-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
DZIUNIA z przytuliska w G. u nas w BDT już w cudownym domku !!
togaa replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Przeczytałam zaległości. Żal mi się Dziuneczki zrobiło z powodu poprutego brzusia , ale teraz pewnie ku dobremu idzie? -
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
togaa replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikaragua']Nika wyspacerowana :) utaplana w błocie :) padła ;)[/QUOTE] A Ty ????:razz: -
I jak malutka? Lepiej je? Kiedy zawieziesz ją do kontroli ?
-
[B]Lolo,[/B] wstydż się. Jak mogłeś być tak mało elegancki? A nie mówiłam że to ' żywiecki burak " ! [B]Zośka[/B], przepraszam. Żadnego szacunku dla starszej Pani na wózeczku. Cytuję pogaduszki.. [QUOTE][I][COLOR=#000080]Cześć Lolusiu! jeeju :mdleje:....Lolek! nie biegaj...uspokój się na chwilę...chodź pogadać...[/COLOR][/I] [I][B][COLOR=#008080]-no dobra-ale tylko chwilę-bo wiesz, czasu szkoda, brykać trzeba ;-)[/COLOR][/B][/I] [I][COLOR=#000080]-To może przedstaw się ładnie, opowiedz coś o sobie?[/COLOR][/I] [I][B][COLOR=#008080]-Nazywam sie Loluś. Loluś w pieluszkach. Część Cioć już mnie zna...trochę już tu na dogo siedzę...nikt mnie nie chce...nikt nie chce mnie adoptować, dać domku-takiego tylko dla mnie :-([/COLOR][/B][/I] [I][COLOR=#000080]-ależ dlaczego???[/COLOR][/I] [I][B][COLOR=#008080]-wiesz...pewnie przez te pieluszki:oops: ale może od początku...w 2009 roku potrącił mnie samochód...bardzo bolało...bałem się...bałem się,że już tak będę leżał...aż przejdę przez TM...Ale znalazła mnie Ciocia, założyła wątek-i razem z innymi Ciociami nie dały mi umrzeć... Miałem nie chodzić...[/COLOR][/B][/I] [I][COLOR=#000080]-Loluś! ale...ale na wózku da się żyć![/COLOR][/I] [I][B][COLOR=#008080]-wiem-miałem kółka-jak Ty. I miałem naświetlania,rehabilitację...trochę to trwało-i jak widzisz-mogę chodzić bez kółek,mogę biegać, mogę skakać[/COLOR][/B][/I] [I][COLOR=#000080]-Ale...ale dlaczego nikt Cię nie chce?[/COLOR][/I] [B][I][COLOR=#008080]-To nie tak-nie mogę doczekać się adopcji, bo teraz mam dwa domy tymczasowe-mieszkam trochę tu, trochę tam Koffają mnie bardzo i ja koffam moje tymczasowe mamy....ale...kciałbym mieć taki swój...DOM...i kciałbym być bez pieluszek...ale się nie da...Człowieki chyba się tych pieluszek bojają :-([/COLOR][/I][/B] [I][COLOR=#000080]-suuuper![/COLOR][/I] [I][B][COLOR=#008080]-no-super...ale nigdzie nie jestem tak do końca u siebie :-([/COLOR][/B][/I] [I][COLOR=#000080]-kurczę, Lolo-ale super byłaby z nas para [/COLOR][/I]:loveu: [I][B][COLOR=#008080]-zapomnij! za stara jesteś dla mnie![/COLOR][/B][/I] [I][COLOR=#000080]-No wiesz! bo się fochnem!kobiecie się takich rzeczy nie mówi[/COLOR][/I]:placz: [I][B][COLOR=#008080]-Zośka, zlituj się babo! jaka