-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
[quote name='pamela555']I co z Foszkiem...?![/QUOTE] Bez zmian. Co jakiś czas mam telefon od dziewczynki, który podnosi mi ciśnienie, ale co mam zrobić? Z ogłoszeń zero odzewu.. Może jak byśmy zwiększyli ich intensywnośc , byłby w końcu jakis efekt? Kilka razy opłacałam mu z własnych pieniędzy wyróżnioną tablicę i moruska , ale już nie wyrabiam finansowo. Niestety, prócz ogłoszeń, nie mamy dziewczynce nic do zaoferowania . Nie udżwigniemy finansowo płatnego hoteliku, a ja nie mam siły rozpętywać kampanii o deklaracje . Zreszta wiadomo, jak to po czasie wygląda. Martwię się o szkraba, wciaz siedzi mi głowie, ale czuję sie bezradna.
-
Jejku, jak się cieszę .... [B]Taks[/B] wróciła !!!!!!!!!:multi: :loveu::multi:
-
DZIUNIA z przytuliska w G. u nas w BDT już w cudownym domku !!
togaa replied to Poker's topic in Już w nowym domu
[quote name='irysek']takie już jest życie. poszłam do poker w odwiedziny. zabrałam ze sobą ciasto, bo z pustymi rękami to tak głupio, a poker lubi podjeść takie smakołyki. herbatka zaparzona. wszystko łądnie pięknie. ale niestety mój kawałek ciasta wrąbała Dziunia - Mendziunia, a herbatę wypił mój synek. i tyle z tego wypadu miałam. z Dziuni żarłoczny potwór - szczeka w niebogłosy, domagając się jedzenia. straszny żarłok![/QUOTE] Jakoś na synusia za herbatkę nie nadajesz, a Dziuni się oberwało..:razz: I gdzie tu sprawiedliwość?:roll: -
[quote name='Smyku']Toguniu , zauważyłaś mam nadzieję , że mój wpis o tym co mnie trafia , nie dotyczy Ciebie Kochanie ?[/QUOTE] [B]Smyczku[/B] kochany, no co Ty ...? ;) Ukochanie wyprzytulane po wielokroć...:loveu:
-
[quote name='pamela555']Z tego bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248944-KONIEC-Rozliczam-***Kartki-świąteczne-i-dekoracje***-dla-SBM-do-1-12-2013-godz-20[/URL] przelałam dziś 121,00zł :)[/QUOTE] Potwierdzam, potwierdzam. I z tego bazarku wpłynęło [B]6 grudnia br[/B]. na konto[B] Stowarzyszeniea [/B] [SIZE=4] [B]121,00 zł[/B] [/SIZE]!!!! [B]Pamelo555,[/B] bardzo, bardzo Ci dziękujemy !!!!:multi: :loveu: :multi:
-
Również z bazarku perfumowego [B]Ona03 [/B]wpłynęło 5 grudnia br. na konto Stowarzyszenia aż [SIZE=4][B]400,00[/B][/SIZE] zł. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248638-Rozliczony-Chanel-PalomaPicasso-Guy-Laroche-do-22-11-godz-21-30-)[/URL] [B]Oneczko03[/B], dziękujemy z całego serca !!! :calus:
-
[quote name='Poker']Bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249372-Ciuszki-do-lat-3-Do-12-12-g-22?p=21635377#post21635377[/URL][/QUOTE] [B]Kochana Poker ! [/B] a ja na ten sam cel nadal pichcę ciasteczka..;) [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/9504/yylg.jpg[/IMG]
-
[quote name='Tianku']te pieluszki Dada 2 o których wcześniej pisałam to faktycznie malutkie nie dla Lolusia :roll: ciocie a jaki to bazarek jest dla niego ten cegiełkowy możecie wstawić link bo nie mogę go znaleść :oops:[/QUOTE] Pewnie [B]majku [/B]miał na myśli ten bazarek; [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248531-Kup-cegiełkę-nas-jest-5-i-na-życie-mamy-chęć[/URL] Poprzedni cegiełkowy a właściwie 'miseczkowy" zrobiła[B] kado[/B] w listopadzie[B] 2012r. [/B] Wbrew pozorom,[B] Lolo[/B] przez dogo. nie jest finansowo rozpieszczany. W pażdzierniku był na totalnym minusie ( ponad 600,00 zł) i [B]paczkę pieluch kupiłam za własne pieniądze.[/B] Dopiero bazarek [B]Mamy_Alfika[/B] podreperował stan Jego konta. [B]Nika[/B], trudno Ci nie przyznać racji. Czepialskich nie brakuje. [B]Lolo[/B] jest dogomaniacki ale też i "stowarzyszeniowy ". I mnie i Oneczke03 wiąże ze Stowarzyszeniem umowa o DT. Figuruje też na Stonie Internetowej Stowarzyszenia jako ten 'szukający domu" i od czasu do czasu zgłasza się osoba pytająca o sytuację Lolusia. Jednak po informacji że chłopak ma dach nad głową i jest w jakiś sposób zaopiekowany, zainteresowanie się kończy. Jeśli uważacie że na potrzeby dogo. konieczne jest jego ogłaszanie itd, bardzo proszę . I żeby nie było że zniechęcamy Ludzi do adopcji, osoba wystawiająca ogłoszenia może się posłużyć swoim prywatnym nr. telefonu. Matko, ale tu się 'formalnie' zrobiło....:-o
-
Trudno, Wasza strata...:razz:
-
[quote name='Smyku']Toguniu , napisało , że skrzynka przepełniona . Szlag mnie jasny trafi na miejscu . Problemów jak sądze każda z nas ma więcej niż włosów na głowie to przyjdzie coś i dowali głupotą .[/QUOTE] Znowu ???? Nie nadążam. Wpisałam się kiedyś tam na wątek bazarkowy i teraz mam po kilkanaście zaproszeń dziennie, a jak się wypisze to będą na mnie psy wieszać. Haniu, ile?
