[quote name='moth']Mam najnowszą ulotkę Pro Planu z karmami w tych nowych opakowaniach i jest tylko jeden senior - na rybie. Czyżby przestali produkowac inne? :crazyeye:
Acana - świetny skład, dobra cena, za małe krokiety - pies połyka zamiast gryżć; karma na jagnięcinie za malo energetyczna dla moich psów.
[/QUOTE]
No właśnie, bo w krakvecie jest jeszcze wersja kurczakowa i rybna, na telekarmie kurczakowej niestety już nie ma... Chyba jednak pomyślimy o Acanie. Między innymi ze względu na cenę, bo rybna PPP jest jeszcze droższa niż mój obecny RC, a ja już na droższą karmę pozwolić sobie niestety nie mogę.