[quote name='Foksia i Dżekuś']pani Wando bardzo byśmy z Asia prosiły bo potrzebne sa pieniązki żeby wyciagac z harbutowic psiaki .
Ani Asia ani ja nie mamy czasu zajmowac sie bazarkami bo my opiekujemy sie psami w hotelu( bo sa tam tez psy ktoz z róznych interwencji straszne niektore bidy) , rozwiozimy je do domków ,wozimy do kundla ,a jak pani wie jeszcze jeżdze do schronska .
Asia pomaga tez w transporcie psiakow do wet.[/quote]
no poprosze o zdjecia, dane i zrobie bazarek