-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
staruszek LISEK - ma dom - dziękuję wszystkim,którzy mu pomagali
togaa replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
I serdeczności dla nowych Państwa Liska......!!! I na foto- relacje czekamy.....:razz: -
[quote name='Zmysł']o tak. a jak to gania wszystko wokoło[/quote] No ,ale bez przesady z tym ganianiem kotów.....! Koty zdecydowanie nie lubia byc zmuszane do nagłej aktywności.....!!!!:razz:
-
Bylismy dzisiaj z Reksiem i p.Ireną u p.dr.Agnieszki.. Nawet chłopina sie pozbierał i w lecznicy kaszlał mniej niż w domu czy samochodzie.... Jest nowa rozpiska dawkowania leków....Dużo tego..!!! W dodatku jedno oko jest baaardzo niedobre.To chyba na skutek ciśnienia wewnątrz gałkowego... Jest nawet prawdopodob. że to oko...wypłynie...!!!:shake: Straszne to wszystko...!!Narazie sa kropelki... A przy tym wszystkim Reksiulek jest całkiem ożywiony w nowych sytuacjach.Spacerowałam z nim troche pod lecznicą....Bardzo go wszystko interesowało....Maszerował dziarskim krokiem...nawąchać sie nie mógł....!!! Fajny jest .....boroczek starenki! Żeby tylko ten kaszel odpuścił!
-
NIECHCIANY SPADEK PO ZMARŁYM PANU: piesek-staruszek i 4 koty :(
togaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ula! szepnij choc jedno słóweczko...... jest nadzieje.....???? -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
[quote name='małamała']Kubuś rozchorował mi się troszke....od rana strasznie charczał nam i niedawno był wetrynarz u nas w domku....stwierdził ze ma coś z krtanią i dostał zastrzyki i teraz smacznie spi cały czas[IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.gif[/IMG] jeszcze przez kilka dni bedzie je dostawał[/quote] Oj...niedobrze...!!! Pogoda taka niełaskawa dla staruszków..? Zywiecki Reksiu-staruszek na tymczasie też sie rozchorował... Kaszle i kaszle...ale to od serca! -
[quote name='strup']Zagłosowałam. ;)[/quote] I nikt więcej...??????????????
-
[quote name='Zmysł']Wczorak byłem u Żabci. Jest już gospodynią "pełną gębą"[/quote] A to sie babiszon rozpanoszyl.....:evil_lol:????
-
Ależ Ula..!!!!!!!!!! To miód na nasze serca !!:multi: Wszystkie pamietamy ta ruderę która ostatnio była jego domem!! A że wyje...??? No cóż..Koszałek tęskni za poprzednim życiem.Jakiekolwiek by ono nie było....I za cieczkową panną pewnie też...;) Myśle że b. szybko zrozumie że nie ma czego żałować...!!!
-
Ulaa! jak wczoraj w nocy TO przeczytałam,to oniemiałam i popłakałam sie...... Nie byłam w stanie nic skomentowac bo widziałam jakie straszne emocje Toba targają. I rozumie Cie doskonale! Zrobiłas TO, bo nie byłas w stanie dłużej patrzeć na Jego cierpienie!!!!! Zrozumie to tylko ten,kto był w takiej sytuacji... Ja byłam! A teraz na trzeżwo..! Wiem że Koszałek zostac u Ciebie na stałe nie może! Gdyby mógl,to nie byłoby tego wątku.. I mysle że do Cioteczek to dotarło! A na teraz na pewno potrzebna jest Ci kasa na weta.!!! Dziewczyny...Składke trzeba zrobić...! Ulaa...Wysyłam Ci pw.
-
Słonko - wygrała z chorobą i ma nowy, kochający domek ! :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
peate..!!! jak w najbliższym czasie nie dostarczysz Rodzicom wnuków, to zagłaszczą małą na smierć...!!!:cool3: -
Słonko - wygrała z chorobą i ma nowy, kochający domek ! :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Na pewno była domową kotką...Tak jest ufna i przymilna.. -
Słonko - wygrała z chorobą i ma nowy, kochający domek ! :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='peate']a tak potem śpi niewiniątko :sleep: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/3149/dsc06777zr6.jpg[/IMG][/URL] (jak jej nikt fleszem po oczach nie świeci :evil_lol:)[/quote] To jest dla mnie najpiekniejsze zdjęcie....!!!!!!!!!!! Piękny...szczęśliwy kot..... -
Słonko - wygrała z chorobą i ma nowy, kochający domek ! :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
peate..a wiesz cos o wcześniejszych losach malutkiej nim trafiła do schronu??? Wlasciwie to jak sie w nim znalazła..? -
Takie niebo błękitne..................wróć..!!!!!!!
-
Słonko - wygrała z chorobą i ma nowy, kochający domek ! :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Peate....myślę,że jak Mija odkryje wszystko co do odkrycia to..zacznie sie nudzić. A wtedy najlepsza pora na dostarczenie Miji towarzystwa....;) -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
No wierzyć sie nie chce.... Właśnie dzisiaj pojechałam po pierogi ktore odkryłam dzieki Kubusiowi i tak jadąc widziałam go przed oczami...dreptusia nieobecnego.... Małamała.....pisz nam o nim...! Obojetne czy dobrze...czy żle....??? A na te jego stawy to schudnięcie dobrze mu zrobi...! W lecznicy nie miał ruchu,dlatego nabrał wagi!