Jump to content
Dogomania

weszka

Members
  • Posts

    16492
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by weszka

  1. Asior suuuuuuuuuper :multi: :multi: :multi: Żeby tylko psiaki dalej były takie zgodne to będzie dobrze.
  2. Sama już nie wiem. Te zdjęcia z profilu może i podobne ale te pozostałe to zupełnie inne psy. Zresztą to zdjęcie z profilu w ogóle mi od początku jakoś nie pasowało do Momusa tego co stoi albo leży na budzie. Ale przeciez Momus jest w schronie od 2005 r. bo tak jest podane na stronie, a nie od stycznia 2007. Napisałam też do schroniska w tej sprawie bo jako wirtulana opiekunka Momusa mam prawo wiedzieć czy pies jest czy płacę w ciemno. A jeśli chcę go zabrać to czym mam po kogo z Krakowa jechać. Czekamy na odczyt chipa.
  3. BARI na zwierzakiwkrakowie.blox.pl cioteczka kiwi ma wysłać zdjęcia i opis Barusia do p. Magdy - może dostanie wejściówkę do Kundla...
  4. Jest jeszcze na zwierzakiwkrakowie.blox.pl
  5. Piękna dziewczynka :)
  6. [quote name='miniulka91']ja dałam Mundka na 4 łapy i na pupile aha Weszka skopiowałam twoj opisik Mundka ,nie obrazisz sie?:)[/quote] No problem :p zresztą opis jest w części od Asior z wątku ;)
  7. Asior nie-za-ma-co dziękować ;) Byle tylko coś z tego było. Coś czyli domek.
  8. Słodziaczek :loveu: I jaki radosny :) :) :)
  9. AniaB to na razie niestety tylko przymiarki. Nie ma jeszcze decyzji. I jakoś nie wiem co z tym będzie. Bo ta pani chce jakiegos staruszka ale tak się miota po wątkach i nie może się zdecydować.
  10. MałGośka to miała być taka bo ja wiem przenośnia, no wiesz nie miałam wcale nic złego na myśli o waszym schronisku. Absolutnie!
  11. Dziś świeci słonko dla Wodniczka :) Na jego stare kostki to super czas :)
  12. To już dziś się może okaże że Axel będzie miał swoich ludzi...
  13. Wszystko pani przekazuję. Zdjęcia widziała. Trawis nie mieszkałby w bloku. Ta pani ma dom z ogrodem (niedużym), hodowlę psów i zajmuje się szkoleniem. Ale on z racji wieku byłby w domu stąd te pytania.
  14. [quote name='Majaa']Weszka pewnie dojedzie prędzej czy później, jak nasz Dredzik ! Oby![/quote] Suczka dojechała :multi: A ja podnoszę Krucha. Piękny wiosenny poranek, w sam raz na nowy domek :lol: choć ciotki tak się tobą zajmują że po co ci inny domek :evil_lol:
  15. Śliczny szczęśliwy grubasek :)
  16. Mundek ogłasza się na ale.gratka [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/512504_piekny_i_lagodny_sznaucer_olbrzymterier.html[/URL]
  17. Briard z pewnością nie! A tu ogłoszenie Plutka [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/512501_pluto_sznaucer_olbrzym_pies_z_bajki_nie.html[/URL]
  18. Hmmm... tak się zastanawiam czy ten nasz Pluto to aby olbrzymek, a nie CTR...? Ze zdjęć ciężko ocenić, ale jakoś ta głowa i postawa nasuwają wątpliwości. Zwłaszcza na tym foto: [IMG]http://www.schronisko.wielun.pl/adopcje/2007/Pluto/Pluto_6.jpg[/IMG]
  19. Dałam Filipa na metamorfozy :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=21924&page=161&highlight=Metamorfozy[/URL] post #1607 Myślę że można już zmienić tytuł wątku i poprosić o przeniesienie :)
  20. weszka

    Metamorfozy

    A oto Filip - sznaucer średni ze schronu w Wałbrzychu który teraz grzeje doopkę w cudownym domku w Katowicach :) W schronie - same dredy, nie widać psa :( [url=http://img300.imageshack.us/img300/5641/pogoria3mo8.jpg][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/9625/weszka1rq4.jpg[/IMG][/url] [url=http://img82.imageshack.us/img82/4285/pogoria2xb7.jpg][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/7627/weszka2lk0.jpg[/IMG][/url] I kolejne etapy przemiany :) [URL="http://images22.fotosik.pl/36/95ed873d0a192b90.jpg"][IMG]http://img244.imageshack.us/img244/4848/weszka3na4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://images20.fotosik.pl/112/86a566fea1457869.jpg][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/4978/weszka4xp5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://images22.fotosik.pl/36/2e5524d05fbb349b.jpg][IMG]http://img392.imageshack.us/img392/3349/weszka5ms1.jpg[/IMG][/URL] PATRZCIE, PATRZCIE!!! [URL=http://images22.fotosik.pl/36/e67d93b2ac84af3c.jpg][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/6919/weszka6sh4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://images20.fotosik.pl/112/1f59d702547f8d2c.jpg][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/134/weszka7bw7.jpg[/IMG][/URL]
  21. PLUTO jesteś tam jeszcze w tym paskudnym schronie????
  22. Tak, kiwi chce Wodnisiowi zrobić na allegro aukcję cegiełkową.
  23. Bej przesyła pozdrowienia z Wisły [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/40/48ffb01baa8f257f.jpg[/IMG][/URL] Malawaszko - nie wiem nic złego o jajkach Beja. Był już wiele razy przeglądany przez weta więc powinny być ok.
  24. Nie kładę lagi póki co. Chce wierzyć że rzeczywiście coś się stało że suczka nie dojechała. Czekam cierpliwie na jutro. Kruch nie mogę przestać patrzeć na twoje zdjęcia. Taki słodziak z Ciebie :)
×
×
  • Create New...