[quote name='weszka']Eeee ja tam nie jestem taka jak ty, że tak sępię fot :diabloti:
[/quote]
No pięknie :mad: ( już mi ktoś to wypominał ) Phiii :eviltong: Ja nie mam galerii ;)
Kilka dni temu, gdy byłam na spacerze, spotkałam faceta z dogiem. Śmiał się, że pies jest czarny, a broda ruda i skomentował, że PyZula upodabnia się do właścicielki :diabloti:
[B]na jednej łapce chudej ;-) zresztą
[/B]
Nooo ... Zulus wygląda przy niej jak grubas :evil_lol:
[URL]http://img153.imageshack.us/img153/4782/p3300552jg7.jpg[/URL]
Tylko to mam ;)
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3ae51b5abe6fc5c5.html"][IMG]http://images26.fotosik.pl/186/3ae51b5abe6fc5c5med.jpg[/IMG][/URL]
[quote name='eria']o proszę też Wam się super spacerek szykuje !! :multi:
a ja nadal czekam na Gassirę -chyba je śniadanie od paru godzin :evil_lol::evil_lol:[/quote]
Pewnie będzie sporo zdjęć z niego ;)
Hi albo odsypia ;)
[quote name='weszka']A mogę się wybrać :) Wprawdzie rano wyłaziłam się po łąkach ale Dirki zawsze chętna :p
[/quote]
Ja jestem jeszcze w proszku, więc dopiero za około 2 godzinki ?? Gdzie Ci pasuje ?? Może podjedziesz w moje okolice i pójdziemy na łaki ;) Czy lepiej AWF ??