-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ihabe...zdrowiej nam prędziutko!:loveu: Jak Ty sobie radzisz z całym stadem...? Przeciez trzeba wychodzić.? Może Frela pojedzie na troche do Bielska ? -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
togaa replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lilmo']Wspaniałe zdjęcia! :loveu: Jak ja kocham te jej niesamowite uszka :loveu:[/quote] :loveu::loveu::loveu:..... [B] lilu...netoperek[/B] .....!!!! ;););) -
Ten w schronie jest psem tego typu. Nawiązałam mailowy kontakt z ta pania o której piszesz. Co do podobieństwa, to dla mnie białasy wszystkie sa identyczne... Podesłałam też tej pani link do wątku pogryzionego szpica który znalazł juz nowy dom.Ale to nie byl ten jej zaginiony... Tak,czy owak. Bez mojego zdjecia sie nie obejdzie i postaram sie je zrobic.
-
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
togaa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Psi rehabilitanci pracują na tym samym sprzęcie co dla ludzi... Tyle tylko że jeśli nawet istnieje w Koninie gabinet ludzkiej rehabilit. to co z tego ? Kto sie zgodzi na zabiegi..? -
Gapulcia za TM. [*] Śpij spokojnie Gapciu. ;((
togaa replied to polciuaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gdzie ta nasza Gapcia w różu.....?:mad: -
potrącony Żuczek ze złamana miednicą . MA DOM :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Mnie też to psiatko leży na sercu! I ten jego smutek...! Zuczek ma bardzo delikatna i wrażliwa psychike.... W domku stałym byłby szczęśliwy... -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
On chyba wie jaki wzbudza zachwyt bo pozuje genialnie. !!! I czyż szpic nie jest psem eleganckim w każdych warunkach....! Który inny pies tak pieknie by sie prezentował tydzień po wyciągnięciu ze schronu..? -
SPARALIŻOWANY PIES - zostaje w ZIEMSKIM RAJU u Golfa!:)
togaa replied to kometa's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']aha, dzięki. szkoda, bo mam dom szukający psiaka, ale rowerowy.[/quote] Pies przy rowerze....to dla mnie bardzo drażliwy temat.....! Mieszkam przy parko-lesie i różne rzeczy widuję...Czasem za takim 'duetem' puszczam 'panu' wiazankę...:mad: Ale to nie ten wątek..Podnosze przy okazji.... -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Namieszałam ze Złotkiem...:oops: Tym razem nie pojechał z Dropsem. A co lekarze powiedzieli o Dropsie, bubu sama napisze.... -
SPARALIŻOWANY PIES - zostaje w ZIEMSKIM RAJU u Golfa!:)
togaa replied to kometa's topic in Już w nowym domu
Przynajmniej podniose, bo to pilne..! -
potrącony Żuczek ze złamana miednicą . MA DOM :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
No wręcz przeciwnie... Jak dla subtelnego Zuczka, rozszczekana banda Ireny nie podobała sie Zuczkowi. Tylko kombinował którędy zwiać z ogrodu.... Musiał wychodzić do ogródka na linewce, którą też próbował rozpracować..... Zuczek chce do domu...... A tego domu nie ma !!!!:placz: -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
togaa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Te tylnie łapeczki wygladaja bardzo obiecujaco..Jest w nich potencjał, tylko jak najszybciej pomóc chłopakowi....!!! -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
ihabe...nasza [B]pinczerka[/B] robi piekne banerki! Nie odmówi.....jak Ja znam. Caraz do Niej napiszę.... Tylko może zdecyduj które zdjecie i jaki napis.... -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to pewnie zabrała i bubu , bo co sie miał marnować w domu....:razz:..!!! Zartuje... Zuczek jest od wczoraj na pólkoloniach u Irenki.Na ten jeden dzień.Nie jest zachwycony.Stado go denerwuje...Musi wychodzić na siuu na linewce, bo próbuje Irenie zwiać z ogrodu... Biedny ten Zuczek... Strasznie mu własnego pana brakuje... -
