Jump to content
Dogomania

Martens

Members
  • Posts

    11174
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Martens

  1. Ja już mam mniej więcej za sobą, nadchodzi horror gotowania ;) Zapraszam na nowe fotki do Baryłki oraz bazarek dla Oskara :-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9742079[/url]
  2. http://www.allegro.pl/item332765368_the_sims_deluxe_edition_plus_dodatki_okazja_.html Tutaj siedzą jakbyś chciała.
  3. Bobik to ciągle jakiś zamyślony ostatnio :lol:
  4. [quote name='betty_labrador'] a co ona zjadla? skrzydelko?[/QUOTE] Indycze ;) Przyszłam się przywitać :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/186/c5998422166ca42e.jpg[/IMG][/URL] Ha widzicie jaki mam porządek? Ani jednej starej skarpetki pod łóżkiem, ani kłębka kłaków, nawet piachu na podłodze :cool3: Ciekawe jak długo to potrwa :eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/186/555c854edf648156.jpg[/IMG][/URL] Wstydzioch ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/186/e46505122a32cc94.jpg[/IMG][/URL] Porządku ciąg dalszy - łóżko zasłane i złożone chyba pierwszy raz od Gwiazdki :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/180/971691341c6bbefd.jpg[/IMG][/URL] Dobranoc :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/185/cdde03cecad69c84.jpg[/IMG][/URL] A teraz prośba o zaglądanie na mój bazarek dla biednego Oskara :-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9742079[/url]
  5. [quote name='Szarik'] Popytam znajomych Simsomaniaków, ale nie wiem, czy w dobie Sims 2 ktoś się pokusi. Ja bym kupiła jakiś dodateczek do Sims 2, a najlepiej Sims 2 + jakis dodateczek uzywane. Wystaw na allegro, myślę, ze pójda ;)[/QUOTE] Już wrzuciłam ;)
  6. http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9742079
  7. Iza, napiszę w moim bazarku, że rozliczenia z pieniążków (na co wydałyście) za książki będą na Oskarowym wątku. Zamieścisz je później?
  8. Może wymyślę coś, co będą chcieli :evil_lol: Uszy do góry ;)
  9. U nas też nowe ;)
  10. Troszeczkę ;) Ale w kuchni i tak jeszcze nie sprzątane :)
  11. Krwawej jatki ciąg dalszy :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/186/defe6fa7182cac66.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/186/00d9382758bb9742.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/185/cad7782933f537bb.jpg[/IMG][/URL] Już koniec? :-( [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/180/8e81f01f6067e0ec.jpg[/IMG][/URL] A po skrzydle z indyka zazwyczaj zostawia trochę takich okruchów - nie wiem, może uważa że jej zaszkodzą, albo za ostre? Cwana bestia ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/186/9f12456b7fee5dff.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='betty_labrador']oh trawka, trawka :loveu: jak milo byc na trawce :loveu: piekne :)[/QUOTE] Jakaś aluzja? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: W oczekiwaniu na śniadanko: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/185/ad197354bb0d1292.jpg[/IMG][/URL] Walka ze skrzydłem z indyka - żeby nie było, że ona tylko trawką żyje :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/185/ac05e6a3a36f4ea3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/180/d3853dd2febff82a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/185/4d7d762c640b718e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/178/b546fc3af87bb197.jpg[/IMG][/URL]
  13. [url]http://images31.fotosik.pl/186/f5af142c0881d499.jpg[/url] Całkiem ładnie wyszło :)
  14. Tak by było najlepiej. Może by jej zapytać co z mężem, kiedy wraca, itp.?
  15. [url]http://images29.fotosik.pl/176/071128c5de6f1556.jpg[/url] I mnie ta psica urzekła :loveu: Co ona tam jeszcze robi ślicznotka? I trochę mojej - asysta przy robieniu śniadania: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/185/ad197354bb0d1292.jpg[/IMG][/URL] Skrzydło z indora: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/178/b546fc3af87bb197.jpg[/IMG][/URL] A pańcia znowu na Dogo... :shake: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/186/c5998422166ca42e.jpg[/IMG][/URL]
  16. [url]http://images25.fotosik.pl/177/01fe78eaf19e6c68.jpg[/url] O widzę że Sarcia też się lubi potaplać ;)
  17. Ja też ;) Wczoraj zamówiłam na Allegro :)
  18. Też zamówiłam na próbę na allegro Preventic.
  19. [B]tygra[/B] śliczne prace :) Może kiedyś się skuszę na portrecik Baryłki ;)
  20. Witamy się :) I jak zwykle się powtarzam - piękne fotki :loveu:
  21. Wspaniale! To już pewne? Nareszcie jakiś ruch będzie w moim podpisie ;)
  22. [url]http://images27.fotosik.pl/179/e617e55a4e997833.jpg[/url] Coś ma minę niezadowoloną z tego deszczyku ;)
  23. Też tak myślę... Tak czy siak trzeba póki co jakoś poprawić mu warunki życia. Z tym że nawet jesli właścicielka zgodzi się na adopcję, to pewnie i tak weźmie potem następnego "stróża" do szczekania... :-( Jak tylko będę mogła, pomogę jeszcze finansowo.
  24. [url]http://img329.imageshack.us/img329/9446/136lc4.jpg[/url] Jaki on skoczny :) [url]http://img181.imageshack.us/img181/9361/138uw8.jpg[/url] I jak zwykle mnóstwo kolegów :cool3:
×
×
  • Create New...