Jump to content
Dogomania

weszka

Members
  • Posts

    16492
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by weszka

  1. [quote name='zerduszko']Weszka, "troche" Cie tu nie bylo w takim razie ;) [/QUOTE] Trochę mnie nie było ale nie aż tyle ;) Po prostu gdzieś mi ten fakt umknął między wierszami. Hahaha Bolcik kombinator :D
  2. Tak, została ostatnia suczka, pozostałe 10 szkrabów rozjechało się do swoich domów. Ostatnie dziewczynki pojechały około połowy grudnia. Kusz cóż... los pokaże jak to będzie. Póki co cieszymy się sobą, piękną zimą, śniegiem i ogarniamy rzeczywistość na 12 łapach ;)
  3. Oj tak... Tfu, tfu odpukać w puste żeby nie wywołać złego.
  4. No to se pogadali ;)
  5. Jakby nie liczyć to niedługo skończy 7 mies. Na wysokość już jej niewiele brakuje do Vesper. Jest uroczym i niewyobrażalnie grzecznym szczeniakiem. Skarbek nie licząc opornych odstających uszu ;) Chodzimy też do psiego przedszkola i fajnie ćwiczy. No i jeszcze czekamy na nowy idealny dom... teoretycznie ;)
  6. Ufff dobrze, że już dobrze. Za to ubranko powala!
  7. Ledwo znalazłam własną galeryję ;) Się zaniedbałam. To wstawię Kusz żeby się nazywało i żeby zobaczyli ją ci co ich na fb nie ma. Fotka oczywiście nie z teraz a z 6 stycznia bo bez śniegu jeszcze. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-NJlMQDWo2WI/UsqmSgT5lCI/AAAAAAAANsA/iRU9-AXShUg/w702-h472-no/DSC_0174.JPG[/IMG]
  8. Przygnało mnie za namową Margi, że po pierwsze kręcony jest zjazd mafijny, a po drugie że u Marako szczeniory! To ja tak za pośrednictwem gratuluję szczeniaczków i trzymam kciuki za dobre domy bo w tym wszystkim o to najtrudniej. Ja chętnie się zjadę jak tylko termin będzie dobry ale jaki to by mógł być to nie wiem bo planów nie snuję. Wyrazy współczucia z powodu rybich rzygowin :mad:
  9. No masz a ja nic nie wiedziałam że tu ciężarówkę mamy! No ale lepiej późno niż wcale ;) Jednak na dogo trza wchodzić hehe
  10. Słodka nowa tymczasowiczka. Gospodarze jak wyjdą z pierwszego szoku to może nawet i docenią gościa ;)
  11. Nie denerwuję się, a już z pewnością nie na Ciebie. Tylko jak ma się do czynienia z takim podejściem wśród ludzi to nieco skacze ciśnienie. Dziwne jest też przekonanie, że tylko pseudo zarabiają na psach, a hodowca ma się zajmować tym niezarobkowo bo skoro tak to lubi i robi dla dobra rasy to powinien za darmo. A niby dlaczego? Dlaczego ma dokładać do interesu? Co jest złego w tym że wyjdzie na zero czy na plus? Za cały trud jaki wkłada się w odchowanie miotu. To chyba troszkę polska bezinteresowna zawiść, na którą zawsze można liczyć.
  12. Wstawię info o tej suni na grupę mieszkańców Krowodrzy Górki na fb.
  13. To nie jest targ, że ja będę cenę windować po to żeby ktoś lepiej poczuł się kupując ode mnie szczeniaka. Ci co mnie znają wiedzą, że ja i za darmo dam z wyprawką byle miał dobrze. A czy cena to jest przesada czy nie to dłuższa dyskusja. Przeważnie ludzie nie zdają sobie sprawy ile kosztuje po pierwsze doprowadzenie do tego, że szczeniaki pojawiają się na świecie - kupno suki, wystawy, badania, koszt krycia itd., a następnie opieka nad suką w ciąży, poród i utrzymanie szczeniąt. Każdy widzi tylko te ciężkie tys. x ilość szczeniąt :roll: A samo zarejestrowanie mojego miotu w ZK, zaszczepienie i zachipowanie to 2 tys. a gdzie wyżywienie karmiącej suki jedzącej ile wlezie, karma dla szczeniaków, wszelkie akcesoria itd. To jeszcze wielokrotność tej kwoty bo np. 20 kg worek karmy za 200 zł jak było ich więcej wystarczał na 7-10 dni, teraz już na nieco dłużej ale to i tak sporo na miesiąc. Poza tym wiadomo że płaci się jeszcze za coś więcej niż zwrot kosztów. Jak ktoś uważa, że to przesada to nikt nie zmusza. Rasowe psy kosztują, zawsze tak było i będzie, nie tylko w Polsce.