potrącony Żuczek ze złamana miednicą . MA DOM :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Wczoraj widziałam Żuczka w lecznicy na zastrzyku. Cudował troche, bo to taki delikatniutki i wrażliwy piesiu. Poznał mnie i zaraz chciał sie tulić...a potem pojechał z budryskiem do Katowic na rehabili. Dzisiaj jest na półkoloniach u Ireny, bo bubu z Dropsem we Wrocławiu.... Pewnie sie mu tak częste zmiany osób, miejsc nie podobają...Ale co zrobić ? Gdzie Zuczkowi znależć tego jednego, jedynego człowieka...? -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dropsik z bubu i szczeniaczkiem Złotko pojechali dzisiaj do Wrocławia na badania... Zobaczymy jakie wieści... -
[quote name='ihabe']Król Loluś 1 i Królowa Togaa :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] Był czas że wyszukiwałam na forum wątki takich połamańców jak Lolek... I dla mnie absolutna [B]Królową [/B]jest nasza krakowianka.... [B]JoSi z Frotką[/B]..!!!! Frotka ma troche mniej szczęścia od Lolka i dalej nie chodzi.Też jest zapieluchowana a na spacerach jeżdzi na wózeczku.... Dom JoSi też jest zapsiony i zakocony ale na spacery JoSi całe to psie towarzystwo/ chyba 5 sztuk/ sprowadza kilka razy dziennie z 3 pietra!!!! Juz sama Frotka + wózek to jest co nosic a gdzie reszta!!!!??? JoSi...często o Tobie myślę ! I jak kiedys pisałaś, bliżej nam do siebie niż dalej. Ale nie wiem czy byłoby mnie stać na to, co Ty zrobiłaś dla Frotki... [B]Chapeau bas ![/B]
-
Na szczęście Lolusiowy domek to nie mój problem, tylko [B]bubu....![/B]:razz: Ona ma to na głowie ! A wogóle to staram sie o tym nie myślec. Cieszymy sie sprawnością Lolka. Tym że jest wesoły, beztroski..Ze sam pomału zapomina o przeszłości i bólu. A że pamieta, świadczy fakt że łapnie za rekę gdy z nienacka chcę cos majstrować przy jego tylnich łapeczkach... Chyba musze przemeblować moja sypialnię, bo Lolek absolutnie odmawia wieczorem spania we własnym pokoiku.Laduje sie na posłanko biednej Niuni i ani myśli ustąpić...;)
-
[B]ihabe[/B]...idż już spać...!:mad:
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Nie do uwierzenia jaka zmiana.....! W wygladzie, zachowaniu ! [B]Dokonałaś cudu ihabe[/B] ! Wcale po nim nie widać niedawnej przeszłości. No, może po tej biednej, poranionej głowie. Strasznie oberwał. Tam chyba nawet włosów nie ma ? -
Gapulcia za TM. [*] Śpij spokojnie Gapciu. ;((
togaa replied to polciuaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaglądamy, zaglądamy do Gapci tylko tak po cichutku.... Jeszcze raz dziekujemy Ci starlet za piekny bazarek dla Lolusia....Wielkie dzieki! -
Złotko - maleństwo szczęśliwe za TM [']
togaa replied to BUDRYSEK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie doogladałam filmiku do końca, bo nie mogłam na to patrzeć........:shake: Te ataki muszą go mocno wyczerpywać....Mały przecież cały czas ze swoja niemocą walczy, nie poddaje się....! Cioteczki też sie nie poddadzą...! -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
togaa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
I na Lolka z mojego podpisu.... Po 16-stym zabiegu w gabinecie rehabilitac. stanął samodzielnie na 4 łapkach po raz pierwszy.. A po 21-szym zrobił pierwsze kroczki na czterech.. Teraż śmiga i skacze po kanapa[IMG]http://img15.imageshack.us/img15/9470/dsc0908r.jpg[/IMG]ch, schodach i w ogrodzie... Może dopiszę; Loluś miał złamany kręgosłup z przemieszczeniem blisko nasady ogona...