Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Teraz tyle tych nowych leków;). Moja córka ciągle musi brac furagin, więc wiem że ten lek jest dla ludzi. Wiadomosci wysłałam ale nikt nie zagląda......................
  2. Dziś jest zdecydowanie lepiej. Pogoniła Fredzia, kiedy przyszedł się łasić i mordowała Atosika. Sama zeszła ze schodów!
  3. Te leki to dla ludzi, czy dla zwierząt chcesz przeznaczyc? Wiadomości porozsyłałam.
  4. [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4189/img1944k.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/1696/img1951ge.jpg[/IMG] [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/8804/img1955v.jpg[/IMG] Wreszcie mogła pobiegać!
  5. Tak, trochę lepiej. Ma inne spojrzenie, ładnie zjadła ale głównie lezy i śpi. Ze schodów ją znoszę. Brzuszek ma miękki.
  6. Wydaje mi się że nie, choć przez te wichury miałam kłopoty z łącznością. Dostałam nowe zdjęcia, to piękna sunia. Spuścili ją z łańcucha i jest taka radosna! Teraz tylko prosze o pomoc w zebraniu pieniędzy na hotel.
  7. Cały czas kibicuję małej. Dziwne, że taki maluch jeszcze nie nie znalazł nowego domu. Mój Atosik waży 3kg.:lol:
  8. Sunia ma miejsce w Teresinie." Pokochaj Psy Niczyje" wysterylizują suczkę i mają miejsce w hotelu za 300zł plus karma. Problemem są oczywiście pieniądze. I tu jest prośba o pomoc. Dziewczyny nie mogą wziąć kolejnego psa bez wsparcia finansowego. Kiedy dzwoniłam, żeby załatwić sprawę, w między czasie były dwa telefony w sprawie wyrzuconych psów. Masakra........... Dziewczyny, proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!
  9. Lubisia żyje ale jest taka biedniutka:-( Cały czas praktycznie leży i jest obolała. Martwi mnie ,że mam ja pokazać dopiero za10 dni na zdjęcie szwów. [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/1351/p1010186s.jpg[/IMG] To spojrzenie:-( [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/7712/p1010189sv.jpg[/IMG] A taka była radosna.............
  10. Dzięki za zainteresowanie. Miejsce w hotelu juz znalazłam ale niestety absolutnie nie jestem w stanie pokryć kosztów utrzymania w nim suni. Potrzebna jest pomoc, deklaracje i dlatego załozyłam ten wątek. Pytasz dlaczego mogą ją uśpić w schronie. Jeśli zacznie atakować inne zwierzęta, to jaki czeka ją los? Albo ją uśpią albo będzie miała tak zwichrowaną psychikę, ze zmarnuje się do końca. Na tych zdjęciach wygląda fatalnie ponieważ po atakach została przez wszystkich odtrącona i wylądowała w budzie na łańcuchu. Była tez pod obserwacją, czy nie ma wścieklizny. Kiedy Pani rozdzielała walczące psy suczka przypadkiem ją dziabnęła. [B]Pani jest pewna, ze to nie był atak w jej kierunku.[/B] Nie wkłada się ręki między gryzące się psy. Mają sprawdzić, czy nie ma gdzieś tatuażu. Była leczona na atopowe zapalenie skóry ale po jej wybuchach leczenie zostało zaniedbane. Niestety kolega nie ma w lecznicy czytnika, żeby sprawdzić czy nie ma czipa. Ona musiała być wczesniej szkolona, może komus zginęła? Poprosiłam o nowe zdjęcia do ogłoszeń. Ludzie nie są źli,boją się o zwierzęta w tym gospodarskie. Po tych atakach stracili do niej zaufanie. Ucieszyli się, że ktoś im pomoże. Sunia może tam jeszcze troszkę zostać ale przy budzie na łańcuchu. Oczywiście nie moze to trwać w nieskończoność. Ale da czas na jakieś działania.
  11. O psie wiem tyle co tu napisane. Rozmawiałam dziś rano z kolegą i prosiłam, żeby dowiedział się więcej. Ludzie ją przygarnęli z ulicy i na pewno popełnili błędy. Na początku suczka zachowywała się inaczej. Z czasem okazała się dominantką. Suka jest w okolicy Grójca w miejscowości Grobice lub Nowe Grobice. Jeśli chodzi o hotel, to nie ma " nas" Jestem tylko ja, niestety:shake: W tamtych okolicach, jak wszędzie zresztą, jest pełno bezdomnych psów.
  12. Dziękujemy!!!!!!!!!!!!!!
  13. Oj nie wiem, muszę poszukać. Nie pamiętam czy poprzednie sunie miały kaftaniki.
  14. Dzięki, że weszłaś. Zupełnie nie wiem, jak jej pomóc.
  15. Sunieczko, czy nie doczekasz tu pomocy?:shake:
  16. Lubisia już po sterylizacji. Ponoć czuje się dobrze. Czekam na męża i jedziemy po nią. Biedna, tak nie chciała sama zostać w lecznicy:-(
  17. podnoszę, kto się zajmuje onkami?
  18. Ciocie, zajrzyjcie na watek onki z mojego podpisu. Nie wiem co z nią będzie................
  19. ta suka nie ma wiele czasu:shake:
  20. MTD dziękuję za wpłatę. Jesteś dobrym Aniołem Lubisi:lilangel:
  21. Nikt nie dzwonił. Potrzebny ktoś na wizytę PA na zaciszu w Warszawie. Zaraz zmienię tytuł. Pani zależy i cieszy się że nikt inny nie dzwonił. W poniedziałek przyjedzie poznac Lubisię. To taka kochana sunia. Gdybym miała możliwosci to bym jej nie oddała. Boję się jutrzejszej sterylizacji. To jest naprawdę poważna operacja i niech nikt ze mną nie dyskutuje, że jest inaczej.
  22. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>.
×
×
  • Create New...