Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. kurczę , rzeczywiście bernardynów coraz więcej. Jak ja szukałam to było trudno, ale teraz jest Adka.
  2. piesek jest na Allegro- w sumie z Zabrza jest 9 piesków na Allegro
  3. a pilnować go na pewno trzeba- jest śliczny
  4. ja też myślę o buzi ale jak schudnie buzia to coś innego też- wcale się oto nie gniewam
  5. wtatara

    Hektorek :)

    co tam u Hektorka
  6. a co tam u małej- może jakieś fotki - prosimy
  7. tak się cieszę. jakie postępy. Super piesek i wspaniała opiekunka
  8. jest to działka z oczkiem wodnym, doniczki na dzrzewach. Ludzie mówią, że ładna,zaproszenie aktualne
  9. Bernardyny jak inne psiaki mają różny charakter. Adka bernardynka wzięta ze schroniska to przykład łagodnośći. szczekać nie szczeka na obcych a jak przyjdzie osoba którą pierwszy raz widzi a ona kładzie się na brzuchu aby ją głaskać. Kochany Misiak ale mogłaby chociaż zaszczekać jak ktoś idzie
  10. Adka ma następne badania i mam nadzieje ze bedzie wszystko w porządku. Super dziewczyna. Przerażaja ja burze.Tak się boi ze aż jej żal
  11. Dzień dobry Malinko. Czy wszystko w porzadku
×
×
  • Create New...