Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. Ja też bardzo proszę o nr. konta na ; [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :lol: Poruszyła mnie ta historia....
  2. [quote name='Nikaragua']Jak to jest.... Godzinami robi się fotki, mierzy, opisuje, a potem pakuje, waży , na pocztę chodzi i z bazarku jest kilkadziesiąt złotych... A na cegiełkowym taaaka kasa :multi:[/QUOTE] Nie ma sprawiedliwości na tym Świecie...:razz: A swoją drogą to[B] Hope2[/B] "ma pisane".... Te [B]Zoścyne[/B] dialogi i monologi.Jakże cudnie to się czyta...Perełki ...:lol:
  3. Co słychać u malutkiej?
  4. I jak [B]nasza MikAga[/B] zapowiedziała, tak też się stało... [B]Deborach[/B] bez długu i jeszcze duuuużo zostało dla innych stowarzyszeniowych sirot !!! ( rozliczenie na 1-szej str.) [SIZE=3][B]Dziękujemy Aguniu z całego serca ! :iloveyou::iloveyou::iloveyou: [/B][/SIZE]
  5. Jest bardzo charakterystyczny. Może odnajdzie się właściciel ?
  6. [quote name='monika083']Zapisze sobie papilona:) A mnie przypomina czilke, bardzo ladna. Podesle cos na dziewuszke w poniedzialek.[/QUOTE] Dziekujemy za odwiedzinki. U malutkiej niewiele sie dzieje. Pomalutku zarasta i raczej już nie zaraża, ale ludzie boją sie grzybiczych chorób. Musimy odczekać z ogłaszaniem...
  7. [B]Igunia[/B] mi się posypała. Objawy dyskopatii. Jakoś godzę sie z faktem, że moje trio geriatryczne niedomaga , ale żeby małolata [B]Iga[/B] ? Oczywiście pognałam rano do Lecznicy. Po zastrzykach poczuła sie lepiej..... niestety. Niestety, bo ma się dziewczyna oszczędzać. Mam Ją izolować od stada, żadne schody, kanapy, fotele...Tylko jak to zrealizować? Z torbami pójdę. Kolejny pies na Metacamie, o lekach nasercowych Togi, siurakowych Mikusia i sterydowych Niuni nie wspominając..
  8. Alfikowa pewnie 'nosi"...:razz:
  9. Idzie ku dobremu. Dziękujemy za dobre słowa ...
  10. [quote name='mama_Alfika']Oszalałam na ich punkcie. Nic nie robię, tylko karmię i noszę na rękach :loveu:[/QUOTE] No tak, dziecka se już raczej nie ponosisz , bo jak widziałam wyrośnięte mocno , na wnuki jesteś za młoda, no to tylko kociambry Ci [B]Alfikowo[/B] do noszenia zostały......:razz:
  11. [B]25,00 zł[/B] sfrunęło dzisiaj na konto Stowarzyszenia.[B] Lili8522 [/B]kochana, dziękuję Słońce że pamiętasz , zwłaszcza że ciężko teraz mamy.
  12. To nadal jesteś zakocona ? Ojej..... Ale pani dr. ma rację; [QUOTE]Pani doktor, która jest specjalistką od kocich zachowań, zasugerowała, zeby maluchy zostały u mnie jeszcze tydzien, bo zmiana domu może wywołać stres i spadek odporności. No i nawrót choroby. [/QUOTE]
  13. [quote name='Energy']Togaa jak psiaki ? Lepiej?[/QUOTE] Oka dzisiejszej nocy nie zmrużyłam. Smarkają, kichają....! Jak dzieciaki w przedszkolu.
  14. [quote name='kado']Przelałam na konto Stowarzyszenia 161,50 zł z bazarku "Karolka dla Lolka" [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248408-Karolka-dla-Lolka-dla-dzieci-jesienno-zimowy-do-10-11-2013-do-20-00?p=21493834#post21493834[/URL][/QUOTE] [B]kaduniu[/B] ! dla Ciebie również wielgachne buziaki ! 15.XI.2013 na konto Stowarzyszenia wpłynęło z Twojego bazarku [SIZE=3][B]161, 50 zł !!![/B][/SIZE] [B]Karola [/B]pewnie ma pustki w szafie...Biedne dziecko !
