-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A nie krakałam że podróże z Dropsikiem to prawdziwe wyzwanie....:evil_lol:..?????!!! Michał niedowierzał.... Klaudusku! skoro zostawiłaś tam Dropsika to zapewne domek jest o.k. Ważne by okazali mu serce i zrozumienie...Duuuużo zrozumienia! -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Co On ma z tym piciem...? W lecznicy też miał takie napady picia, jak pamietam z jesieni....??? A czy Dropsik dostaje na stałe jakieś leki? Czy stac będzie na nie nowych opiekunów? Może potrzebna będzie w tym względzie pomoc? -
[quote name='EVA2406']To nie mają innego wyjścia, jak polubić się wzajemnie; takie małżeństwo z rozsądku :evil_lol:[/quote] Można też 'drzeć koty"....Wtedy przynajmniej nie jest nudno....:evil_lol:
-
Ja to samo...!!!! Uwielbiam takie potargance kosmate , choc teraż Fifi uczesany jak należy... W dodatku maluch jest przesympatyczny.....! Nic nie rozumię..:shake:
-
Terierka Baryłka po operacji - pomóżcie znalezc Dom tymczasowy!!ma dom
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Czekamy..... -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oby te katastrofy o których pisze AgaG nie zdarzały sie Dropsowi zbyt często...!!! Ma chłopak szansę jedna na tysiąc.. Drops...! pełna mobilizacja ! Trzymaj fason chłopie!!! -
Kumpel - śliczny kudłatek - pojechał do domu.
togaa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Wciąż o Nim myślę...!!! Zeby trafił na dobrych ludzi... Czy Kumpel jest ufny, czy podejdzie do człowieka,da sie złapać???? -
Wesoły, przesympatyczny Fifi czeka na dom....!!!
-
Cichutko tu u kudłatka.....!!!
-
Tak to bywa jak 'starego kawalera" ożenią na siłę ..... W dodatku panna mu sie nie podoba i charakterek ma wredny.......;) Kto wie czy sekowanemu Grubolkowi nie zaczniemy szukac domu...:razz:..????
-
Pani z Rzeszowa też telefonowała do Irenki, że śniegi straszne. Czeka na Frodzia w przyszłą sobotę....
-
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bo jak nie ,to domek będzie miał z Michałem do czynienia i z nami...oczywiście!!!!:mad: -
Ojejku.....! jak nie urok to .......! przepraszam... Tyle na tego biednego psa spada.....!!!I jeszcze Klaudusek sie razem z nim morduje.... Oby tylko przyniosło to poprawę....Trzeba próbowac i mieć nadzieję.... Może jakis bazarek Kochane Cioteczki Mikusiowi wymyślą...???????? Taki extra, bo wydatki duże....;).!
-
Przynajmniej zwrócil czyjąś uwagę...? A domek, wiadomu... Musie być idealny......! Psi ideał w idealnym domku...tylko!!!!!
-
Pamietamy o Orzeszku....., pamietamy.. I dziekujemy za fotki!!!!:lol: Do końca lutego jeszcze 2 tygodnie niestety.... Czy poznamy szczegóły ? Jaki jest ten potencjalny, rzeszowski domek dla Punia?
-
Dziewczyny... Odchudzanie uczy cierpliwości..... To proces na miesiace...nie dni...!!!! Na Acanie Light odchudziłam 3 z moich psów, ale to trwało [B]prawie rok [/B]!!!! Teraz dalej jedzą głownie light,zwiekszyłam tylko dawkę. A dla oszczędnych informacja: Acana Senior 20 kg jest w b. atrakcyjnej cenie 135 zł za 20 kg.Tyle tylko że termin ważności mija w kwietniu! Na pw. moge podac sklepik internet.
-
Terierka Baryłka po operacji - pomóżcie znalezc Dom tymczasowy!!ma dom
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Slepota ze mnie stara, że ja wcześniej tego wątku nie zauważyłam...!!??? Przeczytałam cały...... [B]bubu[/B]...jak ty dajesz radę..????? -
No własnie....!!???? Nikt tu nie zagląda.....
-
[quote name='Poker']ale rozkoszniaczek i ślicznota :loveu:[/quote] To naprawde bardzo fajny pies! Nie stwarza żadnych problemów.. Zero agresji.... Fifi zawsze ma dobry humor!! Taki kochający i "do kochania"... Nie mam pojęcia czemu jeszcze nikt go nie dostrzegł?:shake::-(.....
-
Gdzie ten jamnik..??? aaaaaaaaaaa...z profilu..!!!!!! Kufa długaśna bardzo, uszeczka /mini wprawdzie/ klapniete. No i tułów podłużany mimo że na nieco podwyższonych łapeczkach../ Pani Agata-fryzjerka tez dostrzegła w nim jamniora z" długim włosem",dlatego został nie "obcięty "tylko wytrymowany...!;););) W realu jamnikopodobny bardzo...O jamnikach długowł. myśle..!
-
Kumpel - śliczny kudłatek - pojechał do domu.
togaa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Matko Jedyna!!!! Zawału można dostać !!!!! Jak ze złego snu!!!!!:-( Czy ktoś podejmie jakąś akcję poszukiwawczą: plakaty, plakaty, plakaty....!!!!!!!!!!! -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Michał...ale jazda sam na sam z Dropsikiem 200 km to może być prawdziwa udręka....! Naprawdę! Myślę że sie biedak stresuje i dlatego wymysla sobie na czas podrózy "zajęcia.".;) A Pinczerka kochana? Tylko że te Walentynki nieszczęsne i TZ może miec pretensje...?! Klaudusku.....nie puszczaj Michała samego..! Trudno.