Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. Że też takie psie ideały chodzą po Świecie ?
  2. [quote name='Poker']Cudna sunia :loveu:pewnie już oporządz9ona jak trzeba. Moi znajomi też jak co roku wpłacają na Was 1%. My zresztą też.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy za procencik.:multi: Sunia właśnie na groomerskim stole Pani Basi L. , która gratisowo strzyże nam wszystkie bidy P.Basia niedawno dopytywała o [B]Lolusia [/B], ale wiem że [B]OneczkaO3[/B] by mi tego nie darowała...:razz:
  3. [B]SALMA vel Lalunia. [/B] To była najszybsza akcja z ostatnich m-cy.:lol: Jeszcze rano ( w ubiegły piątek ) ta psia bida błąkała się po jednej ze szczyrkowskich ulic a wieczorem miała już dom…Tymczasowy wprawdzie, ale cudowny i jak z nieba… Bida poniewierała się już dłuższy czas. Wystarczy na nią popatrzeć. Przemykała opłotkami z podkulonym ogonkiem. Przerażona, brudna, zmarznięta. Dobre dusze nie dawały umrzeć z głodu, ale sunia była tak nieufna, że trudno jej było pomóc.. Schronisko przyjechało, odjechało i tyle…. Los suni poruszył mieszkającą w[B] Szczyrku p.Bożenę.[/B] Zadzwoniła do nas . Po burzy telefonów opracowaliśmy ‘plan działania” i …wypalił. Sunieczka ma tymczasoowy dach nad głową i cudowną opiekunkę[B] Julkę ,[/B] Na razie została odrobaczona, odpchlona. Dzisiaj czeka ją SPA , usg i kolejne odpchlenie.( o ile uda się dziewczynom dojechać po nią do Szczyrku, , bo wali śniegiem od rana ) Aaaa....i żaden z Niej dzikus.Rozdaje całuski i nie schodzi z kolan swojej opiekunki. Cudo nie pies. [FONT=&amp]Sterylka i szukamy domu dla pięknoty, choć mamy cichutką nadzieję że nie będzie to konieczne… [/FONT];) [IMG]http://imageshack.com/a/img543/1039/sba2.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.com/a/img833/1530/ybo3.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.com/a/img837/7009/3dmf.jpg[/IMG]
  4. [B]Łatek[/B] przytowowywany jest do adopcji. Dzięki determinacji naszej[B] Basi Ł[/B]. i zaanagażowaniu [B]Pani Anety[/B], [B]Łatek [/B]już drugą sobotę spędził z Panem szkoleniowcem w psiej szkole. Psiak wcale nie jest tak trudny, jak to się wydawało. Przemiły, bardzo kontaktowy. Błyskawicznie się uczy, zero agresji . Świetny pies. Trzeba mu znależć fajny dom, który zrekompensuje mu te 4 lata zmarnowanego zycia. [IMG]http://imageshack.com/a/img823/2017/z9tmm.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.com/a/img836/7929/giy1.jpg[/IMG]
  5. [quote name='kado']Nasz [B]1%[/B] już leci do [B]Braciszków Mniejszych[/B]:)[/QUOTE] [B]kaduniu[/B], ogromnie dziękujemy !!!! To dla nas wielka pomoc i wsparcie . Żaden grosz nie zostanie zmarnotrawiony . Wszystko idzie tylko i wyłącznie na zwierzaki. Dla[B] Jakutka[/B] i[B] Nikaraguy[/B] buziaki za plany bazarkowe ! Ja też muszę odświeżyć stare bazary [B]Oneczki03[/B]. Pogrzebać w kartonach. Co poszło, co zostało ? [B]Oneczko[/B], pamiętam pamiętam, wezmę sie za to lada dzień ...
  6. [quote name='pamela555']Dzisiaj na konto Stowarzyszenia przelałam 396,00zł z bazarku ciasteczkowego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250396-KONIEC-Rozliczam-Super-psie-ciasteczka!!!-Na-SBM-i-ogłoszenia-Do-27-01-godz-20[/URL][/QUOTE] Potwierdzam, potwierdzam !!!! [B]396,00 zł z bazarku ciasteczkowego 2 edycji [/B], [B]pamela555 [/B]przelała [B]10.02.2014[/B]r. na nasze Stowarzyszeniowe konto !!! Będzie na spłatę lecznicowych długów. [B]170,00[/B] zł jest przeznaczonych na płatne ogłoszenia które sukcesywnie wystawiam i pozostaje w depozycie u [B]pameli555.[/B] [B]Pami, [/B]jeszcze raz bardzo dziękuję za poprowadzenie tego bazarku.:loveu:
