Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. [quote name='Czorcik']mam nadzieje , że jeden tak duży pakiet ogloszeń wystarczy na tak cudownego psa :)[/QUOTE] dziękujemy, tez mam taką nadzieję
  2. uzupełniam wpłaty 5 I Awit 20 zł 11 I jasza, Agnieszka 10 21 zł 12 I bazarek Jasza 14 zł [B]mam pytanie czy bazarek ula feta to tez dla Zuli bo nie ma dla kogo?-jest tu 25 zł[/B]
  3. teraz miałam dziwny telefon z pytaniem gdzie Zula została znaleziona. Dziewczyna z Krakowa wyadoptowała podobna sunie i myslała ze to ona
  4. tak trochę, nie rozumiem dlaczego chorego biedaka zostawili w schronie, chyba ze będą go leczyc w schronie
  5. to sunia w DT i jest pod opieką mikropsów a piesek niestety w schronie, gdyż jest chory
  6. Prosiłam Celinkę aby uzupełniły wydatki Kiedy wpłacałas? Moze pominęłam
  7. tak, prosiłam. Napiszę jeszcze SMS
  8. wpłaty Ania -shirlej 120 zł Jasza - 20 zł dla Zuli i 20 zł bazarek dla Zuli
  9. [quote name='malagos']Tym bardziej się martwię - ta adopcja była taka "na wariata" pod tym wzgledem, nigdy wcześniej nie wydałam suni bez sterylki. Sunia po oddaniu szczeniaka, 7 tyg. po porodzie jeszcze się nie nadawała do zabiegu, trzeba by odczekać jeszcze trochę, a pani w Krakowie bardzo zależało na czasie. Zobowiązała do operacji, i wtatara się zobowiązała do przypomnienie kobiecie o tym obowiązku.[/QUOTE] ja przypominałam, dzwoniłam dzisiaj do niej, była u lekarza. Zadzwonie teraz jeszcze raz
  10. dzwoniłam przed Nowym Rokiem, aby złożyć życzenia i się wprosić na wizytę ale nie odbierała- zadzwonię jutro.Wiem że planowała sterylkę
  11. ja miałam pani z Jeleniej Góry.Wieczorem napisałam jej że zostały rozdzielone, nie odpisała
  12. dzwoniłam do Vanilka. Piesek wspaniały, wszystko OK.Oby wszystkie domki takie były i takiego Vanilka. Alu zrobiłysmy wspólnie z koleżankami kawał dobrej roboty
  13. jesli będa telefony na pewno osoby odesle do Was, nie martwcie się. Na pewno nie zaproponuję komuś innego psiaka, jeśli o to chodzi. Na razie nikt nie dzwonił, ani nie pisał. Jak ktos będzie pisać to przez Allegro, więc nie będę mieszać
  14. tekst zmieniony- oby były jakieś telefony. Powoli będę ich ogłaszać na innych portalach
×
×
  • Create New...