Teraz tylko pytanie czy a) jest zdrowy, b) jak dogaduje się z innymi psami, c) czy mógłby być w mieszkaniu. I nie wiem czy nie okaże się jednak za duży... pani chyba myślała że on mniejszy. Ale jeszcze nic straconego. Czekamy na odp. Asior.
Wodniczek lubi kizianko, teraz większą radośc sprawia mu chodzenie, jest taki spokojniejszy, wypoczywa w swoim boksie. I straszny z niego łasuch.
kasiaprodex Wodniczka nie ma na allegro ale kiwi chce zrobić aukcję cegiełkową.
ANKA_89 jakie świetne wieści :) :) :)
Najlepiej na mapie dogo sprawdzić czy jest ktoś z tamtych okolic do sprawdzenia domu.
Trzymam kciuki!
A skąd się pani o Dinusiu dowiedziała???
Asior oto efekty mojego knucia w sprawie Trawisa:
[SIZE=2][I]jezeli TRAWIS jest zdrowy nie ma choroby skóry. To go biorę.Ale czy to duzy pies???Prosze napisać. Bo ma to być pies do domu!!!! czy on nadaje sie do domu??Ja obecnie sama się zajmuje psami mam malo casu , jeżeli to piesek nadająy sie do domu to go biorę[/I]
Możesz odpowiedzieć???
[/SIZE]
Dosia to wymarzony towarzysz człowieka aktywnego. Jaka ona była szczęśliwa jak mogła swobodnie biegać! I wraca pędem na zawołanie. Świetnie nadawałaby się do agility :lol:
No i jest przekoffffana :loveu: :loveu: :loveu:
A czyż nie piękna z niej para z kolakiem???
mały off - sznaucerka od Zalewskich nie dojechała, ponoć ma dojechac jutro. Ta pani to złota osoba ale ma małe służbowe mieszkanie w szkole więc nie wiem czy Kruch to najodpowiedniejszy psiak... W mieszkaniu jest owa pani, jej syn i kot.
Wodniś zrobił straszne postępy przez ten tydzień!!! Chodzi o niebo lepiej niż jak go przywiozłyśmy. Bardzo się zebrał, oby tak dalej.
kiwi ma zdjęcia :)
Tak Franki to słodki pies. Bardzo grzeczny i cierpliwy. Zniósł szarpanie szczotką bez najmniejszych protestów.
Jest tylko okropnie smutny :( Te jego oczy :( Widać że cierpi i tęskni...