  7. Kruszyna z Niej...kochane stworzonko. Jak Ona dawała radę w schronisku ?
  8. [quote name='Elisabeta']Dziękuję za przywitanie. :loveu: To naprawdę żywy wątek jest. ;)[/QUOTE] A żywy, żywy. Jak jego bohater....;) Oooo.. ten to dopiero ma życia w sobie !!! Skoro [B]ON[/B] nie marudzi , tylko z godnością i wdziękiem od 5 lat nosi pieluchę na tyłeczku, to co tu narzekać. Witamy [B]Elizabeta[/B] u[B] Lolusia..[/B]..:multi:
  9. [quote name='ona03']Taki fajny futrzak, nikogo jeszcze nie zachwycił...[/QUOTE] [B]Marcelek[/B] to psiak specjalnej troski. Potrzebuje zrozumienia, cierpliwości i spokoju. Tylko ktoś o wielkim sercu może dać mu dom .
  10. [quote name='malagos']Z własnego doświadczenia wiem, ze ogłoszenia trzeba wznawiać i podnosić, bo szybko spadają. Najlepiej poszukac na bazarku.[/QUOTE] Masz rację , tyle że dopiero teraz tak na prawdę ruszylismy z ogłoszeniami. Mała musiała trochę zarosnąć po incydencie z grzybicą. Cały czas ma wyróżnioną Tablicę. Tym razem na miesiąc;[url]http://tablica.pl/oferta/malenka-szpicowata-sunia-czeka-na-dom-CID103-ID4qEMb.html[/url] Dzisiaj poodnawiam gumtree,moruska, cafeanimal,alegratka Jest na fb i naszej Stronie. Do umieszczenia na innych portalach poszukam jakiegos bazarku ogłosz. Mała ma niestety kiepskie zdjęcia. Już kilka razy były podmieniane, ale wciąż nie to...
  11. Może Sadza?;) Ależ ma długie pazury. Długo siedziała w schronie ?
  12. Z bazarkowego funduszu, maluch ma na miesiąc wykupioną wyróżnioną Tablicę; http://tablica.pl/oferta/gapek-gluchy-i-niechciany-pilnie-szukamy-domu-CID103-ID3krLX.html
  13. [quote name='mama_Alfika']Ło matko, aż tak :oops:[/QUOTE] Bo na własnej skórze się przekonałam jaka to harówa...:oops: I to w sumie połowicznie, bo [B]pami555[/B] odwaliła kupę roboty . (Ja tam byłam tylko producentem i wysyłkową.);) Już standartowe bazarki to straszna robota, ale takie gdzie "producent" jest dodatkowo prowadzącym wątek, wysyłkowym i rozliczeniowym to mistrzostwo Świata i wielki dowód zaufania dla adresatów bazarku. [B]Alficzku[/B], chylę czoła z pokorą !
  14. [h=2][/h] [INDENT] Kochanej , wielce utalentowanej arystycznie mistrzyni igły , czyli [B]Mamie_Alfika [/B] z serca chciałam podziękować za wsparcie bazarkowe i potwierdzić poniższe wpłaty ; Z tego bazarku [B]135 zł[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249392-Rozliczam-Kalendarze-i-r%C4%99kodzie%C5%82o-na-trzy-cele?p=21637463#post21637463"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...3#post21637463[/URL] i z tego [B]120 zł:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250125-Rozliczam-Malutki-kr%C3%B3ciutki-nie-tylko-dla-Babci-do-14-stycznia?p=21747557#post21747557"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...7#post21747557[/URL] Łącznie, z obydwóch bazarkówna konto Stowarzyszenia wpłynęło [B] [SIZE=3]255,00 zł [/SIZE][/B]!!!! [B]Alficzku[/B] ! buziaki wielgachne ....:calus: [/INDENT]
  15. [QUOTE]A gdzie reszta, wszystko widziałam :evil_lol: i miałam spytać o której jutro mam podjechać :evil_lol:[/QUOTE] Jaka reszta .....:niewiem: ??? Zwidy , niewidy....:razz:
  16. [QUOTE]Togusiu a jak uzupełniasz karmę w karmniku [URL="http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/853/pr8o.jpg"]http://imagizer.imageshack.us/v2/640...0/853/pr8o.jpg[/URL] :evil_lol:, jak on osiatkowany:evil_lol:[/QUOTE] [B]Włażę górą.[/B]...;-)
  17. Dawno nie zaglądała do Sawany, a tu same zmartwienia.... Niech się już w końcu te choróbska odczepią od Mikusia. Biedaczysko. Wyobrażam sobie Anulko jak to przeżywasz ....