  15. [quote name='pamela555']Przelałam dziś 202,00zł na konto Stowarzyszenia z bazarku cegiełkowego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248354-Zakończony-Chodź-pomaluj-mój-świat-Cegiełkowy-dla-SBM-do-11-11-godz-20[/URL][/QUOTE] Potwierdzam i ogromnie dziękujemy !!! :calus: Na konto Stowarzyszenia wpłynęło 15.XI.2013 z bazarku cegiełkowego[B] pameli555 [/B] aż [SIZE=3][B]202,00 zł[/B][/SIZE] !!!:multi:
  16. [quote name='Smyku']Toguniu jak będzie potrzeba to wołaj , mam zapas . Zdrówka osmarkańcom życzę , buziaki dla cięciunia .[/QUOTE] Tak jest [B]Smyczk[/B]u kochany !:loveu: Kichanie u moich sierściuchów przechodzi w katar. Nosy mokre[B], Lolo[/B] usmarkany. Martwię się o stareńką [B]Niunię[/B], która od roku żyje na kredyt. Żle to przechodzi. Nie chce jeść. Mały P[B]epi t[/B]eż dzisiaj prawie nic nie zjadł. Matko! jacy ludzie durni... Kobita dzwoni że chce zaadoptować kocurka, ale chce go ' w całości" tzn. nie kastrowanego.... [B]Oneczko03[/B], jutro rozlicze Twój kwiatowy, bo dzisiaj już padam po zakichanej nocy.
  17. Może dla celów bazarkowych przyda się ta informacja z Lecznicy ? [IMG]http://img802.imageshack.us/img802/2751/nb5f.jpg[/IMG]
  18. [quote name='pamela555']Przelałam dziś 202,00zł na konto Stowarzyszenia z bazarku cegiełkowego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248354-Zakończony-Chodź-pomaluj-mój-świat-Cegiełkowy-dla-SBM-do-11-11-godz-20[/URL][/QUOTE] To prawda ! Wynik niesamowity !:crazyeye: [QUOTE]apraszam na nowy bazar: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248720[/URL] nowe szale - kominy na zimę dla każdej dziewczyny (50% na SBM) [QUOTE] Już pędzę na Twój bazarek, [B]Nikuniu .[/B] :loveu:
  19. [quote name='Smyku']Togusiu a podkłady też zużywasz ? To poproszę adres do wysyłki .[/QUOTE] [B]Smyczku [/B]kochany, dostałam właśnie kilka sztuk i mam 'swoje" 2 w zapasie, to na jakiś czas mam , a potem będę krzyczeć. Używam, bo na podkładzie, takim 60x90 [B] Lolo[/B] stoi jak zmieniamy gatki. Ale na długo starcza.... Moje psy dopadł jakiś wirus i ...... non-stop kichają. Cała szóstka, z [B]Lolem[/B] włącznie. Prawdopodobnie mały Łatek tymczasowicz przywlókł to świństwo ze schronu. Dostały pastyleczki na podniesienie odporności . Mam nadzieję że im przejdzie.. [QUOTE]Zapraszam na nowy bazar: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248720[/URL] nowe szale - kominy na zimę dla każdej dziewczyny (50% na SBM) [/QUOTE] bardzo,bardzo dziekujemy....
  20. [quote name='mama_Alfika']Brzydki :cool3: I koope na dywan strzelił :shake::oops:[/QUOTE] Oooo nie...!!!??? Widać, stresa mu kociambry zafundowały....
  21. No to masz wesoło....! Brzydki Alfik ! :razz:
  22. [quote name='winter7']Czy mogłabym prosić o przesłanie adresu do wysyłki pieluch dla Lolusia? Ale koniecznie na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]. Moja skrzynka na dogo nie działa niestety mimo wielu prób reanimacji :([/QUOTE] Dziękuję, dziękuję, dziękuję........:loveu: Przyszły dzisiaj pieluchy i podkłady z których się b.cieszę bo nic już nie miałam i wkładki. Wszystko się przyda ! Buziaki wielgachne od[B] LOLA[/B] !!! :buzi: Pozdrawiamy !
  23. Rządzi i czeka aż się skończy ogrzybianie. Na szczęście nie pojawiają się już nowe placki. Musi byc całkowicie wyleczona,zanim trafi do nowego domku..
  24. [quote name='tamb']Wszystkie zwierzaki u mnie wyglądają kwitnąco.[/QUOTE] To prawda, wyglądają jak pączki w maśle...;)
  25. [quote name='Nikaragua']wpadłam do domu, bo zarobione przed spacerem ciasto drożdżowe wychodziło już z miski ;) i upiekłam dwie ogromne strucle z jabłkami i dżemem :)[/QUOTE] To się nazywa młodość....;) Moja Igunia też jak foczka wygląda. Pojęcia nie mam ,czym się dożywia w ogrodzie?
×
×
  • Create New...