Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. Kora szukaj domku
  2. Dziękujemy wszystkim za to że pamiętali o naszej uroczystości, a szczególnie Isabel . Byłam ogromnie mile zaskoczona . Dziękuję Ci jeszcze raz że razem z Nami uczestniczyłaś w tak ważnej chwili dla Kasi , Łukasza i dla nas
  3. Agusia dotarła do Ciebie moja wiadomość
  4. jak tam po nocy maleńka , ty nawet nie wiesz jak niewiele pozostało ci tych nocy w schronisku
  5. szukamy domku na tydzień dla ślicznej maleńkiej Kajuni-oby wypaliło Kajunia 13 byłaby już w moim domku
  6. mam rozumieć że Kajunia jest wyjątkowa
  7. Adka bardzo boi się burzy i nie tylko burzy ale jakiegokolwiek strzelania. w niedzielę jak byliśmy był tam odpust i chłopcy strzelali . Czas czas przesiedziała a domu a raczej w jednym kącie.
  8. bardzo proszę zmień tytuł wątku , nie wiem ale jak przeczytałam tytuł to się przestraszyłam, że znowu szuka domku
  9. Kora wstawaj już
  10. Piękne słowa Ulka ja w Bytomiu mieszkałam 10 lat. Moje rodzinne strony to jasło , Gorlice, a męża Wiśniowa koło Rzeszowa
  11. jak tam maleńka,przepraszam ale za bardzo nie mam czasu aby do ciebie zaglądać
  12. Bardzo dziękujemy Kamkam-[SIZE=5][B]bardzo prosimy o dalsze ogłoszenia dla Kory[/B][/SIZE]
  13. Kora idziemy na spacerek
  14. dobranoc maleńka -spij słodziutko
  15. ja też myślę że będzie wszystko w porządku, Tabi szczeka ale najbardziej na duże psy. Myślę je zapoznać najpierw na zewnątrz . Koło bloku jest taki teren gdzie mogę je puścić bezpiecznie a potem razem do domu. Tak było kiedys z koleżanki pieskiem. na boisku najpierw pokazywała ząbki a w domu była dla niego idealna. Gorszy był kotek ale jego zabiera Kasia na nowe mieszkanie
  16. dzisiaj dowiedziałam że jest transport z Mielca-miałyśmy 1 godz. na znalezienie dla Kajuni na 14 dni DT. zNiestety nie udało się . Szkoda
  17. prosimy o pomoc w ogłoszeniach- Kora wyląduje w schronisku
  18. Kora szuka domku- PILNE
  19. tak Kajunia będzie mieszkać w Krakowie, 20 minut pieszo do krakowskiego rynku, nie będzie mieć ogrodu ale mieszkanie i bliziutko działkę- przy parku AWF. Oprócz tego jesli dobrze będzie znosić podróże będzie jeździć do naszego domku między Gorlicami a Jasłem. Tabi uwielbia te podróże - spotania z moją mamę i bardzo opiekuńczym foksterierem, pieskiem ,który przykleił się do mamy jak szła ze sklepu i tak znalazł sobie dom. był okropnie zaniedbany a teraz kochany ,śliczny psiak , tylko trochę łobuz
  20. Na pewno się spotkamy Isabel. Nie wiem czy czytałaś ale to dopiero około połowy miesiąca. w tą sobotę mam ślub Kasi , potem wyjeżdżam z mężem I Tabi i potem to wydarzenie. Jak myślisz Tabi pokocha maleńką.Tego najbardziej się boję. Moja decyzja o zabraniu Kajuni dojrzewała długo , własnie z tego powodu
×
×
  • Create New...