piszesz dobry tekst
Oto skrót.Barik to starszy piesek, który mieszkał pod płotem, tam też był dokarmiany.
Były ogromne kłopoty ze złapaniem go.Z hoteliku w którym został umieszczony uciekł, jednak został powtórnie złapany. Jest w innym hoteliku, jest wykastrowany.Otworzył się na właścicieli hoteliku, na psy , które tam są.Na początku nie wychodził z budy.
Będzie to trudna adopcja, nam brakuje deklaracji, zalegamy z hotelikiem.
Tyle ja pamiętam- może ktoś coś napisze