  14. Zdjęcia piękne jak zawsze. Widać niestety upływ czasu ale właśnie trzeba nauczyć się z tym żyć bo też może być fajnie i pięknie tyle że inaczej i nie tak jak kiedyś.
  15. Ja wiem i rozumiem, że dla większości ludzi cena ma znaczenie i zawsze w rozmowie daję do zrozumienia, że jak wszystko będzie ok to cena jest do ustaleń i znajdziemy rozwiązanie. A jak kogoś nic innego nie interesuje, nie zapyta o szczeniaki, nic nie chce powiedzieć o sobie i nie daje mi żadnego powodu uważać, że psa chce i że mu zależy to mnie szkoda czasu na takie rozmowy. Zwłaszcza że parę osób deklaruje np po kilkaset złotych mies. na psa, a na zakup też by mieli ale uważają że od razu im się należy zniżka bo to lepiej jak się coś utarguje, a poza tym to jakaś przesada żeby pies w ogóle tyle kosztował. To jest bardzo często kwestia mentalności i podejścia, a nie tego że kogos nie stać. Bo jak ktoś chce a nie ma tyle pieniędzy to rozmowa zupełnie inaczej wygląda - wiem bo takie osoby ode mnie szczeniaki kupiły :)
  16. Fajny duecik Ania+Felutek :)
  17. Obstawa wózka rzeczywiście niezła :) A prace na szeroką skalę zakrojone! Przybywa przestrzeni. Staruszki oby jak najdłużej w komforcie były to pewnie jedyne co już im i wam zostaje - starość się nie udała.
  18. Biała menda ci nieźle musiała ciśnienie podnieść. Niech mi to będzie po raz ostatni!
  19. Cudna jesień :) U mnie też taki piękny weekend był, a dzisiaj jakoś pochmurzone (ale dzisiaj to mi już nie zależy).
  20. [video=youtube;hr9-K3PryDQ]http://www.youtube.com/watch?v=hr9-K3PryDQ[/video]
  21. [video=youtube;MJqZWO1bWNQ]http://www.youtube.com/watch?v=MJqZWO1bWNQ[/video]
  22. [video=youtube;NlPkaDO8IdI]http://www.youtube.com/watch?v=NlPkaDO8IdI[/video]
  23. [video=youtube;fxJOJptsaxk]http://www.youtube.com/watch?v=fxJOJptsaxk[/video]
  24. Nawet nie zauważyłam, że pięćsetna strona :cool3: A że zapuściłam galerię to inna sprawa. Życie sieciowe głównie przeniosłam na facebook-a. Dogomania coś nie bardzo dobrze działa, denerwuje mnie to plus te reklamy no i czasu mało na wszystko. Ale dzisiaj postanowiłam zajrzeć i miło, że ktoś tu zagląda jednak :p (nie działa mi enter na dogo nie wiem dlaczego) Aleski i reszta mają się dobrze. Jesteśmy w składzie 4+2. Jedna dziewczynka zarezerwowana, a 3 pozostałe wolne. I nie ma chętnych, tzn. czasem ktoś napisze czy zadzwoni ale tylko cena i cena. Nic ludzi nie obchodzi tylko jak na arabskim targu. A dla mnie cena ma najmniejsze znaczenie i jak ktoś będzie fajny i właśnie "ten" to wiadomo że można obniżać ale nie od tego uzależniać dalsze rozmowy :angryy: Ludzie są beznadziejni, ciemniactwo u nas jest takie że aż przykro. Wstawię wam filmy ze słodziakami :loveu:
  25. [quote name='Doginka']Ale czy MISS SEVERINE nie jest przypadkiem Black & Silver?[/QUOTE] Zdecydowanie nie - uszy ma jasne a to już wyklucza. Poza tym widać na zdjęciu że od spodu jest już całkiem jasna, górę ma tylko ciemną.
×
×
  • Create New...