Jump to content
Dogomania

Martens

Members
  • Posts

    11174
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Martens

  1. Mój pies 7 lat jadł Pedigree, na zmianę z domowym jedzeniem od czasu do czasu, i jakoś żyje, ale nie polecam tego rodzaju karmienia. Myslę, że jeśli kupujesz karmę super premium, którą pies dobrze toleruje, to nie ma problemu z kilkuletnim karmieniem.
  2. [quote name='cuciola'][B]Martens[/B] skoro sluzy psu Royal to ja bym nie zmieniala,Gilpa o ile dobrze pamietam tez ma BHA ale jak producent zapewnia sa ta minimalne ilosci wiec "nie powinno" szkodzic tu byl temat: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=82311[/URL] [/QUOTE] Byłam na tym temacie. Chyba kupimy teraz na próbę Acanę. Cóż, jeśli nie posłuży to wrócimy do RC.
  3. Moja sunia ma łagodny guzek na odbycie i wet odradzał nam operację ze względu na "niewygodnie" miejsce, chyba że coś by się z tym działo. No a jak słyszę że RC ma rakotwórcze konserwanty, to jakoś mi to za bardzo nie odpowiada w tej sytuacji...
  4. [quote name='dunia77']A "trener" na to, że pies jest dominantem, że podporządkował sobie całą rodzinę i że mam odzyskać pozycję lidera :crazyeye:[/QUOTE] Tiaaa, metoda Jan Fennel jest dobra na wszystko. Od gryzienia gości, przez grzebanie w śmietniku, po lęk przed petardami :p
  5. Ja chyba na Twoim miejscu zaczęłabym wychodzić z oboma psami jednocześnie :diabloti:
  6. Spróbujcie biały ser albo sucha karmę...
  7. To ja jeszcze spytam - czy można się zarazić trzymając przykładowo zakażone jajka w lodówce, czy jest mozliwość "przejścia" wirusa na inne produkty spożywcze? Moja mama twierdzi, że tak - ja aż w taka paranoję chyba nie wpadłam ;) Psica je RC na kurczaku. I myślę że nic jej się nie stanie. Ale na miejscu barfiarzy wstrzymałabym się na jakiś czas z surowym drobiem.
  8. [quote name='wanda szostek']Dla udanej adopcji, moim zdaniem , powinien to być ktoś, kto belgi zna.[/QUOTE] Zgadza się. Belgi trudno dobrze wyadoptować. Już wychowywany od szczeniaka potrafi dać właścicielowi w kość swoimi wymaganiami. A co dopiero po przejściach. Dlatego często wracają, tak jak Gaja... Najlepiej by było gdyby dla wszystkich belgów starczyło fanatyków rasy, których nie zniechęcą problemy. Ale jak widac takich osób jest za mało.
  9. [B]fridaoo[/B] wejdź na wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=57856[/url] Tam jest mnóstwo informacji i linków.
  10. Gajka nadal bez domku!!
  11. Yeti, w górę.. Może dzisiaj ktos cię zauwazy..?
  12. Może dzisiaj ktoś cię zauważy..?
  13. Martens

    Buda

    To życzę powodzenia. Niech się zdrowo trzyma ;) Wstawisz może jakieś zdjęcia?
  14. Moja może sobie zrudzieć, bo i tak kremówka jest ;) Już jesteśmy za połową wora RC i następna w kolejce będzie Acana Senior.
  15. Popieram, sąsiadów pozazdrościć :cool3:
  16. Tak czytam i czytam... Gdybym mojego psa potraktowała glanem, zamknąłby się w sobie i ciągnął na smyczy ile wlezie, żeby być dalej ode mnie. Mojemu już gdybym podniosła głos lub przeklęła zapadłaby się jakaś klapka w głowie i nic by nie docierało. Hmm, a nie próbowałaś w takich sytuacjach, że tak powiem, pokojowych metod?
  17. [quote name='agaciaaa'] Ale uszy nie dogowe :razz:[/QUOTE] Oj tam uszy.. To szczegół tylko :lol::lol::lol:
  18. Na 2 i 3 zdjęciu ma łepek trochę jak młodziutki dożek. Może JESZCZE taka duża nie jest :diabloti:
  19. Ja tam widzę i labka, i jakiegoś nowego TTB, i nawet jakieś nowe umaszczenie doga niemieckiego :cool3: Oj, Sara... :evil_lol:
  20. [quote name='Izis']Fajny jest. Wrzucilam juz na stronkę. Widzę, że pod koniec roku u wszystkich taka sama bryndza z kasa :-([/QUOTE] No i jeszcze święta.. A przed świętami na dodatek karma nam się kończy :shake: A Yeti biedny nadal w hotelu. Mógłby się znależć ten domek już na święta...
  21. [quote name='moth']Mam najnowszą ulotkę Pro Planu z karmami w tych nowych opakowaniach i jest tylko jeden senior - na rybie. Czyżby przestali produkowac inne? :crazyeye: Acana - świetny skład, dobra cena, za małe krokiety - pies połyka zamiast gryżć; karma na jagnięcinie za malo energetyczna dla moich psów. [/QUOTE] No właśnie, bo w krakvecie jest jeszcze wersja kurczakowa i rybna, na telekarmie kurczakowej niestety już nie ma... Chyba jednak pomyślimy o Acanie. Między innymi ze względu na cenę, bo rybna PPP jest jeszcze droższa niż mój obecny RC, a ja już na droższą karmę pozwolić sobie niestety nie mogę.
  22. Jak Sara urosła! :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  23. Do Acany Senior dodawalibyście jakieś witaminy? Czy sama karma wystarczy?
  24. Mój na RC się nie drapie, w ogóle nie ma raczej alergicznych skłonności. W sumie Royal bardzo jej służy, tylko te BHA mnie dręczy... I nie wiem czy zmieniać. :???: Jak już to myślę o Acanie Senior lub Pro Planie Senior, w wersji kurczakowej. Ma ktoś może dzienną dawkę Pro Planu dla psa 23 kg? Najbardziej podoba mi się Orijen, ale cenowo jest niestety powyżej moich możliwości.
×
×
  • Create New...