Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. [quote name='peate'][URL="http://www.vetka.pl/hotel.php"]Vetka Beskidzka przychodnia weterynaryjna | Hotel dla psów i kotów[/URL] może ktoś wie coś na temat któregoś z nich :roll:[/quote] peate..! W "Vetce" na Andersa ,Irena / ta od Reksia i Froda/ trzymała kota.Ale bardzo drogo to wyszło... Sama ją zresztą zapytaj?
  2. No własnie......!!!!!!!!!!!!! Ja juz od dawna przebieram nogami,by wystartowac z dziecinnym wózeczkiem... I nic...:shake: Tylko obiecanki - cacanki. Dogo muli.Myslałam że nie poszło i zdublowałam,a usunąć nie potrafię. Przepraszam.
  3. No własnie...!:lol::lol::lol: Ja też już przebieram nogami by wystartować do parku z dziecinnym wózeczkiem.... I nic....[IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon9.gif[/IMG] Tylko obiecanki - cacanki
  4. A dzisiaj Dropsik sam w lecznicy..:-( Spacerku pewnie nie było,tylko szybkie siuuuuu..... Ale jutro pospacerujemy..
  5. Dzięki Kochana mimiś..!:lol: Pieniądze wcale nie takie symboliczne..! Na ten watek mało osób zagląda,a staruszków w potrzebie jest dużo! Każda złotówka jest bardzo pożądana...
  6. Kończy sie Reksiowi dobra karma , teraz doszedł ten wydatek na krople do oczu.... Cioteczki kochane...Staruszek potrzebuje Waszego wsparcia..!
  7. Następna okazja pomocy schronisku; Może któras z Was zgłosi,jeśli uważacie że jest taka potrzeba.? [url=http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=8933]Forum o psach i kotach[/url]
  8. [quote name='Mija']Nie może aż tyle ,bo kto się Nią zaopiekuje, jak nas nie będzie ????:razz:[/quote] Wnuki Mija...wnuki...!!!!! Widzę,że małą rozpiera energia zwłaszcza w nocy...:razz: Może z wiekiem jej to przejdzie?
  9. Jakoś nie ma szczęścia Frodo do bazarków...:-( Nie ma ani jednego.....???:shake::shake::shake:
  10. Widziałam Reksia dzisiaj w ogrodku. Znowi chłopak ma lepsze dni. Leki przynosza poprawę. Niestety,oczka ma coraz gorsze. Weterynarz przepisal kropelki,ktore Irena kupiła za własne pieniadze. Suma zawrotna bo az 100 zl. Pomóżcie dziewczyny Kochane ! Nie można Irenki obciążać takimi ogromnymi wydatkami.. / Przypominam,że poza Reksiem ma jeszcze5 psów i 3 koty..!!!!/
  11. Dzisiaj zastałam Frodo w ogrodzie.. Jejku..jak on kocha Irenę ! Jak się wdzięczy do niej i jaki łasy na pieszczoty... Chociaż w stosunku do mnie zachowywał rezerwę. To typowy pies jednego pana! Zdaniem Ireny,ktora dawno temu też miała pudla,Frodo to 100% rasowy pudelek. Z jaką gracja on sie porusza,jaka ma piekną sylwetkę/mimo chudości/. To bardzo urodziwy piesek ! Nie mam pomysłu jak mu znależć domek?
  12. Spacerowalismy sobie z Dropsikiem wczoraj i dzisiaj...... Chodzimy sobie,potem sie miziamy....i znowu zwiedzamy okolicę... Bardzo...bardzo pozytywne psiątko! Zadnych nerwowych reakcij.. Nie rusza go ani szczekający za plotem pies,ani przebiegający droge kot... Spacerki sa absolutnie bezstresowe! Jedno co mnie zaniepokoiło to hektolitry wody ktora Dropsik wypija. Przy drzwiach w lecznicy stoi miska z wodą,którą Dropsik oproznia w expresowym tempie przed i po spacerze.... To typowe przy cukrzycy, ale cukier ma w normie... Lekarze nie znają przyczyny...Może leki..? Zapytam bubu,może Dropsikowi dawać puszkowe jedzenie,zamiast suchego? żeby nie potęgować suchym tego jego ciągłego pragnienia?
  13. Co do komendy..'kot"..to srednio dobry pomysł...:mad: Zyj..i daj zyć innym... Kotu tez...
  14. Dzisiaj Frodo miał spotkanie pierwszego stopnia ze sznaucerem Irenki i mimo że sznaucer 4 x większy od niego,Frodo go pogonił...! Ma charakterek,pudliszon!!
  15. Razem z cioteczka Irena wzięłyśmy dzisiaj Dropsika na spacer! Jejku...jaki to świetny piesiu!!!! W pierwszej chwili go nie poznałam... Wyczesany, wykąpany...kolorów nabrał takich! Slicznie chodzi na linewce. Dziarsko...,zainteresowany otoczeniem. A jak dostał na" dzień dobry" smakołyk,to oczu z mojej kieszeni nie spuszczał. Wdzięczyl się,ba...nawet podskakiwał ...!! Mordeńka siwa,ale w ruchach i kondycji nie widać po nim lat. A jak lubi byc miziany,glaskany...!! Kochane,stereńkie psiątko....! Kilka razy niestety przy nas zakaszlal...Może tez troche z emocji..? Ach...jak potrzebny mu domek ! Taki z ogródkiem najlepiej.! Komu jak komu,ale Dropsikowi sie nalezy choć troche lepszego zycia...
  16. Szukanie domku dla Frodo to wielkie wyzwanie...! Nie wiem ,kto mógłby sprostać wymaganiom Ireny? Jedno jest pewne....jeśli już,to będzie to domek idealny!
  17. Nie mogłam sie powstrzymać,żeby tu nie zajrzeć... Takie wątki trudno sie czyta, pozostają w pamięci na długo,na zawsze..... I brak slów,by wyrazić odczucia... Tyle razem przezyłyście...Ty i Lizunia... I mimo tej tragedii wypatrzyłaś Krysiu,te dwie stareńkie ,chore biedy z żywieckiego schronu....Miki i Dropsika.. Bardzo Ci za to dziękuje... bardzo....
  18. Ach jejku..! ja nie wiedziałam że nasz festynowy maluch który był przypisany JoliK to Kacperek. Jakoś nie skojarzyłam....! Nie wiem czy to urok Kacperka,czy uroda Joli...ale puszka zapełniala sie błyskawicznie datkami....!!!!
  19. "Dba o nasz cholesterol"..!!! I o swój również..! Mądry kot...Pozyje sto lat jak nic..!!
  20. Chociaż cuda sie zdarzają...! Stareńki Kuba ,/ taki trochę w typie Dropsika/ pół roku czekał w lecznicy na swój domek! I to jaki domek mu sie trafił!!!!
  21. Czasem ludzie "schodzą na psy"... A ja bym chciała zejść na .... "kota Miji" :razz::razz:
  22. Miał byc dzisiaj wieczorem z bubu i Ireną u lekarza... Może bubu napisze jak wrocą ?
  23. To wielka pomoc z Twojej strony....! To naprawdę b.dużo... bubu,postaram sie zagladac do Dropsika.Szkoda że tak szybko robi sie ciemno..
  24. bubu! w której lecznicy jest Dropsik?
  25. No właśnie..., to samo pytanie chciałam zadać ? Być może obie te sprawy nałożyły się na siebie?
×
×
  • Create New...