-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
[quote name='wellington']Czy nigdzie nie bylo napisane ze trzeba domek [B]WPIERW[/B] sprawdzic zanim sie zaryzykuje oddac mu psa ? Czytalam tylko ze ludzie na miejscu beda sprawdzeni , t.zn. w schronisku. Ale to przeciez nie jest gwarancja ze nie sa oszolomy popyrtane i w domu maja brod i smrod. Niech lepiej sie tam w ogole nie pokazuja i niech skladaja grosz do grosza na kolejne swieta - juz najwyzszy czas odkladac na kolejne obzarstwo wielkanocne :mad: :mad: :mad:[/quote] No właśnie.... Ja tez wróciłabym do tematu sprawdzenia domku. To jest teraz bardziej ważne niż osobisty odbiór Punia w Rzeszowie.... Czy aby te mieszkające w domku psy /duże ponoć/ nie bedą dla Punia zagrożeniem ? I czy na pewno domek jest wydolny finansowo i nie pożałuje na leki i dobrą karmę...?
-
Gryzie mnie to,że domek dalej nie sprawdzony....:shake: W moim wiekowym autku padła nagrzewnica.Poza miasto się nie ruszam..
-
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I taki ufny do ludzi i przyjazny...... Bardzo, bardzo sympatyczny piesiu. Niestety, stare długi nie spłacone a licznik za hotelik znowu bije..... Poratujcie cioteczki kochane!!!! -
Fifi-piórko został sam.Pudelek Frodo z którym sie zaprzyjażnil poszedł do nowego domku.... Jest wprawdzie jeszcze geriatryczny Reksiu-boroczek, ale to żadne towarzystwo dla żywiołowego Fifi.... Nuda.....
-
Mam najnowsze wieści.... Nowa Pani bardzo jest Frodem przejęta....Chwaliła jaki on mądry.... Zabrakło mu wody w miseczce i pokazał to podskakując przy zlewie.....!!! Frodo stara sie jak może.Pani nie odstępuje na krok... Co do pana, to Frodo dalej trzyma dystans. kciuki...kciuki trzeba trzymać!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='_bubu_']narazie trzymajcie kciuki.. i nie puszczać :) bo to nie łatwa adopcja.[/quote] bubu ma rację...... A czy domek zakocha się w Frodo..? Chłopak też się musi troche o to postarać..... Narazie na dzień dobry Frodo ciachnął nową panią w palec i szczeka na pana....:evil_lol:. Zestresowany musi być pudliszon.Nowi ludzie, nowe miejsce.... Pewnie nic z tego nie rozumie....
-
Kumpel - śliczny kudłatek - pojechał do domu.
togaa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Takie cuda to tylko na zapisy....!!!!!! -
A Frodo dalej bezdomny.....
-
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oj, żeby wypatrzyła Dropsa taka małamała.... -
Kumpel - śliczny kudłatek - pojechał do domu.
togaa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Miśka84']Śliczny jesteś....:loveu:[/quote] Sliczny???? On jest cudny...!!!! Uwielbiam takie szkuciaki,w piórkach całe.....! Fajnie by było ,gdyby trafił do domku gdzie mieszka jakaś miła suńka. Miałby swoją kobietę do pilnowania i nie szukałby szczęścia po świecie.... -
Irenka nazywa go Fifi-piórko.....co pasuje do niego jak ulał... Uwielbia gonitwy na śniegu z pudelkiem Frodo.... Zeby choć jakieś milimalne zainteresowanie było...A tu nic!
-
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wet. który leczył moją 10 letnią sunię na problemy stawowe zastępował Skanodyl ludzkim Movalis 7,5 mg. Niestety, tą malutką tabletkę trzeba było jeszcze dzielić na 4 co nie jest takie proste by te ćwiartki faktycznie były identyczne... Przyznam,że mnie to martwiło bo podawana dawka za każdym razem była nieco inna... -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy aby domek przypomni sobie po remoncie o Dropsiku....??? Nie chcę krakać, ale mam złe przeczucia...... Żal mi chłopaka.. Na ile moje zgraciałe autko mi pozwoli/cos nie odpala/, postaram się zaglądać wieczorami do Dropsa... -
Nic...tylko brać i kochać !!!! Kto Go zauważy?????????????
-
Wesoły, zabawny i śliczny Fifi czeka na dom!!!!!
-
Taki młody,,śliczny, milutki piesiu.....! Tyle innych schroniskowców znalazło dom, a Jasiek wciąż czeka.... Dlaczego?????:shake:
-
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie wesoło......!!!!!:shake: bubu pewnie oczami świeci w lecznicy...... -
Przeżyją do jutra?:-(
-
Ale Fifi ma tak mało tych swoich piórek....Tu właściwie nie ma co ciąć? Boję się że wogóle mało go grzeją....On wcale nie ma podszerstka... No i ostrzyżony jamnik???:evil_lol: Jak on będzie wyglądal? Widziałam go dzisiaj. Co to za pocieszne i radosne stworzonko...! Ufne,wesołe i pełne energiii!! Tylko chciał by się bawić, biegać , bardzo szuka kontaktu z człowiekiem.! Troche się nudzi w towarzystwie poważnego Reksia i Froda. Domek na już potrzebny!!!!
-
15letni Kacperek pojechał na tymczas a został na zawsze !
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Szkoda że Hund nie może tu zajrzeć... !? Pewnie ma najnowsze wieści...... -
Irysku Kochany...cudna ta Twoja mielecka starowinka....! A z Reksiem jest tak, że jak już to gdzieś pisałam u Irenki oprócz Reksia mieszka jeszcze 6 psów i 3 koty.....!!!!! A ręce do tej menażerii dwie i finanse bardzo,bardzo ograniczone....!!!! Tylko serce i wrażliwość Ireny przeogromna i dlatego nie należy tego wykorzystywać tylko pomóc jej w tych najprostszych, bytowych sprawach.. /o bycie tymczasowca Reksia myślę/... Reksiem wiele miesięcy, oprócz Gosiapk mało kto się interesował.... To od niedawna zwrócił na siebie uwagę....