para? Ty nie sikasz sama-a ja...no wiesz...ze mnie jakoś tak...samo wszystko wychodzi-nawet nie wiem kiedy:oops: jak podnoszę łapę-nie chce lecieć...coś mi to auto za dużo popsuło :-( Dlatego muszę ciągle mieć pieluszkę. I tę[/COLOR][/B][/I] [B][I][COLOR=#008080]pieluszkę trzeba często zmieniać...trzeba mi tył wycierać, myć, pudrować itd i muszę mieć karmę z tzw wyższej półki,co by się nie za ten-tegować po same paszki[/COLOR][/I][/B]:oops: [I][COLOR=#000080]-Ale ja Ciebie koffam![/COLOR][/I] [I][B][COLOR=#008080]-a ja Ciebie nie![/COLOR][/B][/I] [I][COLOR=#000080]-Loluniu[/COLOR][/I]:loveu: [I][B][COLOR=#008080]-spadaj![/COLOR][/B][/I] [COLOR=#000080]-[/COLOR]:obrazic:[/QUOTE]
-
[quote name='Hope2'][B]togga[/B]-czy Lolek przyjmuje jakieś leki? nie widzę w rozliczeniu, ale jakoś klapnięta jestem, więc mogę nie dowidzieć ;)[/QUOTE] Na szczęście nie, jego nieszczelność jest nieuleczalna... Jedynie dobra jakościowo karma jest mu potrzebna, by sie nie upaćkał po pachy pod pieluchą.. [QUOTE]Lolek znudzony ziewa.... Toga jakieś rozrywki dla chłopaka ;-)[/QUOTE] No właśnie wiem że nudy. Listopad!
-
[B]Miał być dzisiaj dzień spacerowy, a był kanapowy...[/B] [IMG]http://img802.imageshack.us/img802/9020/cd34.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/2051/dlm2.jpg[/IMG] [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/9236/h3f8.jpg[/IMG]
-
[QUOTE]decyzje w nerwach nie przemyslane ale skorygowane dzięki Waszym milym pw. Będziemy bazarkowac teraz na stowarzyszenie. No i mam nadzieję Lola kiedyś osobiście poznać ;-)[/QUOTE] A ja się zamartwiałam że to jakieś zdrowotne powody i nie miałam odwagi zapytać.... Lanie Ci się należy....:mad:, zresztą Lolek przy okazji sam Ci naszczeka .:evil_lol: Średnio raz na kwartał jesteśmy w Krakowie.;)
-
[QUOTE]bo mała jadła na ręczniku na stole :lol:[/QUOTE] Jak Jej to zostanie na stałe, to się nowy domek będzie cieszył...:razz:
-
Bardzo jesteś dzielna, [B]Alfikowa_Mamo[/B]. Trzymam kciuki za zdrówko kociambrów...
-
[quote name='Hope2']Cioteczki Lolusiowe-czy będe mogła ukraść fotkę Lolusia? Potrzebna mi będzie do wywiadu Zośki z Lolem[/QUOTE] Kradnij[B] Hope2[/B], kradnij. Do woli....W końcu to w 'dobrej wierze".;) Mogę Ci nawet oryginał podesłać. [B]Zośka[/B] się ucieszy....:razz:
-
[QUOTE]że aż gruby brzuchol mi sie trząsł :evil_lol:[/QUOTE] Jaki gruby brzuchol ? Kokietka z tej Naszej Poker!:razz: No jest chłopak do zeżarcia , chociaż gad. [QUOTE]Obiecane cegiełki-zapraszam serdecznie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248531-Kup-cegiełkę-nas-jest-5-i-na-życie-mamy-chęć?p=21513326#post21513326"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...6#post21513326[/URL][/QUOTE] [B]Hope2[/B], kochana jesteś, ale podzielimy się z Twoja Zośką. Ona też jest w wielkiej potrzebie.
-
[QUOTE]Loluś w łóżeczku :loveu:[/QUOTE] A jakby inaczej. W moim, tzn. w naszym...;)
-
[quote name='Malgoska']mam nadzieję, że nic poważnego, że robi sobie głodówkę bo chce utrzymać figurę i tyle ;)[/QUOTE] Ma dobre samopoczucie, co mnie pociesza ... [B]No i poszedł spać z brudnymi łapami... [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/8665/9nmv.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/602/5h9r.jpg[/IMG] [/B]
-
Ciupeńka Pętelka z autobusowej pętli. Szukamy domu...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Zapomniałam dodać, że Pętelce przyplątała się grzybica i trzeba jeszcze trochę poczekać z adopcją. Jest leczona i wszystko zmierza ku dobremu. Pewnie spadek odporności po sterylce , no i złapała. Mojej Toguni też się to przytrafiło kilka lat temu. -
Dzięki fb, wczoraj przyszły dla[B] Lolka [/B]dwie paki pieluch. Powinny wystarczyć do Nowego Roku. Od razu mi się humor poprawił. [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/603/45ss.jpg[/IMG] O jedzonko też już nie muszę się martwić, bo[B] Lol[/B] od 4 dni nie je... Trochę podziubie kocią saszetkę lub gotowanego, ale na suche nawet nie spojrzy... Gdyby leżał jak dętka, wpadłabym w panikę, ale "na oko" jest zdrów jak rybka. Jednego dnia wymiotował i po tych wymiotach taki do jedzenia niechętny. Zobaczymy jutro.... [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3754/4a7r.jpg[/IMG]
-
DZIUNIA z przytuliska w G. u nas w BDT już w cudownym domku !!
togaa replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Też trzymam za Dziunię kciuki i spokojnej nocki Wam życzę... -
Kosmate cudo , Deborah już rozpieszczana w nowym domku !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='MikAga']:lol: Basieńko,przecież wiesz,że księżniczka nie będzie miała długu! może wiesz,jak dziewczynka sprawuje się w domku? pozdrawiam,papa[/QUOTE] Zapytam Irenki, Ona miała przez jakiś czas kontakt telefon. z domkiem. Zreszta sama jestem ciekawa. [B]Aguniu[/B] ! życie nam uratowałaś, pomagając [B]Deborze[/B], teraz [B]Fizi. [/B]Nie wiem co by było z dzisiejszą wizytą [B]Fizi[/B] w Bohuminie, gdyby nie Twoje wsparcie !!!! A wczorajsza Twoja kolejna wpłata dla[B] Debi[/B] ( [B]50,00 zł[/B]), prawie że likwiduje cały Jej dług.:multi: [B]Dziękuję, dziękuję, dziękuję !!!!! [/B]:calus: -
[quote name='grazaza'][I]Odwiedzam [/I]Maksia, zapiszę sobie, przeczytam wątek w wolnej chwili :-)[/QUOTE] I ja też. Dziękuję za zaproszenie..
-
Ciupeńka Pętelka z autobusowej pętli. Szukamy domu...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
A tu już podgojony po sterylce brzuszek malutkiej. Brzusio i sutki ma troszke obciągnięte. Pewnie nie raz w życiu rodziła. Niestety, kiepskie zdjęcie... [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/3171/bm9j.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/3431/a09x.jpg[/IMG] -
[B]Pętelka zgubiła swojego właściciela ? Czy może było inaczej ... ?[/B] Mała nerwowo tuptała na ostatnim przystanku autobusowym . Drobinka cały czas trzęsła się z niepokoju. Nie wiedziała, czy wsiąść do warczącego dużego monstra, czy jeszcze poczekać, zostać ...? Może ukochany Pan/Pani wróci, , uratuje, może jej szuka ? Tak przetuptała ładnych parę godzin plącząc się pomiędzy kołami samochodów . Panie z okolicznych kiosków przyglądały się psinie ze współczuciem . Na szczęście dobra dusza postanowiła wziąć "życie" małej w swoje odpowiedzialne, opiekuńcze ręce ... Nazwaliśmy Ją Pętelka / to od pętli autobusowej /. Malutka czekała u Irenki cierpliwie, tydzień, dwa ... z nadzieją. Porozklejaliśmy ogłoszenia. Nikt się po nią