Jump to content
Dogomania

Martens

Members
  • Posts

    11174
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Martens

  1. To wy jesteście sadystkami! :-o Ja jeszcze żadnego sima nie zabiłam specjalnie :shake:
  2. [quote name='Izabela124.']Martes Czy Ty nazywasz sie Marta T.?:razz: Bo taka Pani wplacila na konto 15zl, ale w tytule pisze Cezar, wivc nie wiem czy to do mnie, bo piesek, ktorego ratujemy nazywa sie Oskar:razz:[/QUOTE] A tak, to ode mnie :) Nie wiem co mi się z tym Cezarem ubzdurało :razz: I dobranoc ;)
  3. [quote name='eria']a ja tam specjalnie zabijalam :evil_lol:ale miałam tylko podstawową część smisów, jedynkę...Najprosciej było wsadzić ludka do basenu i usunąć schodki :evil_lol: a potem fajne duchy latały[/QUOTE] A tego nie widzisz?? To dopiero psychopatka :lol:
  4. [url]http://images24.fotosik.pl/179/6eb20ad52fd962c4.jpg[/url] Jaka ona szeroka :-o
  5. Właśnie co wet, to inne zdanie :roll: A większość sprawia wrażenie, że nie wie o czym mówi. U mnie w mieście nie ma ani 1 weta, który w ogóle wie jak leczyć tarczycę, a co dopiero zawiła problematyka stosowania przy niej środków na kleszcze :roll:
  6. Żeby nie było, że zabiłam je specjalnie, to było moje kalectwo przy pierwszym zetknięciu z tą grą :p
  7. Jak ona fajnie galopuje :) Wygląda jakby była naprawdę gigantyczna :) [SIZE="1"]A [B]agaciaa[/B] się poprawiła ze spacerkami :eviltong:[/SIZE]
  8. [B]Agnes[/B] z pchłami miałam do czynienia dwa razy - od tamtej pory zawsze używam spot-onów więc trudno mi powiedzieć, czy bez zabezpieczenia by je łapała czy nie. Nie chodzi o to, że chcę koniecznie uniknąć kropelek, z tym, że przy chorej tarczycy jest bardzo mało łoju na sierści i one nie rozprowadzają się tak jak powinny, i może dlatego tak krótko u nas działają. No a ja nie chciałabym podawać ich bardzo często, też przez tarczycę, ale już z wcześniej opisanych powodów. Moje dylematy dotyczą głównie tego, czy substancje z obroży w jakiś sposób dostają się do organizmu (to ważne gdybym chciała stosować i obrożę i spot-on), i czy sama obroża jest równie skuteczna jak spot-on. No i jeszcze te nasze nieszczęsne pływanie...
  9. To Brenda teraz odblaskowa będzie :cool3:
  10. Ooo dziękujemy :cool3:
  11. Śliczny uśmiechnięty pychol :)
  12. To bardzo się cieszymy :multi: Może i sąsiedztwo będzie lepsze.
  13. No właśnie niestety ma - sporo u nas psów zaniedbanych i bezpańskich, a ja nie jestem w stanie wszystkich odpędzać, żeby nawet się nie powąchały :roll: Ja używam Fiprexu praktycznie prez cały sezon kleszczowy i jestem zadowolona. Z tym że u nas na kleszcze działa tylko 3 tygodnie - choć na opakowaniu jest napisane od 3 do 5 tygodni.
  14. [url]http://images27.fotosik.pl/175/1e983d1f63ec75cb.jpg[/url] [url]http://images34.fotosik.pl/177/1511bea43bba353b.jpg[/url] Horrorystyczne trochę te fotki :-o
  15. To się tyczy leków, szczepionek, środków na robaki i wszystkiego co się dostaje do organizmu i musi być przez niego rozłożone, a już zwłaszcza substancje w jakiś sposób toksyczne. Myślałam o Preventicu, ale szkoda, że nie działa na pchły :shake:
  16. Dziękuję :) I trzymaj się jutro, to pewnie będzie trudny dzień, ale później poczujesz się lepiej :calus:
  17. [url]http://img178.imageshack.us/img178/2982/clipboard24xw4.jpg[/url] Równiutki Bobiś :evil_lol: A co do Oskarka to daj mi nr konta na PW, nie mogę dużo pomóc, ale może chociaż 20 zł?
  18. Nie widać piłeczki? :evil_lol: Pies wygląda przez okno: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/181/35ffc73d3a44eb65.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/182/c2f120e4716515aa.jpg[/IMG][/URL] A tu z dzisiejszego poranka. Wczoraj była wiosna, a dziś pada i słońca ani śladu :p Za to spotkaliśmy kolegę "ASTa" Hadesa: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/177/e19a94a5984129b5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/178/6ba034250ccb0882.jpg[/IMG][/URL] Ale moja dama była bardziej zainteresowana niuchaniem trawnika niż zabawą :eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/182/fccfa96cc8fd205e.jpg[/IMG][/URL] Te zdjęcia są straszne. Zamazane tak jak ja dziś rano :p
  19. O, dziękuję :) Zapisałam linki i w wolnej chwili poczytam :) Kiedy będą foteczki?
  20. [url]http://i158.photobucket.com/albums/t120/Junka_89/P3160138.jpg[/url] Tu jakoś tak... egipsko (???) wyszła... Jak Anubis na starożytnych wazach. Chyba ta obroża i wąski pyszczek :) I ma fajną pręgę na grzbiecie :)
  21. Widziałam latające psy, ale żeby tak?? :-o [url]http://images27.fotosik.pl/176/09c9cea411c1c314med.jpg[/url]
  22. Wiosennie się u was zrobiło :) A u mnie pada deszcz :p A co masz za Simsy? Ja grałam trochę w Sims 2, ale miałam dziwne spaczenie - budowałam domki i tworzyłam zawiłe rodziny, a prawie w ogóle nie grałam :) Jak za pierwszym razem spróbowałam, cała rodzina spaliła się przy robieniu obiadu, a mi wyskoczył dziwny komunikat, że producent wierzy że nie chciałam zabić tej biednej rodziny i mogę nie zapisywać gry, oraz uświadomienie, że Simsy nie polegają na zabijaniu, a są symulatorem życia czy jakoś tak. Poczułam się jak psychopata :eviltong:
  23. [url]http://images31.fotosik.pl/180/98d89bf729d912eb.jpg[/url] :roflt: [SIZE="1"]A mi to się widzi, że [B]agaciaaa[/B] nacykała fotek na jednym spacerku, a teraz nam tu wydziela, żebyśmy dały jej spokój. A Sarcia w domu gnije :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/SIZE]
  24. [url]http://img223.imageshack.us/img223/4992/60122431ur0.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: Tutaj już nie jak kotek tylko jak mały ludzik :lol:
×
×
  • Create New...