiezie. Ona teraz jest biedna wypuszczana na 15 min. żeby nikt jej nie widział.
  16. [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/254/lubisia6.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/8547/lubisia7.jpg[/IMG] kolejne fotki
  17. Jest prześliczna!. A ta malutka koteczka na dole tez ma niesamowite ubarwienie............
  18. Cisza u małej. U mnie ma być sunia z mojego podpisu...........
  19. Dziś oglądałam fragmenty " Kobieta na krańcu świata" Dziewczyna z Meksyku była torreadorem, dla mnie jest to zabijanie ze szczególnym okrucieństwem. Nie mogłam na to patrzeć. Wcale mi nie żal tych poranionych ludzi. Dlaczego w majestacie prawa, można tak znęcac się nad zwierzęciem. Przecież te byki są wielokrotnie ranione, ociekają krwią.....Nie rozumiem jak młode kobiety i rodzice z dziećmi mogą traktowac corridę jak dobrą zabawę.
×
×
  • Create New...