-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
[quote name='peate'][URL="http://www.vetka.pl/hotel.php"]Vetka Beskidzka przychodnia weterynaryjna | Hotel dla psów i kotów[/URL] może ktoś wie coś na temat któregoś z nich :roll:[/quote] peate..! W "Vetce" na Andersa ,Irena / ta od Reksia i Froda/ trzymała kota.Ale bardzo drogo to wyszło... Sama ją zresztą zapytaj?
-
Słonko - wygrała z chorobą i ma nowy, kochający domek ! :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
No własnie......!!!!!!!!!!!!! Ja juz od dawna przebieram nogami,by wystartowac z dziecinnym wózeczkiem... I nic...:shake: Tylko obiecanki - cacanki. Dogo muli.Myslałam że nie poszło i zdublowałam,a usunąć nie potrafię. Przepraszam. -
Słonko - wygrała z chorobą i ma nowy, kochający domek ! :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
No własnie...!:lol::lol::lol: Ja też już przebieram nogami by wystartować do parku z dziecinnym wózeczkiem.... I nic....[IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon9.gif[/IMG] Tylko obiecanki - cacanki -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A dzisiaj Dropsik sam w lecznicy..:-( Spacerku pewnie nie było,tylko szybkie siuuuuu..... Ale jutro pospacerujemy.. -
Słonko - wygrała z chorobą i ma nowy, kochający domek ! :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mija']Nie może aż tyle ,bo kto się Nią zaopiekuje, jak nas nie będzie ????:razz:[/quote] Wnuki Mija...wnuki...!!!!! Widzę,że małą rozpiera energia zwłaszcza w nocy...:razz: Może z wiekiem jej to przejdzie? -
Jakoś nie ma szczęścia Frodo do bazarków...:-( Nie ma ani jednego.....???:shake::shake::shake:
-
Widziałam Reksia dzisiaj w ogrodku. Znowi chłopak ma lepsze dni. Leki przynosza poprawę. Niestety,oczka ma coraz gorsze. Weterynarz przepisal kropelki,ktore Irena kupiła za własne pieniadze. Suma zawrotna bo az 100 zl. Pomóżcie dziewczyny Kochane ! Nie można Irenki obciążać takimi ogromnymi wydatkami.. / Przypominam,że poza Reksiem ma jeszcze5 psów i 3 koty..!!!!/
-
Dzisiaj zastałam Frodo w ogrodzie.. Jejku..jak on kocha Irenę ! Jak się wdzięczy do niej i jaki łasy na pieszczoty... Chociaż w stosunku do mnie zachowywał rezerwę. To typowy pies jednego pana! Zdaniem Ireny,ktora dawno temu też miała pudla,Frodo to 100% rasowy pudelek. Z jaką gracja on sie porusza,jaka ma piekną sylwetkę/mimo chudości/. To bardzo urodziwy piesek ! Nie mam pomysłu jak mu znależć domek?
-
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Spacerowalismy sobie z Dropsikiem wczoraj i dzisiaj...... Chodzimy sobie,potem sie miziamy....i znowu zwiedzamy okolicę... Bardzo...bardzo pozytywne psiątko! Zadnych nerwowych reakcij.. Nie rusza go ani szczekający za plotem pies,ani przebiegający droge kot... Spacerki sa absolutnie bezstresowe! Jedno co mnie zaniepokoiło to hektolitry wody ktora Dropsik wypija. Przy drzwiach w lecznicy stoi miska z wodą,którą Dropsik oproznia w expresowym tempie przed i po spacerze.... To typowe przy cukrzycy, ale cukier ma w normie... Lekarze nie znają przyczyny...Może leki..? Zapytam bubu,może Dropsikowi dawać puszkowe jedzenie,zamiast suchego? żeby nie potęgować suchym tego jego ciągłego pragnienia? -
Co do komendy..'kot"..to srednio dobry pomysł...:mad: Zyj..i daj zyć innym... Kotu tez...
-
Dzisiaj Frodo miał spotkanie pierwszego stopnia ze sznaucerem Irenki i mimo że sznaucer 4 x większy od niego,Frodo go pogonił...! Ma charakterek,pudliszon!!
-
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Razem z cioteczka Irena wzięłyśmy dzisiaj Dropsika na spacer! Jejku...jaki to świetny piesiu!!!! W pierwszej chwili go nie poznałam... Wyczesany, wykąpany...kolorów nabrał takich! Slicznie chodzi na linewce. Dziarsko...,zainteresowany otoczeniem. A jak dostał na" dzień dobry" smakołyk,to oczu z mojej kieszeni nie spuszczał. Wdzięczyl się,ba...nawet podskakiwał ...!! Mordeńka siwa,ale w ruchach i kondycji nie widać po nim lat. A jak lubi byc miziany,glaskany...!! Kochane,stereńkie psiątko....! Kilka razy niestety przy nas zakaszlal...Może tez troche z emocji..? Ach...jak potrzebny mu domek ! Taki z ogródkiem najlepiej.! Komu jak komu,ale Dropsikowi sie nalezy choć troche lepszego zycia... -
Szukanie domku dla Frodo to wielkie wyzwanie...! Nie wiem ,kto mógłby sprostać wymaganiom Ireny? Jedno jest pewne....jeśli już,to będzie to domek idealny!
-
Nie mogłam sie powstrzymać,żeby tu nie zajrzeć... Takie wątki trudno sie czyta, pozostają w pamięci na długo,na zawsze..... I brak slów,by wyrazić odczucia... Tyle razem przezyłyście...Ty i Lizunia... I mimo tej tragedii wypatrzyłaś Krysiu,te dwie stareńkie ,chore biedy z żywieckiego schronu....Miki i Dropsika.. Bardzo Ci za to dziękuje... bardzo....
-
15letni Kacperek pojechał na tymczas a został na zawsze !
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Ach jejku..! ja nie wiedziałam że nasz festynowy maluch który był przypisany JoliK to Kacperek. Jakoś nie skojarzyłam....! Nie wiem czy to urok Kacperka,czy uroda Joli...ale puszka zapełniala sie błyskawicznie datkami....!!!! -
Słonko - wygrała z chorobą i ma nowy, kochający domek ! :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
"Dba o nasz cholesterol"..!!! I o swój również..! Mądry kot...Pozyje sto lat jak nic..!! -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chociaż cuda sie zdarzają...! Stareńki Kuba ,/ taki trochę w typie Dropsika/ pół roku czekał w lecznicy na swój domek! I to jaki domek mu sie trafił!!!! -
Słonko - wygrała z chorobą i ma nowy, kochający domek ! :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Czasem ludzie "schodzą na psy"... A ja bym chciała zejść na .... "kota Miji" :razz::razz: -
Miał byc dzisiaj wieczorem z bubu i Ireną u lekarza... Może bubu napisze jak wrocą ?
-
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To wielka pomoc z Twojej strony....! To naprawdę b.dużo... bubu,postaram sie zagladac do Dropsika.Szkoda że tak szybko robi sie ciemno.. -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
bubu! w której lecznicy jest Dropsik?