  18. [quote name='pamela555']Ależ ma Loluś super wdzianko :razz:[/QUOTE] Nooo....:razz: To [B]Oneczka03[/B] dba o Lolusiowa garderobę. Ma co najmniej ze 3 garnitury na zmianę...:razz: [IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/824/4ykx.jpg[/IMG] Wczoraj przyszła paczucha od kochanej [B]MikAga[/B], a w niej [B]2,5 kg Royalka [/B] !!!!! [B]Aguniu [/B] [B]Słoneczko !!![/B] Z nieba nam spadasz !! Buziaki wielgachne od posikańca.. Widzisz, jaki zadowolniony ???;) [IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/203/meqd.jpg[/IMG]
  19. [FONT=arial][quote name='Poker']Kolejna dziś wzruszająca historia dobrze zakończona. Ile kosztuje paczka pieluch? Może wystarczy tyle zetów ile mam od dobrych ludzi.[/QUOTE] [B]Pokerku[/B], trzymaj zety na jakąś wiekszą bidę. Najpierw poprosimy o pieluchy na fb. Dziękuję Ci ogromniaście . Zawsze do Lolka pędzisz z pomocą . :loveu: [/FONT][QUOTE][INDENT][FONT=arial] Loluniu kochany, jak tylko pozamykam te bazarki, które mam już w sumie skończone to zmajstruję cosik na Twoją dooopinke biedniutka:cool3: [/FONT][/INDENT] [FONT=arial] [/FONT][/QUOTE][FONT=arial] [B]Hope2[/B], ani się waż! :mad: Masz na głowie wystarczająco dużo swoich chorowitków. Serio mówię….Pogonimy z bazarkiem, Za to towarzysko zapraszamy dożywotnio ; [B]Ciebie , Zosieńkę[/B] i resztę całą….:calus: Idę spać , bo padam aaaa... Szukamy od dłuższego czasu domu 2 kocim rudaskom, tymczasujacych się u zaprzyjaznionej p.Ewy. Mimo wielkiej urody, kociaki ( Roki i Caruzo) nie miały szczęścia do adopcji. Zgłaszali sie sami dziwni ludzie... W końcu znalazł sie pod Gliwicami dom-marzenie.. Przyjechał Pan ,z zamiarem wybrania jednego. Roki - ostrozny i wycofany skradał sie pod scianami salonu Ewy, a Caruzo przylepa - oczywiście czarował . Bałysmy się, że wybierze przebojowego Caruzo, ale ten na szczęście na oczach zdumionego Pana :crazyeye:, zerżnął wielgachną kupę na środku salonu. [/FONT][FONT=Arial][FONT=arial] I w ten to sposób zastrachany Roki o którego adopcje straszznie sie martwiłam, pojechał do super domku.[/FONT].;-)[/FONT]
  20. [B]Lolcio[/B] nieco był zajęty pieczeniem ciasteczek, a że już po bazarku to mamy fajrant...... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250396-KONIEC-Rozliczam-Super-psie-ciasteczka!!!-Na-SBM-i-ogłoszenia-Do-27-01-godz-20[/URL] Nareszcie w pieluszce standart, ale przez miesiąc było ciężko:razz:. [B]Pokerku,[/B] Twoje [B]150,00 z[/B]l pójdzie jednak (częściowo już poszło) na RC Intestinal , który kupujemy na kg w Lecznicy. Pieluchy na zero , może ktoś z FB sie zlituje, tak jak w zeszłym roku. Ogólnie "dziadujemy", takie czasy... Niedawno robiłam wizytę p.a pod Bielskiem, u przemiłych ludzi chcących adoptować psiaka gdzieś z Polski. Opowiedzieli mi taką oto historię; Pewnej zimy , na ich peryferyjnej uliczce zauważyli 'obcego' psa. Pies miał na sobie obrożkę i kawałek smyczki, sznurka? W ciągu dnia 'urzędował" z innymi sąsiedzkimi psami, na noc gdzieś znikał i znowu sie pojawiał...Ktoś z sąsiedztwa a i Państwo go dokarmiali i tak jakoś egzystował ... Niestety, był nieufny i nie można go było choćby za tą końcówkę sznurka schwytać. Któregoś dnia Pani 'dokarmiająca', tknięta nieznanym impulsem kupiła w kiosku G.Wyborczą. (nigdy tego wczesniej nie robiła ) i co widzi ? Ogłoszenie o zaginionym psie , a na zdjęciu 'ulicznik" , ten z kawałkiem smyczy. Okazało się, że właściciele psa (warszawiacy) byli w górach na zimowisku. Wracając do W-wy, zatrzymali się na podmiejskim parkingu i poszli coś zjeść. Wtedy ktoś włamał im sie do samochodu, wypuścił psa.... Wczasowicze musieli wrócić do W-wy, ale nie ustawali w poszukiwaniach. Wszystko dobrze się skończyło. Państwo z W-wy odnależli zgubę, a ja ilekroć zostawiam[B] Lolusia[/B] na parkingu , mam nadzieję że nikt mi grata na części nie buchnie ... [B]Tak sobie jeżdzimy ...[/B] [IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/850/3hf6.jpg[/IMG] [B]Mój karmnik wielkości paśnika.... [IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/853/pr8o.jpg[/IMG] [/B]
