-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
sześć tygodni i już tyle cierpienia....:-(
-
"pomaszerować'....????:crazyeye: przez te zaspy....??? Nasz Punio na piechotę?????:mad:
-
3,5 kg Maleństwo zakopane w zaspach-Rodzyneczek już w swoim domku)
togaa replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Znalazłam ten wątek....Myslałam że piesiu ma na imie Tobiś? Czyli dwa białaski /szpicek/na gwałt szukaja domu...? ? ? -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ach Rozi z nieba nam spadasz z Ta "szczęśliwą ręką".. Całkiem świeże; to samo schronisko co Drops; http://www.dogomania.pl/forum/f28/pogryziony-szpic-martwe-oczko-w-schronie-nie-ma-szans-pilnie-dt-131996/ -
Budrysku! jak to dobrze że masz te schroniskowe biedy na oku, że jesteś tam tak często... Bez Ciebie byłoby: od niedzieli do niedzieli...
-
Terierka Baryłka po operacji - pomóżcie znalezc Dom tymczasowy!!ma dom
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
No coś ty..!! Ja widzę niezłego czorta! Temperamencik to panna musi mieć że ho,ho.....;) -
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
togaa replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Ja też nie wiedziałam że Bureczka "robi" za kalendarzową gwiazdę!!!!!???? Nooooo proszę!!! Swietny graficznie jest ten kalendarz.......Gratulacje dla pomysłodowcy...! -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja jakos jestem dziwnie o Dropsa spokojna.... Klaudusku...dobrze będzie! Zobaczysz!!! -
Starachowice!Fajna to ok.6 mies. sunia już w DT w Krakowie!
togaa replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
I co dalej...co dalej....!!!????:???: -
Może Cykorkową potencjalną panią zasypało i zgłosi sie z wiosną....
-
Aż tak dobrze to nie jest... Frodo bywa w zaprzyjażnionym domku gdy nie są spodziewani goście itp.... Pewnie, że najlepiej by było gdyby zamieszkał w b-b..Ale jakos sie nie składa ....
-
Może na dogo ktoś go dojrzy......? Fifi w stadzie Irenki nie czuje sie najlepiej... Zajmuje najniższą pozycję....za kotami...:bigcry:
-
Dowiedziałam sie wczoraj że Frodo dalej chodzi na "półkolonie" do tej miłej pani mieszkające po sąsiedzku.... Bardzo sie dobrze tam spisuje i jest tam milym gościem....
-
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
togaa replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Idealny piesiu tylko do idealnego domku!!!! Wielkie wyzwanie dla potencjalnych opiekunów! -
[quote name='wellington']Mama szczeniaczkow to zupelnie jak kielecka Kalma - kropla w krople : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/kalma-kielecka-laciata-gazela-znalazla-nowy-dom-106439/index10.html#post11814957[/URL] Sliczna :loveu: A ten maluch bezowy z chorym oczkiem - ma juz imie ? Wiadomo juz co mu jest ? W jakim wieku ?[/quote] wellington!!! jak miło Cie widziec na żywieckim wątku!
-
[quote name='_bubu_']nasze[URL="http://miasta.gazeta.pl/bielskobiala/1,88025,6288678,Metamorfozy_zwierzat_ze_schroniska__Zobacz_.html"] matamorfozy[/URL] :loveu: i [URL="http://miasta.gazeta.pl/bielskobiala/5,88317,6286420,Skrzywdzone_psy_i_koty_w_dobrych_rekach_pieknieja.html"]tu[/URL] więcej[/quote] Ojejku!!!! mój Pepi ,nakolankowy bodyguard w metamorfozach???!!??!:lol: Jedno powiem: Pepi to najlepsze co mnie spotkało w 2008r. Hund, bubu ...jstem Waszą dłużniczką!
-
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bo Drops to taka poczciwina że nie sposób go nie polubić....!!! On tak sie cieszy bliskością człowieka że nawet zamieszkałby na dworcu z bezdomnymi...byleby z kimś... Może przesadzam...ale Drops chce być czyjś ! I oby mu sie to spełniło...! -
U nas dalej nieciekawie....Wszystko zawalone sniegiem.... Końca zimy nie widać....:lookarou: