Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. tak się cieszę, zmienię jej Allegro na innego pieska
  2. jest wspaniała, przeciwieństwo Basi, grzeczna, spokojna. Być może jak będzie pewniejsza to zacznie szaleć.Pięknie je, wet zalecił jej serek biały
  3. jest po wizycie u weta. Antybiotyk do wtorku, potem kontrola i odrobaczenie. Kochany Pan doktor ją wysciskał i mocno ukochał
  4. Robię Borowikowi i Puni. Miłkę proszę sprawdzcie, na razie nie robi
  5. ja ostatnio wydałam 3 psiaki do Krakowa, 2 poza. jednak Kraków jest jednym z miast, które kochają zwierzęta
  6. mieszkam w Krakowie, więc wiem jak to wygląda, ale jakos idzie
  7. musi znaleźć domek
  8. Łatusiu ciągle o Tobie myślę
  9. adresówka jest, co do zastrzyku to dopiero po 16. Od rana mamy szkolenie bhp, do 14, potem dopiero wet -leki i zastrzyk. Sunię odbierze Karolina
  10. czy pani wie o wizycie?
  11. ja miałam teraz jednego szczeniaczka na DT- po miesiącu znalazł dom
  12. to już miesiąc- część tych ogłoszeń już nie ma, część jest na dalekich stronach , do których nikt nie zagląda. Jak masz czas sama porób ogłoszenia, nic trudnego, jak co służę pomocą
  13. na dzień dzisiejszy biorę na siebie leczenie-tz. kaszel kenelowy
  14. rozpoczęłam od Miłki Allegro, krakusik, OLX
×
×
  • Create New...