[quote name='bumel']Czy mogłabym otrzymać adres p. Ireny? Chciałabym przesłać przekaz na Reksia.
bumel !, wysyłam Ci pw.
Tak mało osób tu zagląda, bardzo, bardzo Ci dziekujemy.......
Gosiapk..
to fakt,że kolejki na poczcie to koszmar,doceniamy tym bardziejTwoje starania...!Zresztą wiernie trwasz przy Reksiu od dawna..
Wielkie dzieki..