jednak nie zgłosił, nikt nie pytał o nią w schronisku. Czyżby dotychczasowy właściciel o niej zapomniał ?. Czy w ogóle jej szukał, czy była dla niego ważna ... patrząc na to teraz - szczerze wątpimy . Mała niesamowicie przykleja się do ludzkiej nogi, ‘pilnuje” się człowieka .Jak to więc możliwe że się zgubiła? Pętelka jest psiaczkiem w typie szpica miniaturowego /waga 5 kg/. Trudno określić jej wiek. Może 5, może 6 lat? Zęby fatalne, za to energia nastolatki. W stadzie Irenki błyskawicznie się zaaklimatyzowała i…. przejęła władzę. Pętelka na szczęście okazała się zdrowa. Jest już po sterylizacji i uporządkowaniu paszczy. Część ząbków zostało usuniętych. Piękna jest ... i to chyba wystarczy by zwrócić uwagę przyszłych właścicieli. Szukamy więc domu… Kontakt w sprawie adopcji; tel.502329612 e-mail;[email protected] [B]Rozliczenie wydatków;[/B] [B]- 340,00 ........ sterylizacja i usunięcie części zębów i kamienia ,19.IX.2013r.[/B]:-( [B]+50,00 zł .......[COLOR=#0000cd].MikAga [/COLOR]( 08.01.2014r.) - 50,00 zł.........szczepienie ( 21.12.2013r.) - 100,00zł.......bazarek LaCoyotte ( "Dla starszyzny..."),06.03.2014[/B] [B]+ 100,00 zl.[/B]....[B].[COLOR=#0000cd]MikAga[/COLOR][/B] (16.07.2014r.) ? ....................karma w DT ------------------- [B]- 90,00 zł [/B] Gdyby ktoś mógł pomóc w opłaceniu lecznicowego długu, poniżej dane do wpłaty. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę, każdy grosik. [CENTER][CENTER] [I][COLOR=#b22222]Stowarzyszenie humanitarno-ekologiczne "Dla braci mniejszych" [/COLOR][/I][I][COLOR=#b22222][B]Multibank[/B] , nr konta: [B]46 1140 2017 0000 4202 1012 0220. [/B][/COLOR][/I][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/9981/1wwr.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/8841/7kt9.jpg[/IMG] [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/3229/mo5z.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/6534/ri4n.jpg[/IMG] [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/674/g8kj.jpg[/IMG][I][COLOR=#b22222] [/COLOR][/I][/CENTER] [/CENTER] [COLOR=#b22222] [/COLOR]
-
[B]Kochani! Wielka , ale to wielka prośba o pomoc !!!![/B] w zasadzie sięgnęliśmy dna . Wciąż nie możemy wygrzebać się z długów, zwłaszcza tych Lecznicowych. I mimo że każdy „uciułany” grosz idzie na ich spłatę , one wciąż rosną i rosną.. Zalegamy za sierpień (2078zł za 28 zwierząt), a gdzie wrzesień, październik…? Najgorzej, że brakuje na karmę dla tymczasów i rezydentów. [IMG]file:///C:/Users/basia/AppData/Local/Temp/msoclip1/01/clip_image001.gif[/IMG] Z kotami to ponad 40 zwierząt ! Stoimy pod ścianą. Gdyby nie zwierzaki ‘ na stanie’, można by ‘interes” zamknąć i tyle. Tylko co z nimi? [B]Stowarzyszenie [/B]dzisiaj, to grupa przyjaciół i świetnie dogadujących się ludzi. Robią niesamowicie dużo , angażując się bez reszty . Pomóżcie, proszę....
-
[B]Kochani! Wielka , ale to wielka prośba o pomoc !!!![/B] w zasadzie sięgnęliśmy dna . Wciąż nie możemy wygrzebać się z długów, zwłaszcza tych Lecznicowych. I mimo że każdy „uciułany” grosz idzie na ich spłatę , one wciąż rosną i rosną.. Zalegamy za sierpień (2078zł za 28 zwierząt), a gdzie wrzesień, październik…? Najgorzej, że brakuje na karmę dla tymczasów i rezydentów. [IMG]file:///C:/Users/basia/AppData/Local/Temp/msoclip1/01/clip_image001.gif[/IMG] Z kotami to ponad 40 zwierząt ! Stoimy pod ścianą. Gdyby nie zwierzaki ‘ na stanie’, można by ‘interes” zamknąć i tyle. Tylko co z nimi? [B]Stowarzyszenie [/B]dzisiaj, to grupa przyjaciół i świetnie dogadujących się ludzi. Robią niesamowicie dużo , angażując się bez reszty . Pomóżcie, proszę....