  21. [quote name='Malgoska']z tego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249939-Koniec-Rozliczam-!-St-Br-Mni-oraz-zagrode-do-12-01-14-g-21-00/page42[/URL] przelałam 300 zł poproszę o potwierdzenie na bazarkowym wątku jak dojdą - dziękuję[/QUOTE] Potwierdzamy i ogromnie dziękujemy . Całe [B]300,00 [/B]zł wpłynęło wczoraj, tj.27.01.2014 z Malgoscynego bazarku na Stowarzyszeniowe konto !:multi::multi::multi: Serce rośnie , bo dzięki Wam kochani pomalutku wychodzimy z długów .:loveu:
  22. [quote name='Bogusik']Dziunia-Bunia,jak widać już się pomalutku zadomawia :smile: Powodzenia malutka w nowym domku! Przytulanko dla Poker i męża :calus: i zdrówka dla Pokerka życzę :kciuki:[/QUOTE] Dołączam sie do życzeń.:bye:
  23. [quote name='pamela555']A tutaj na dogo są też ogłoszenia: http://www.dogomania.pl/ogloszenia/c/43/ Tylko nie wiem, czy ktoś tam zagląda w ogóle do tych ogłoszeń?? W tym dziale/bez wyróżnienia/ze zdjęciami ogłoszenia są za darmo. Wstawiłam, tyle że w trakcie pisania tytułu , niechcący coś nacisnęłam i poooszło...... No i mamy połówkę tytułu ' Dziecko szuka domu....", a edytować nie można ...:mad: Przepadły też gdzieś zdjęcia .:evil_lol: Ech.....
  24. [quote name='salibinka']Może spróbować z innym, bardziej dojmującym tekstem. Może to coś da - trochę długi, ale przecież w necie nie ma reguł: Foch przyszedł na świat w schronisku. Bardzo szybko znalazł opiekunów, bo trudno było przejść obojętnie obok rozkosznego, nieporadnego malucha o niebywałej urodzie. Wyrósł na pięknego, inteligentnego psa, ale dorosłość zabrała mu przywilej domowego pupila. Uczucia zarezerwowane dla słodkiego szczenięcia minęły i po dwóch latach postanowiono odwieźć Focha tam, skąd go zabrano - do zimnego, schroniskowego boksu. Ludzie, którzy dali psu nadzieję, opiekę i ciepło, teraz chcą ją odebrać. Jedyną osobą w tej rodzinie, która nie może pogodzić się z sytuacją, jest nastoletnia dziewczynka. Nie jest w stanie ochronić przyjaciela przed czekającym go dramatem i zapobiec rozstaniu - płacząc, prosi wolontariuszy o pomoc w znalezieniu dla Focha nowego domu. - On jest taki mały i delikatny, tak bardzo potrzebuje, żeby ktoś przy nim był i go chronił - mówi przez łzy. Foch od urodzenia nie słyszy. Nie zrozumie ostrzegawczych warknięć azylowych psów. Odrzucą go - zdominują albo zagryzą. Razem z dziewczynką zwracamy się do Państwa z apelem o ratunek. Szukamy kogoś, kto przyjmując tego wyjątkowego psa pod swój dach, zapobiegnie tragedii. To niewielki psiak, znający domowe zwyczaje. Ponieważ nie posługuje się słuchem, potrafi wykształcić szczególną formę relacji z opiekunem, więź nieporównywalną z niczym. Wrażliwość, emocjonalność i skupienie na opiekuńczej osobie - dotyku, gestach, sposobie poruszania - wzruszają, czynią z Focha wyjątkowego towarzysza. Jest zdrowy, zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Akceptuje inne, przyjazne zwierzęta. Jeżeli mogą Państwo pomóc Fochowi, adoptując go, serdecznie prosimy o kontakt: Salibinko, przepiękny tekst . Pobeczałam się...Dziękuję ! Wstawimy go w takiej formie na Stronę i na FB.
  25. [quote name='rutta']Bardzo porządnie ze strony DS, że zwróci koszty zabiegu. Jestem pozytywnie zaskoczona. Poker, gdybyś jej nie zabrała do siebie, Dziunia pewnie dożyłaby końca swoich dni w przytulisku. To co robicie z mężem jest niesamowite. Uszanowanie dla Was :)[/QUOTE] I piękne jest to , że Państwo [B]Pokerostwo[/B] tak; ".. wespół w zespół.." te bidy ratują i przywracają Światu.:razz:
×
×
  • Create New...