-
Dawno się tak nie ubawiłam....Naprawdę ! [B]Lolek[/B], pakuj się gadzie ! Jedziesz do [B]majku[/B], do Krakowa.;) A swoją drogą [B]chłopie[/B], skoro masz czas wypisywać bzdury i się czepiać, to faktycznie poświęć kasę i wenę twórczą na o g ł o s z e n i a . Znajdzie się dom, który zostanie przez [B]Lolusia[/B] i Stowarzyszenie zaakceptowany, to tylko będziemy się cieszyć. Na dogo, jak zapewnie nie zauważyłeś, są wątki innych zasiedziałych naszych tymczasów . Może Filutkowi pomożesz nalezć dom, bo też zbieramy kasę na jego utrzymanie w DT , czy może stareńkiemu Marcelkowi, albo może Pętelce czy Papijonkowi? A może Fizi , Zuzi, Łatkowi, Kajtkowi, Maxowi, Gapkowi, Buni ? O 40-stu kotach nie wspomnę...:razz: Oj, [B]majku, majku[/B]...Gdyby nie Ty, kto by nam podniósł ciśnienie ?:razz: Jesteś jak kolorowy ptak , na jakikolwiek wątek na dogo wejdziesz, od razu robi się co najmniej weselej...:lol:
-
[quote name='Energy']Będzie dla nas cosik ??? :) :loveu::multi:[/QUOTE] Będzie, będzie.....Właśnie siedzi w piekarniku.;)
-
[quote name='Energy']A ja nie zdążyłam, no jaja normalnie:crazyeye:, jak za komuny:eviltong:[/QUOTE] [B]Energy,[/B] jakże bym mogła pominąć Twoje karakuły i [B]Alfika i Synusia[/B] [B]Smyczkowego [/B].;)
-
[SIZE=3]Bardzo, bardzo [B]Wam[/B] dziękuję, [B]dziewczyny[/B] kochane ! :lol:[/SIZE] [QUOTE]Nikaragua [INDENT] A można 40dag 'spod lady'? zapłacę ile trzeba [/INDENT] [/QUOTE] Ależ oczywiście. Dziękujemy z [B]Lolusiem [/B]za zaufanie...;) Zaraz zabieram się za wersję rybną ciasteczek. Zobaczymy z jakim efektem.:razz: "Aromat" wątróbkowych wciąż siedzi w kuchni, mimo intensywnego wietrzenia. Psy zachwycone, mąż mniej....
