Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. Wielka szansa dla Desta !!! Wierzę, że skradnie komuś serce.......!!!!:lol:
  2. I serdeczności dla nowych Państwa Liska......!!! I na foto- relacje czekamy.....:razz:
  3. [quote name='Zmysł']o tak. a jak to gania wszystko wokoło[/quote] No ,ale bez przesady z tym ganianiem kotów.....! Koty zdecydowanie nie lubia byc zmuszane do nagłej aktywności.....!!!!:razz:
  4. Bylismy dzisiaj z Reksiem i p.Ireną u p.dr.Agnieszki.. Nawet chłopina sie pozbierał i w lecznicy kaszlał mniej niż w domu czy samochodzie.... Jest nowa rozpiska dawkowania leków....Dużo tego..!!! W dodatku jedno oko jest baaardzo niedobre.To chyba na skutek ciśnienia wewnątrz gałkowego... Jest nawet prawdopodob. że to oko...wypłynie...!!!:shake: Straszne to wszystko...!!Narazie sa kropelki... A przy tym wszystkim Reksiulek jest całkiem ożywiony w nowych sytuacjach.Spacerowałam z nim troche pod lecznicą....Bardzo go wszystko interesowało....Maszerował dziarskim krokiem...nawąchać sie nie mógł....!!! Fajny jest .....boroczek starenki! Żeby tylko ten kaszel odpuścił!
  5. Ula! szepnij choc jedno słóweczko...... jest nadzieje.....????
  6. Snopik bedzie pewnie zdezorientowany...jak Bigiel pojedzie do W-wy.....???? /tfu...tfu...żeby nie zapeszyć Biglowi/
  7. [quote name='małamała']Kubuś rozchorował mi się troszke....od rana strasznie charczał nam i niedawno był wetrynarz u nas w domku....stwierdził ze ma coś z krtanią i dostał zastrzyki i teraz smacznie spi cały czas[IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.gif[/IMG] jeszcze przez kilka dni bedzie je dostawał[/quote] Oj...niedobrze...!!! Pogoda taka niełaskawa dla staruszków..? Zywiecki Reksiu-staruszek na tymczasie też sie rozchorował... Kaszle i kaszle...ale to od serca!
  8. To jak ze snu...? Posyłam wszystkie moje dobre myśli sprawie......!!!
  9. [quote name='strup']Zagłosowałam. ;)[/quote] I nikt więcej...??????????????
  10. [quote name='Zmysł']Wczorak byłem u Żabci. Jest już gospodynią "pełną gębą"[/quote] A to sie babiszon rozpanoszyl.....:evil_lol:????
  11. Renatko! a nie odnosisz wrażenia że przy okazji wątek został ocenzurowany....:evil_lol::evil_lol: Zniknęłeło np." pikantne zdjecia Prysia na kanapie.."....????:razz::razz::razz: Ja Ci to mowiłam....to jest szlaban za świntuszenie...:oops::lol:
  12. Renatko! chyba tak nie jest!!!! Szybciutko zajrzałam na inny mój ulubiony adopcyjny wątek / tez z happy endem/ i tam nic nie zniknęło....dalej jest ponad 1300 postów!!!!
  13. Ta pogoda jest dla Reksia fatalna !!! Reksio znowu sie rozkaszlał.....
  14. Ależ Ula..!!!!!!!!!! To miód na nasze serca !!:multi: Wszystkie pamietamy ta ruderę która ostatnio była jego domem!! A że wyje...??? No cóż..Koszałek tęskni za poprzednim życiem.Jakiekolwiek by ono nie było....I za cieczkową panną pewnie też...;) Myśle że b. szybko zrozumie że nie ma czego żałować...!!!
  15. Przeleciałam prawie cały wątek.. Dwa wariatuńcia...:cool3: Przy takich to nawet telewizora w chałupie nie trzeba....!!!;) Duzy plus Snopika że ma pozytywny stosunek do innych psów... Widze go w domu,gdzie jest już inny pies... Tak jak teraz u Uli.
  16. Ulaa! jak wczoraj w nocy TO przeczytałam,to oniemiałam i popłakałam sie...... Nie byłam w stanie nic skomentowac bo widziałam jakie straszne emocje Toba targają. I rozumie Cie doskonale! Zrobiłas TO, bo nie byłas w stanie dłużej patrzeć na Jego cierpienie!!!!! Zrozumie to tylko ten,kto był w takiej sytuacji... Ja byłam! A teraz na trzeżwo..! Wiem że Koszałek zostac u Ciebie na stałe nie może! Gdyby mógl,to nie byłoby tego wątku.. I mysle że do Cioteczek to dotarło! A na teraz na pewno potrzebna jest Ci kasa na weta.!!! Dziewczyny...Składke trzeba zrobić...! Ulaa...Wysyłam Ci pw.
  17. peate..!!! jak w najbliższym czasie nie dostarczysz Rodzicom wnuków, to zagłaszczą małą na smierć...!!!:cool3:
  18. Na pewno była domową kotką...Tak jest ufna i przymilna..
  19. [quote name='peate']a tak potem śpi niewiniątko :sleep: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/3149/dsc06777zr6.jpg[/IMG][/URL] (jak jej nikt fleszem po oczach nie świeci :evil_lol:)[/quote] To jest dla mnie najpiekniejsze zdjęcie....!!!!!!!!!!! Piękny...szczęśliwy kot.....
  20. peate..a wiesz cos o wcześniejszych losach malutkiej nim trafiła do schronu??? Wlasciwie to jak sie w nim znalazła..?
  21. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ja również zagłosowałam. Liczba maili - 5 :diabloti: Ale Zabrze zdecydowanie przoduje :-([/quote] No bo Mysia która jest etatowym pracownikiem schronu ,porozsyłala link z konkursem wszystkim sympatykom zabrzańskich wątków.../takie mam przecieki..!/
  22. Takie niebo błękitne..................wróć..!!!!!!!
  23. Peate....myślę,że jak Mija odkryje wszystko co do odkrycia to..zacznie sie nudzić. A wtedy najlepsza pora na dostarczenie Miji towarzystwa....;)
  24. No wierzyć sie nie chce.... Właśnie dzisiaj pojechałam po pierogi ktore odkryłam dzieki Kubusiowi i tak jadąc widziałam go przed oczami...dreptusia nieobecnego.... Małamała.....pisz nam o nim...! Obojetne czy dobrze...czy żle....??? A na te jego stawy to schudnięcie dobrze mu zrobi...! W lecznicy nie miał ruchu,dlatego nabrał wagi!
×
×
  • Create New...