I kolejne wiadomości a propos kotów i innych zwierzaków u Ani:
[I]koty uciekaja mu z drogi, on nic by im nie zrobił ale to one go unikają. także jeśli chodzi o ta kwestię to też jest grzeczny. mysle, ze one sa bardziej zestresowane jego obecnością niz on jest zestresowany obecnością ich :P
interesował się bardzo papuga bo chyba jeszcze nigdy nie widzial, ale nic nie zrobił. bawił się dziś przecudnie misiem, więc myslę... mam taką nadzieję, że takich zabaw będzie coraz więcej bo gdy patrzyłam jak biega to nie mogłam uwierzyć, że to ten sam pies co wczoraj... to takie wzruszające :) tak słodko biegał za misiem i się bawił ... mam nadzieję, że to dobra oznaka[/I]