-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
togaa replied to anaana's topic in Już w nowym domu
Irena, u której króciutko był Lateczek też wspominała o tym że on nie jada suchej karmy. Natomiast chętnie zjadł zupkę z czymś tam. Wygląda na to że w starym "domu" był karmiony obiadowymi resztkami... -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
bubu prowadzi księgowość Dropsa.na pewno tu zajrzy..... Będę u niego pod wieczór dzisiaj i w piątek... -
15letni Kacperek pojechał na tymczas a został na zawsze !
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
On ma taką króciutką sierść......Nie do schroniskowej budy... -
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
togaa replied to anaana's topic in Już w nowym domu
I tak malec ma kupę szczęścia w tym nieszczęściu.... Gzieś na jakimś wątku mignęła mi nawet cioteczka która wręcz kolekcjonuje takie 'łaciate krówki"...Gdzieś z okolic W-wy...? -
To dobry pomysł, jak bubu wydobrzeje pewnie coś wymyśli,jakieś zdjęcie na kolankowe np....
-
I ja widziałam dzisiaj Frodo !!! Ach, jak On kocha Irenę !!!!. Cały czas siedział na jej kolanach... Dom stały bardzo potrzebny dla tego wyjątkowego psa !
-
Reksiu przez dwa dni miał lokatora... Małego Łatka, równolatka, który czekał na transport do Opola.... Strasznie go molestował i nie dawał mu spokoju. Bardzo był Łatkiem zainteresowany.... Łatek dzisiaj pojechał, a Reksiu dalej nie może wyhamować swojej ekscytacji...szczeka i szczeka jak głupi... Boroczek jeden...!
-
No dobrze.... odszczekuję 'koncentrat" i wpisuję.......... 'Brylant".... Może być...?;)
-
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
togaa replied to anaana's topic in Już w nowym domu
Szybko sie to wszystko potoczyło..... Masz rację Shell....domek stały na cito potrzebny. Maluch Cię pokocha i po raz kolejny zawali mu się świat. Narazie wielkie Ci dzięki za serce...:multi: -
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
togaa replied to anaana's topic in Już w nowym domu
Denisku ....! To zdaje sie był piesek starszej ,chorej osoby... Może nie mogła się nim dalej opiekować? -
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
togaa replied to anaana's topic in Już w nowym domu
Od wtorku 2 grudnia to znaczy że za tydzień...????!!!???? -
Słonko - wygrała z chorobą i ma nowy, kochający domek ! :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Właśnie, właśnie...... bo wyrośnie z Miji rozpieszczone, egoistyczne , chimeryczne i tłuste kocisko...;) -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Metro to taka "Gazeta Wyborcza" w pigułce...Rozdawana w Bielsku zawsze rano na dworcach ,np.PKS, na skrzyżowaniach...Bezpłatna...Możliwe że w hotelach,ale na PKS zawsze ją dostaję... Dalej nie mogę przyjeżdżać do Dropsika,tak więc cała nadzieja w Tobie, Klaudus... -
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
togaa replied to anaana's topic in Już w nowym domu
bubu, a jak Łatek dzisiaj? Wczoraj ,jak rozmawiałam z Irenka Łatek czuł się u niej żle. Był zaniepokojony i podenerwowany nowym miejscem...W ogrodzie ciągnłł do płotu i szukał w nim dziury,żeby zwiać... /przezornie był na linewce/. Jest kompletnie zdezorientowany nową sytuacją.... Widać brak mu poczucia bezpieczeństwa.... Transport do Opola potrzebny...pieniądze potrzebne.....!!!!! -
15letni Kacperek pojechał na tymczas a został na zawsze !
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Może ktos dojrzy...??????????? -
Takie maluchy jak Jasiu , w schroniskowym boksie w zimie nie mają szans......:-(:-(:-(
-
No własnie...i powalają człowieka na łopatki tym swoim wciąż zadartym łepeczkiem..... Trzeba sobie uświadomić z jakiej perspektywy widzą one świat i jak cudownie potrafia sie w nim odnależć!!! Maluch są naprawdę wyjątkowe!! Coś jakby ' psi koncentrat"..:evil_lol:
-
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przykro mi że nie moge w najbliższym czasie spacerować z Dropsikiem... Z tego co wiem to bubu przeziebiona....,zresztą tyle ma na głowie.. W dodatku adopcyjne zainteresowanie Dropsikiem zerowe...!!!!! Nie dobrze... -
Co do ręki,to w środę ma mieć ściągniete szwy.... Reksiu słabiutki jakby... Wczoraj spadł pierwszy śnieg. Reksiu chetnie wyszedł na spacerek,chciał zawrócić na chodniczku i...upadł. Irenka myślała że sie poślizgnął i zaraz wstanie ..a on nic.......!!!!!!!!!! Biedulek nie mógł sie podnieść o wlasnych siłach.. Irenka wzieła go na ręce i zaniosła do domu..... A dzisiaj było już wszyystko ok....!!!???
-
Słonko - wygrała z chorobą i ma nowy, kochający domek ! :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Widzę że cały dom Miji to wielka kocia bawialnia....!!!:lol: