Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. jestem u maluchów
  2. jak przytyje będzie slicznym pieskiem
  3. na pewno dom gdzieś czeka, a dawałyście na Kraków
  4. tam został wyrzucony i tam czeka. Jest wierny swojemu Panu
  5. musimy zmienić tytuł, że potrzebujemy pomocy finansowej na transport i leczenie. Może jakis bazarek. Jeśli chodzi o weta to weźmie tylko za leki to już na naszej głowie Może ktoś by powysyłał zaproszenia na wątek
  6. mam nadzieję że nie zmienił miejsca pobytu
  7. nie chodzi o miejscówki, TZ pracuje w dyspozyturze i nieraz różnie jest z ta naszą koleją, zamknięcia, spóżnienia a oni to monitorują. Co do popularności to może się dowiedzieć
  8. bardzo Ci współczuję, ale dałaś mu dużo szczęścia i to najważniejsze
  9. jeśli by potrzebna była pomoc , jeśli chodzi o PKP to mój mąż służy pomocą
  10. mam niesprawdzony domek w Krakowie dla suni szczeniaka
  11. mam niesprawdzony dom w Krakowie dla szczeniaka sunię
  12. niestety cisza, Pani tylko się niepokoi. Nikt do niej nie dzwonił, bardzo się martwi, gdyż tak zależy jej na suni. Właśnie do mnie dzwoniła, siedzi sama w domu i myśli
  13. Może podałam Ci źle telefon, bo mówiła ze wyszła wczoraj tylko na chwilkę do sklepu
  14. dzwoniłam teraz do Pani, ale nie odbiera. Miała iść na cmentarz, więc pewnie się wybrała
  15. ale chyba Pani by do mnie zadzwoniła
×
×
  • Create New...