-
Posts
16492 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by weszka
-
Kraków - Axel, MA NAJWSPANIALSZY DOM NA ŚWIECIE!!!!!!!
weszka replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Asior suuuuuuuuuper :multi: :multi: :multi: Żeby tylko psiaki dalej były takie zgodne to będzie dobrze. -
Sama już nie wiem. Te zdjęcia z profilu może i podobne ale te pozostałe to zupełnie inne psy. Zresztą to zdjęcie z profilu w ogóle mi od początku jakoś nie pasowało do Momusa tego co stoi albo leży na budzie. Ale przeciez Momus jest w schronie od 2005 r. bo tak jest podane na stronie, a nie od stycznia 2007. Napisałam też do schroniska w tej sprawie bo jako wirtulana opiekunka Momusa mam prawo wiedzieć czy pies jest czy płacę w ciemno. A jeśli chcę go zabrać to czym mam po kogo z Krakowa jechać. Czekamy na odczyt chipa.
-
KRAKÓW - Mundek ma już nowy domek :) prosimy o przeniesienie :)
weszka replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Jest jeszcze na zwierzakiwkrakowie.blox.pl -
Piękna dziewczynka :)
-
KRAKÓW - Mundek ma już nowy domek :) prosimy o przeniesienie :)
weszka replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='miniulka91']ja dałam Mundka na 4 łapy i na pupile aha Weszka skopiowałam twoj opisik Mundka ,nie obrazisz sie?:)[/quote] No problem :p zresztą opis jest w części od Asior z wątku ;) -
KRAKÓW - Mundek ma już nowy domek :) prosimy o przeniesienie :)
weszka replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Asior nie-za-ma-co dziękować ;) Byle tylko coś z tego było. Coś czyli domek. -
Dino-już w kochającym domku:) wszystkiego najlepszego!
weszka replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Słodziaczek :loveu: I jaki radosny :) :) :) -
KRAKÓW - 14-to letni Trawis staruszek dziś znalazł dom!!!! PRZENOSIMY
weszka replied to Asior's topic in Już w nowym domu
AniaB to na razie niestety tylko przymiarki. Nie ma jeszcze decyzji. I jakoś nie wiem co z tym będzie. Bo ta pani chce jakiegos staruszka ale tak się miota po wątkach i nie może się zdecydować. -
[Wieluń]Pluto (sznaucer olbrzymi) pies z bajki - we własnym DOMU! :)
weszka replied to MałGośka's topic in Już w nowym domu
MałGośka to miała być taka bo ja wiem przenośnia, no wiesz nie miałam wcale nic złego na myśli o waszym schronisku. Absolutnie! -
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
weszka replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Słodycz suczka :) -
Kraków - Axel, MA NAJWSPANIALSZY DOM NA ŚWIECIE!!!!!!!
weszka replied to Asior's topic in Już w nowym domu
To już dziś się może okaże że Axel będzie miał swoich ludzi... -
KRAKÓW - 14-to letni Trawis staruszek dziś znalazł dom!!!! PRZENOSIMY
weszka replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Wszystko pani przekazuję. Zdjęcia widziała. Trawis nie mieszkałby w bloku. Ta pani ma dom z ogrodem (niedużym), hodowlę psów i zajmuje się szkoleniem. Ale on z racji wieku byłby w domu stąd te pytania. -
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
weszka replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Majaa']Weszka pewnie dojedzie prędzej czy później, jak nasz Dredzik ! Oby![/quote] Suczka dojechała :multi: A ja podnoszę Krucha. Piękny wiosenny poranek, w sam raz na nowy domek :lol: choć ciotki tak się tobą zajmują że po co ci inny domek :evil_lol: -
Śliczny szczęśliwy grubasek :)
-
KRAKÓW - Mundek ma już nowy domek :) prosimy o przeniesienie :)
weszka replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Mundek ogłasza się na ale.gratka [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/512504_piekny_i_lagodny_sznaucer_olbrzymterier.html[/URL] -
[Wieluń]Pluto (sznaucer olbrzymi) pies z bajki - we własnym DOMU! :)
weszka replied to MałGośka's topic in Już w nowym domu
Briard z pewnością nie! A tu ogłoszenie Plutka [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/512501_pluto_sznaucer_olbrzym_pies_z_bajki_nie.html[/URL] -
[Wieluń]Pluto (sznaucer olbrzymi) pies z bajki - we własnym DOMU! :)
weszka replied to MałGośka's topic in Już w nowym domu
Hmmm... tak się zastanawiam czy ten nasz Pluto to aby olbrzymek, a nie CTR...? Ze zdjęć ciężko ocenić, ale jakoś ta głowa i postawa nasuwają wątpliwości. Zwłaszcza na tym foto: [IMG]http://www.schronisko.wielun.pl/adopcje/2007/Pluto/Pluto_6.jpg[/IMG] -
Dałam Filipa na metamorfozy :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=21924&page=161&highlight=Metamorfozy[/URL] post #1607 Myślę że można już zmienić tytuł wątku i poprosić o przeniesienie :)
-
A oto Filip - sznaucer średni ze schronu w Wałbrzychu który teraz grzeje doopkę w cudownym domku w Katowicach :) W schronie - same dredy, nie widać psa :( [url=http://img300.imageshack.us/img300/5641/pogoria3mo8.jpg][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/9625/weszka1rq4.jpg[/IMG][/url] [url=http://img82.imageshack.us/img82/4285/pogoria2xb7.jpg][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/7627/weszka2lk0.jpg[/IMG][/url] I kolejne etapy przemiany :) [URL="http://images22.fotosik.pl/36/95ed873d0a192b90.jpg"][IMG]http://img244.imageshack.us/img244/4848/weszka3na4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://images20.fotosik.pl/112/86a566fea1457869.jpg][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/4978/weszka4xp5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://images22.fotosik.pl/36/2e5524d05fbb349b.jpg][IMG]http://img392.imageshack.us/img392/3349/weszka5ms1.jpg[/IMG][/URL] PATRZCIE, PATRZCIE!!! [URL=http://images22.fotosik.pl/36/e67d93b2ac84af3c.jpg][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/6919/weszka6sh4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://images20.fotosik.pl/112/1f59d702547f8d2c.jpg][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/134/weszka7bw7.jpg[/IMG][/URL]
-
[Wieluń]Pluto (sznaucer olbrzymi) pies z bajki - we własnym DOMU! :)
weszka replied to MałGośka's topic in Już w nowym domu
PLUTO jesteś tam jeszcze w tym paskudnym schronie???? -
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
weszka replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Bej przesyła pozdrowienia z Wisły [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/40/48ffb01baa8f257f.jpg[/IMG][/URL] Malawaszko - nie wiem nic złego o jajkach Beja. Był już wiele razy przeglądany przez weta więc powinny być ok. -
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
weszka replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
Nie kładę lagi póki co. Chce wierzyć że rzeczywiście coś się stało że suczka nie dojechała. Czekam cierpliwie na jutro. Kruch nie mogę przestać patrzeć na twoje zdjęcia. Taki słodziak z Ciebie :)