[quote name='weszka']Monita - jechałam ostrzem 1,5 mm :)[/quote]
Z włosem czy pod włos ?? Ja mam krótsze i trochę się obawiam ciachać :p
[quote name='weszka']Dirulec dzisiaj nałobuzował :mad: Postanowił zakończyć okres wielkanocny i rozszarpał na strzępy świąteczną dekorację - bardzo ładny wózek drewniany w którym siedział zajączek, były jajeczka, kokardki, piórka itp cudowności. Były... :angryy::mad:
Na dodatek jak wróciłam do domu to wręczyłam w drzwiach uradowanej moim powrotem suce nową pluszową piłkę, a dopiero później zobaczyłam co narobiła w pokoju. Dostała nagrodę za demolkę :mad:
Piłka tez już zresztą na nową nie wygląda :evil_lol:[/quote]
( Nie ) dobre psisko ;)
[quote name='Matusz'][COLOR=navy][B]czytałem dzisiaj o średniakach w MP, wszytko się zgadza:evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/quote]
Ja też i się nie chwalę :diabloti: