-
Posts
11174 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martens
-
Witam się tylko szybko :) Widziałam ostatnie fotki, pozostałe nadrobię. Mam nadzieję, że szefowa jakoś poprawi Ci godziny pracy, żeby psiaki nie musiały zostawać tyle...
-
Witam się tylko szybciutko, piwne fotki dobre :cool3: a reszt e nadrobię.
-
[url]http://img377.imageshack.us/img377/4691/zdjcie026ta2.jpg[/url] Lustracja terenu :cool3:
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
Martens replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[url]http://img177.imageshack.us/img177/6972/1002876hv1.jpg[/url] Wakacjami mi zapachniało :loveu: :cool3: -
Nareszcie mam trochę czasu, żeby poodwiedzać Wasze galerie :) Baterie już się ładują, więc na wieczór powinno być chociaż trochę fot.
-
Też trzymam mocno kciuki. Foks jest silny, tyle już przeszedł, na pewno mu się uda!
-
Preventic przyszedł wczoraj. Jutro na spacer na łaki i zobaczymy jak się sprawdzi. A on na pewno jest wodoodporny? Bo na opakowaniu nigdzie nie pisze.
-
Już jestem, od soboty miałam może z 10 minut na to, żeby usiąść do kompa. Kłopoty osobiste :-? Fotki obiecuje jutro, bo dziś też jestem tylko na krótko.
-
[url]http://i148.photobucket.com/albums/s15/Madzik_660/Obraz1195.jpg[/url] Śliczne ziewanko :)
-
Najpierw znikły mi życzenia z galerii, teraz post stąd... :-?
-
[url]http://images28.fotosik.pl/181/f65e0c107d3bcb7e.jpg[/url] Nieładnie tak psiaka denerwować :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[url]http://images32.fotosik.pl/188/11c900f7cc56b296.jpg[/url] Piękne powiewające uszy :)
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
Martens replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Ładny ładny :) A ja jajka chcem zobaczyć :p:p:p -
Do swiąt już wszystko ;) Tylko humor jakiś nie taki nie wiem :-? Nie wiem co im odbiło z tymi życzeniami, kiedyś chyba nie usuwali?
-
Tajemne życie psów Elizabeth Marshall Thomas Psi żywot Peter Mayle Są świetne :)
-
Może to naprawdę od linienia, zimy są coraz cieplejsze, pogoda wariuje... Może podaj jej coś na sierść póki co i szczotkuj to linienie szybciej przejdzie, tylko ten łupież... Kąpałaś ją może ostatnio?
-
Wstaw fotkę. Czasem ogonek łysieje przy niedoczynności tarczycy, ale musiałabym zobaczyć jak to wygląda.
-
No właśnie został tylko w Twojej i jeszcze jednej :shake: Co się u licha stało?
-
Dlatego będę wniebowzięta jeśli okaże się skuteczna ;)
-
Ja jestem zdecydowanie przeciwna nakazowi sterylizacji wszystkich niehodowlanych zwierząt. Dopiero od niedawna pojawiają się informacje o negatywnych skutkach tego zabiegu. Myślę, że każdy właściciel, który jest w stanie suki upilnować i nie ma zdrowotnych wskazań do zabiegu, powinien mieć możliwość samodzielnego podjęcia decyzji. A stawianie sprawy sterylizacja = odpowiedzialność, albo porównywanie sterylki do obcinania paznokci jest trochę nie na miejscu. Dodam, że jestem za sterylizacją wszystkich psów w schroniskach, zwierząt narażonych na niepożądane zapłodnienie, czy z problemami typu ciąża urojona. itp. Ale jakiekolwiek zmuszanie (bezpośrednie czy pośrednie - poprzez np. podnoszenie podatków dla właścicieli psów niesterylizowanych) do przeprowadzania operacji na swoim psie uważam za chore.
-
Ze wszystkich galerii poznikały moje życzenia z kurczakiem :crazyeye: Widzicie je?
-
Dziękujemy :loveu:
-
Moja księżniczka ZULA i dwójka ludzkiego rodzeństwa:-)))
Martens replied to aneczka0106's topic in Galeria
[url]http://images28.fotosik.pl/180/85c61fd6c1acc794.jpg[/url] Śliczny uśmiech :) Tu widać, że bullowaty :) -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
Martens replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
I my w końcu trafiliśmy do Loganka :) [url]http://img169.imageshack.us/img169/7964/1002769rp5.jpg[/url] Piękną ma sierść :loveu: I życzonka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/181/eef10926f5adefaf.jpg[/IMG][/URL] Oby zdrówko dopisało By jajeczko smakowało By babeczka nie tuczyła Atmosfera była miła By zajączek uśmiechnięty Przyniósł radość w ten dzień święty