Jump to content
Dogomania

weszka

Members
  • Posts

    16492
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by weszka

  1. jusstyna85 jak na razie Wodnik rokuje na studnię bez dna :(
  2. [quote name='Vikamilka'][U]Znalazłam Takie ogłoszenie w Zółtym Jeżu:[/U] ZAGINĄŁ JAMNIK SZORSTKOWŁOSY . Kontakt: kom.(0600)473830. Czeka nagroda. [U]Olkusz-ogłoszenie z dnia 9 marca 2007[/U] Zginął pies rasy BOKSER (suczka), maści brązowej, wabi się Saba. Nagroda!!! Tel.(012)3895555, (0501)471298. [U]Olkusz-ogłoszenie z dnia 16 lutego 2007[/U] Jeśli ktoś z Was się interesuje jamnikami lub bokserami z olkuskiego schroniska, może takie ogłoszenia Was zainteresują;)[/quote] Czy ktoś kontaktował się z tymi osobami? Może to ich psiaki są w tym syfie...?
  3. Prosimy, prosimy i czy się doprosimy...????
  4. Ano tak. Przywieźć nie mogę bo za wcześnie ale odwieźć do nowego domu albo hotelu proszę bardzo.
  5. Ja w tym tygodniu będę robić na allegro aukcję cegiełkową na operacje dla różnych biedaków. Łapek też tam oczywiście będzie.
  6. Ja znowu nie dam rady. Ale mogę się zapisać na czwartek :)
  7. ewatr innych szczeniaków nie brakuje więc jakby ktoś był zainteresowany można polecać. Może akurat na Boksię uda się jeszcze jakiemuś pomóc :)
  8. Sunia od wczoraj jest już w domku :) Erka pisała na wątku kieleckich szczeniorów.
  9. Czekamy, czekamy :) i kciuków nie puszczamy ;)
  10. Nadal cisza... :(
  11. Ja też zresztą go kocham wirtualnie i platonicznie :loveu::loveu::loveu:
  12. Oj cioteczki cioteczki kompletnie wam ten Kruch :loveu::loveu: w głowach zawrócił. Zakochane :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: jesteście a nie sklerotyczne :evil_lol:
  13. Dopiero tu trafiłam. Bożesz ty mój jaki biedny :-( słodziak :loveu: I tradycyjnie zmiana nie do poznania, po obcięciu dredów wyłania się sznaucer miniaturka :) :) :) Postaram się skombinować trochę pieniążków na leczenie i wpłacić na AFN. Będę też w tym tygodniu robić aukcję cegiełkową na allegro na leczenie takich bid więc i Bono się załapie.
  14. Obecnie olbrzymy szukające domu: MAŁPKA z Żywca, PLUTO z Wielunia, MUNDEK z Krakowa (sznaucer/CTR), VADER z Krakowa, szczeniaki wyglądające na olbrzymy - też Żywiec, KRUCH - CTR/sznaucer z Warszawy - wszystkie mają swoje wątki na dogo średniak DINO k/Piły - ma swój wątek nie wiem czy aktualny jest miniatura HAŚKO z przytuliska p. Bożeny Wahl poza tym mixy sznaucerów znajdziesz na stronie adopcyjnej sznaucerów [URL="http://www.sznaucery.rix.pl"]www.sznaucery.rix.pl[/URL]
  15. Wodniś bogacz! I jeszcze bogatszy wewnętrznie jest :)
  16. Pani od małego mieszkania szuka przez dogo największej bidy. Kochana pani :)
  17. andre też jestem tego zdania. Nie ma dwóch takich samych adpocji. Nie można wszystkiego brać jedną miarką. Czekam na relacje z nowego domu. Blacky bądź szczęśliwy i zapomnij co cię zlego w życiu spotkało!
  18. Zaglądam i trzymam kciuki nadal żeby się tfu tfu nic nie zmieniło w sprawie domku.
×
×
  • Create New...