-
[QUOTE]Kto pomoże wystawić bazarek na stowarzyszeniowe bidy ? [B]Pięknie z Lolusiem prosimy[/B] :lol:[/QUOTE] [B]Pamela555[/B] zgłosiła się na ochotnika !!!!:multi: Buziaki wielgachne. Zobaczymy jak nam pójdzie ?;)
-
[quote name='pamela555']Mogę zrobić, a co mi tam! :D[/QUOTE] Kochana jesteś, ja zawsze! własnie [B]Oneczka03 [/B]podcięła mi skrzydła, że aby sprzedać ciasteczka, to trzeba mieć markę i stałych klientów itp, itp...:hmmmm::hmmmm: Ale żeby tak było, trzeba kiedyś zacząć, a ciasteczka [B]Lolkowe[/B] są naprawdę pierwszej jakości.:razz:
-
Piekliśmy wczoraj z [B]Lolusiem[/B] psie ciasteczka...Pychota !!!! Kto pomoże wystawić bazarek?;) Ja zajmę sie dalszą produkcją i wysyłką. [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/7881/w5ge.jpg[/IMG] [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/1782/a0ep.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/1493/qxzx.jpg[/IMG]
-
[B]Upiekliśmy z Lolusiem ciasteczka !!! :multi: :multi: :multi: [/B] Kilka dni temu znalazłam w kieszeni starej kurtki ciasteczka które początkiem lata przyfrunęły do mnie z bazarku [B]WiosnaA [/B]i zainspirowało mnie to do działania. Poszczególne egzemplarze mogą się ciut różnić od siebie, bo zagniatałam trzy wersje ciasta, ale użyłam do ich wyrobu wyłącznie naturalnych składników; mąkę razową, kukurydzianą, ryżową, wątróbkę z indyka, śmietankę 30%, jaja od kur wolnożyjących, dobry olej . Ciasteczka są wysuszone i można je spokojnie przechowywać do trzech miesięcy (a nawet dłużej) w otwartym pudełku z dostępem powietrza, bez lodówki. Z braku wprawy, kawałeczki są różnej wielkości i kruchości. Ciasteczek napiekłam z 1,5 kg, ale zrobię jeszcze jedną sesję, żeby było 3 kg i można je było sprzedawać w porcjach po 20 dkg. Przetestowane na moich pimpkach , które od 4 godzin okupują kuchnię napawając się zapachem… Kto pomoże wystawić bazarek na stowarzyszeniowe bidy ? [B]Pięknie z Lolusiem prosimy[/B] :lol: [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/3464/6i05.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/5949/5svi.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/5039/dqs6.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/6294/jx6w.jpg[/IMG] [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/8527/pwgx.jpg[/IMG]
-
Czasem jest miło. W rocznicę adopcji Felka przyszedł ten oto list i wiele, wiele zdjęć ; [I]Witam Państwa [/I] [I]W ubiegłym roku adoptowalam Felka, jednego z wielu szczeniaczków, które potrzebowaly domku.[/I] [I]Felek takie imie nadaliście Państwo i takie zostało.[/I] [I]Mija rok, przesyłam kilka zdjęć Felka Felicjańskiego i przesyłamy pozdrowienia. teraz nadchodzi jego druga zima, uwielbia podwórko, zachowuje się jak na psa przystało, goni koty, ptaki, szczeka jak ktos idzie.[/I] [I] Uwielbia wylegiwac sie na kanapie, leżeć we wszystkie możliwe strony. I juz na szczeście nic nie niszczy. Uwielbiał wszystkie kapcie i buty, wwszystko co mu wpadło do pyszczka. poprostu to był pogrom, ale wszystko mu wybaczalismy i do tej pory czasem robi po swojemu. Lubi się przytulać, trzeba go głaskać, rozmawiać z nim, wtedy tez jest szczesliwy. Zrobił furorę na ulicy wśród sąsiadów. A ja jestem Pani Felkowa. Jest bardzo silnym, mocnym psem. Bardzo go kochamy.[/I] [I]Pozdrawiamy, przesyłamy życzenia świateczne.[/I] [I]Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz żeby wszystkie zwierzaczki miały ciepły dom. [/I][FONT=arial][I]Edyta Pasternak[/I][/FONT] [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/6494/ca4j.jpg[/IMG]
-
DZIUNIA z przytuliska w G. u nas w BDT już w cudownym domku !!
togaa replied to Poker's topic in Już w nowym domu
[quote name='arnold']Zdjęcie z Pańciem rewelacyjne. Nareszcie kawałek faceta :)[/QUOTE] I jak widać , Pańcio kocha wszystkie te siroty bezwarunkowo !!!! Tylko pozazdrościć...:lol: -
[quote name='Smyku']Przykulałam się wypłacić te takie różne ... Toguniu czy zwierzyniec się już wykurował ?[/QUOTE] Początek minionego tygodnia miałam koszmarny. Nie sądziłam że wirus katarowy który dopadł moje psy, może przemieszczać się międzygatunkowo... Psy przestały kichać, a zaczęły [B]koty[/B]. Najgorzej zniosła to 17-letnia Laluna. Po kroplówkach i lekach ,kocia babcinka doszła do siebie, ale mocno mnie nastraszyła. [B]Igunia[/B] też nie mogła się pozbierać.Dopiero w piątek ją popuściło. Mam nadzieję że był to tylko epizod... Ale od wczoraj sytuacja jako tako opanowana. Nawet na spacer [B]Lolito[/B] się dzisiaj załapał. On na szczęście zdrowiutki jak rybka.;)
-
Ciupeńka Pętelka z autobusowej pętli. Szukamy domu...
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']No własnie, jak się ma suczynka?[/QUOTE] Jutro będę u kociambrów Irenki, to odwiedzę Pętelkę. Myślę, że jest już gotowa do adopcji... -
[quote name='Poker']togusia przepadła , tooooooguuuuusiu , hej, hej[/QUOTE] Jestem, jestem... Miasto zwiększyło na koniec roku limit bezpłatnych sterylek kotów wolnożyjących i trzeba było wykorzystać okazję... Złapać, zawieżć do Lecznicy, przywieżć, zorganizować przechowanie koteczki na czas jej wygojenia . Jestem pełna podziwu dla 'łapaczek",bo ja tam głównie za kierowcę "robię" . [B]Poker, kaduniu,[/B] buziaki wielgachne !:multi: