-
Posts
16492 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by weszka
-
Maluchy dały radę parwo ale pozostał dług w lecznicy . Prosimy o pomoc !
weszka replied to elaja's topic in Już w nowym domu
No nie :-( Jak już miało być dobrze to musiało się parwo przyplątać. Trzymam mocno kciuki żeby maluchy wygrały walkę! Niestety w tej chwili nie mogę zadeklarować pomocy finansowej :shake: -
Widziałam właśnie, że występujecie rodzinnie. Będę obserwować zmagania :) o ile Kusz pozwoli bo to jej pierwsza wystawa więc kto wie co się będzie działo przed występem.
-
Biedna Mordziasta :shake: Przypomina moją Bunię... A co do taplania jako że mnie tu wywołano ;) Nie wiem jak jest w innych rozmiarach ale jeśli chodzi o olbrzymy to przynajmniej u mnie tak jest i z obserwacji innych też to zauważyłam. Wszystkie pieprzaki jakie miałam (a było ich trochę) nie miały tendencji do celowego taplania się w błocie, kałużach, rowach ze szlamem itd., a czarna owszem nie przepuści żadnemu syfowi. Pływanie to co innego, lubią wodę wszystkie ale chodzi o upodobanie do brudu.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
weszka replied to Saththa's topic in Foto Blogi
To miałaś atrakcje nie do pozazdroszczenia. Dobrze że sytuacja opanowana. Plusem jest że masz i coś dla siebie do zjedzenia ;) -
Ano wesoło mamy, Kusz rozkręciła towarzystwo. Fajne z niej suczydło choć oczywiście i po wyglądzie i po tym co w głowie nie da się zaprzeczyć, że szczyl na całego. Ale jak na swój wiek jest bardzo opanowana i jestem właściwie w szoku że aż tak. hahaha ogonami jak lwy tego jeszcze nie słyszałam o nich! Dobre :lol:
-
[quote name='SAWA']ZOOPLUS . Fatalny stosunek do klienta .Sprzedali mi wadliwy transporter i nie chcieli przyznać się do błędu.Wada transportera zdecydowanie wskazywała na uszkodzenie przed wysyłką ,a nie w trakcie transportu . Zostawili mnie na lodzie w piątek ,a pies leciał w sobotę . Dzwoniłam ,błagałam , żeby ktoś przywiózł i wymienił mi ten transporter ,ale firma miała to gdzieś . Musiałam kupić inny droższy ,a ZOOPLUS nic to nie obchodziło .Nie spotkałam się jeszcze nigdy z taką ignorancją w stosunku do klienta . Dyrektorka firmy oznajmiła mi że nie poczuwają się do winy . Odradzam ten sklep ,a już na pewno proszę sprawdzać czy towar nie jest uszkodzony i przeterminowany .[/QUOTE] Pamiętaj, że niezależnie od opinii pani dyr. w każdym przypadku przysługuje ci prawo do zwrotu towaru (sprzedaż internetowa).
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
weszka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Kawał baby :crazyeye: Gratulacje :multi: i wszystkiego dobrego, zdrowego, pięknego, grzecznego itd itp. :multi: -
Spacerowe [video=youtube;kEQbnHnoFto]http://www.youtube.com/watch?v=kEQbnHnoFto[/video] [url]http://www.youtube.com/watch?v=kEQbnHnoFto[/url]
-
haha fakt mogliby znaleźć na mnie haka ;) Nie mam świeżych fotek ani filmów ale nie wstawiałam tutaj wariactw z babcią Dirki to pokazuję dla tych co nie mają fb i nie widzieli. [video=youtube;If26071dz3M]http://www.youtube.com/watch?v=If26071dz3M[/video] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=If26071dz3M[/URL]
-
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
weszka replied to Margi's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']Poboczny temat,bo Marako nie ma swojej galerii.[/QUOTE] Wiem wiem ale właśnie dlatego wietrzyłam jakieś przejęcie ;) -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
weszka replied to Margi's topic in Foto Blogi
Szczeniaczki są słitaśne :diabloti: Człowiek w jednej sekundzie by je zamordował i zacałował. Fajnie się to czyta ale ja jeszcze na świeżo mam swoją bandę 11 więc dokładnie wiem o czym piszesz. A tak w ogóle to musiałam spojrzeć na tytuł galerii czy ktoś jej nie przemianował albo czy jest coś o czym nie wiem ale widzę że wszystko jak było tylko temat poboczny się rozwinął mocno. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
weszka replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jakie wspominki miłe.... A upływ czasu no cóż nic na to nie poradzimy, nie ma co walczyć tylko w każdym czasie szukać czegoś dobrego dla siebie. Coś przemija, ktoś odchodzi, pojawiają się nowi ludzie, sytuacje, zwierzęta... Życie toczy się dalej. Ale cholera pewnych spraw jednak żal... A że czas leci to w ramach wyliczanek - Kusz skończyła 8 mies. 3 marca i też nie wiem kiedy i jak to się stało że u mnie została :-o- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Wpadłam i tutaj jako że zapisałam się już jakiś czas temu do fanklubu twoich kaukazów. W życiu bym nie przypuszczała, że one tak mogą i potrafią i wyprawiają to co widać na zdjęciach! Może będzie tak, że limit złego na ten rok został już wyczerpany i teraz już będzie dobrze. Straszne to przejścia są :-(
-
A niech to szlag :shake: Dopiero dzisiaj przeczytałam.... przykro mi bardzo. Wysyłam pozytywne myśli i oby jak najdłużej udało się walczyć i cieszyć sobą.
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
weszka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Hahaha kogoś fantazja z tych nerw ponosi :eviltong: I to wcale nie tego co powinno hihi Zerce dzielne bądź, twarde nie miętki itd itp. Czekamy na rozwój sytuancji :cool3: -
Normalnie jeszcze nie jest ale w każdym razie dużo lepiej. Malutkie porcje już mogą być jedzone, biedna Vesper rzuca się na miskę jak bezdomny głodny pies :roll: Ale jak zawsze humor jej dopisuje, ona jest zawsze w dobrym nastroju, chodzi z rozmachanym ogonem i uśmiechem na mordulcu :loveu:
-
Dzięki za dobre myśli. Jest już duuużo lepiej :multi: Jutro rano próba miniaturowej porcji jedzenia i oby nic nie było. Ostatni posiłek był w poniedziałek więc trochę się przepościła. Ponieważ humor Vesperce dopisuje, a brak jedzenia mocno frustruje to zrelaksowała się tarzając w gooownie. Więc jeszcze przed wizytą u weta była kąpiel :mad:
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
weszka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Damian już dziś próbował, podkurwianie mnie nie działa ;)[/QUOTE] Lata ćwiczeń zrobiły swoje ;) -
Zgodnie z powiedzonkiem jak nie urok to... sraczka. Dopadła Vesper i walczymy. Sprawa trochę poważniejsza bo poważnie dało popalić jelitom :shake: Dziś trzeci dzień do weta, wczoraj poszła kroplówka w szyję "na wielbłąda", kolejny dzień postu i to jest najgorsze no bo pozostałe zwierzaki jedzą a ona biedna nie :shake:
-
Świetni są razem! :loveu: [url]http://images55.fotosik.pl/270/d55869739d861fcf.jpg[/url] :loveu:
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
weszka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
To i ja za chwilę zacznę panikować ;) Trzymta się! [quote name='malawaszka']haha ja to jestem taka, że jakby kiedyś coś to ja sama, sama sama i tak k-wa całe życie :evil_lol:[/QUOTE] Buahahahhaa :evil_lol: Witam w klubie! -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
weszka replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Tazz ma mordę dłuuugą tak że wydaje się że wyjdzie przez monitor :evil_lol: Fix rzeczywiście szczuplak ale może być i taka jego uroda i na siłę i tak nic nie pomożesz. Jak tylko zdrowotnie ok i humor dopisuje to trzeba się będzie pogodzić z losem. Najwyżej mu futro zapuścisz i mniej będzie widać żeby cię TOZ nie zaczepił hihi -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
weszka replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ja też miałam od wczoraj atrakcje srakowo-rzygowe - zafundowała mi Vesper łącznie ze spacerem w środku nocy. Zobaczymy co będzie dalej... :roll: Ale dobrze że Piździątko lepiej!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Życzę jeszcze wielu lat w zdrowiu i dobrej formie! Filmik super! Ale nie powiedziałabym chyba że to sznaucer gdybym nie wiedziała, to przez ten pięknie falujący włos. Mnie udało się na RC Obesity odchudzić Dirki w sposób kompletnie bezproblemowy i to po zjedzeniu 1 worka. Póki co trzyma wagę już na zwykłej karmie.